اگر در جراحی پلکو جراحی افتادگی پلک ، جراح پلاستیک با تجربه و متبحر انتخاب نکنیم چه عوارضی محتمل است؟ 

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 14
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 21 خرداد 1398, 3:02 pm

اگر در جراحی پلکو جراحی افتادگی پلک ، جراح پلاستیک با تجربه و متبحر انتخاب نکنیم چه عوارضی محتمل است؟ 

پست توسط jarahezibai »

اگر در [External Link Removed for Guests]و [External Link Removed for Guests] ، جراح پلاستیک با تجربه و متبحر انتخاب نکنیم چه عوارضی محتمل است؟ 
  
 خطرها و عوارض احتمالی [External Link Removed for Guests] و [External Link Removed for Guests]عبارت است از خونریزی کبودی طولانی، عدم التیام مناسب برش ها، آسیب به سطح چشم مثل خراش قرنیه و خشکی چشم. چند ماه اول پس از جراحی پلک و جراحی افتادگی پلک احساس می کنید چشمتان کشیده می‌شوند و خشک اند، این مسئله ای نیست. احتمال دارد مشکل بسته شدن کامل چشمانتان ادامه پیدا کند اما این اتفاق بسیار نادر است. در مورد [External Link Removed for Guests] پایینی خطر دیگری هم هست و آن اینکه پلک پایینی به پایین کشیده شود.
  
 ممکن است برای همیشه دچار خشکی چشم شوید، به ویژه اگر قبل از عمل مشکل خشکی چشم داشته‌اید خوب است پیش از [External Link Removed for Guests] چشمان تان از لحاظ تولید اشک معاینه شود تا [External Link Removed for Guests]شما بتواند درست برنامه‌ریزی کند. عوارض دیگری را معمولا می‌توان بر طرف کرد، به شرط آنکه پلک شما را جراحی مجرب و واجد شرایط جراحی کرده باشد. به این ها خطر های همراه با بیهوشی را نیز اضافه کنید.
 برای کسب اطلاعات کامل تر به [External Link Removed for Guests] مراجعه نمایید
 [External Link Removed for Guests]
 [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”