نوار نقاله | تسمه نقاله

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 21
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷, ۱:۲۲ ب.ظ

نوار نقاله | تسمه نقاله

پست توسط nik952148 »

[External Link Removed for Guests]، تسمه نقاله و یا کانوایر همگی به یک معنا می باشند که با استفاده از [External Link Removed for Guests] و دیگر تجهیزات دستگاه ، جهت حرکت اقلام و موارد مورد نیاز ،  در صنایع مختلف استفاده می گرد. [External Link Removed for Guests]شامل مسیری مشخص و تعیین شده می باشد که جهت جابجایی بار از آن استفاده می گردد و مدام در مسیر مشخص و چرخه تکرار در حرکت می باشد.
به صورت عمومی از دستگاه [External Link Removed for Guests] و یا [External Link Removed for Guests] با عنوان نوار نقاله نام برده می شود اما در واقعیت این دو ماشین کاملا یکسان می باشند و تنها در ویژگی های کمی متفاوت هستند.
 
جنس نوار نقاله و یا تسمه نقاله
دستگاه  [External Link Removed for Guests]و یا [External Link Removed for Guests]از قطعات مختلفی تشکیل شده که از مهم ترین قسمت های می توان به [External Link Removed for Guests] و تسمه نقاله و یا نوار نقاله و یا [External Link Removed for Guests] نام برد.
جنس [External Link Removed for Guests]با توجه به موارد قابل حمل بر روی  [External Link Removed for Guests]، محیط استفاده و شرایط کاری بسیار متفاوت می باشد، در بعضی از مواقع در نوار  نقاله از فلزات نیز استفاده می شود اما اغلب نوار نقاله ها از جنس لاستیک می باشند.
 
انواع نوار نقاله | انواع تسمه نقاله
از انواع  [External Link Removed for Guests]  و تسمه نقاله می توان از نوار نقاله پی وی سی ، نوار نقاله لاستیکی، نوار نقاله برزنتی ، نوار نقاله v شکل و ... می توان نام برد.
جهت استعلام قیمت و خرید انواع  [External Link Removed for Guests]، تسمه نقاله ، کانوایر ، رولیک با کارشناسان گروه بازرگانی نیک صدرا صنعت تماس حاصل فرمایید.
 


[External Link Removed for Guests] , [External Link Removed for Guests] , [External Link Removed for Guests] , [External Link Removed for Guests] , نوار نقاله دنا , نوار نقاله سهند , نوار نقاله کاله[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”