سیستم عاملی برای اینترنت 5G

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15887
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 7:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 72640 بار
سپاس‌های دریافتی: 31669 بار
تماس:

سیستم عاملی برای اینترنت 5G

پست توسط Mahdi1944 »

تصویر

انتخاب/ از زمان معرفی اندروید Q پیشرفت های هیجان انگیزی در نسخه های مختلف آن دیده شده است. از پیشرفت های بصری تا ارتباط کاربری. اما جالب است بدانید که برخی معتقدند اندروید Q به طور مشخص برای تطابق با اینترنت 5G برنامه ریزی شده است.

این روزها صحبت از فناوری که می شود نام اینترنت 5G نیز به طور دائم شنیده می شود. بر همین اساس نیز حدس زده می شود گوگل برای تقویت رابط کاربری در اندروید Q برنامه هایی ویژه برای کاربران خود دارد.در ادامه به بررسی 3 دلیل اصلی این مدعا می پردازیم :

اندروید Q سرعتی خیره کننده دارد
وقتی اینترنت 5G در کار باشد اما خبری از گوشی های قابل پشتیبانی از این سرعت نباشد، عملا انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است. بنابراین اندروید Q مثل یک فرش قرمز بین گوشی هوشمند و اینترنت 5G عمل می کند.همه شواهد و قرائن حکایت از آن دارند که سرعت اندروید Q برای تطابق با اینترنت 5G استثنایی خواهد بود.

اندروید Q حجم داده های مصرفی را کاهش می دهد
وقتی سرعت ورودی بالا باشد اما سرعت آپلود در سیستم شما پایین، درواقع باز هم اسیر هیچ می شوید و نمی توانید از داده های دریافتی خود نهایت استفاده را داشته باشید. اما اندروید Q این مشکل را تا حد زیادی حل کرده است. افزون بر این اندروید Q می تواند تخمین بزند تلفن همراه شما ظرفیت پذیرش حجم بالایی از داده ها را دارد یا خیر. این موضوع منجر به تعدادی انتخاب خودکار از سوی کاربران می شود.

قابلیت مشاهده اتصال
اندروید Q کمک می کند کاربران به سرعت متوجه شوند واقعا در حال دریافت اینترنت 5G هستند یا خیر. شاید این ویژگی بسیار ساده و پیش پا افتاده به نظر برسد، اما فراموش نکنید که ما در جنگ اینترنت 5G قرار داریم و کوچک ترین امکاناتی بسیار مهم ارزیابی می شوند. 
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”