مشاوره حقوقی | مشاوره حقوقی رایگان | مشاوره با وکیل دادگستری

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با حقوق و قضا به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 17
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 23 خرداد 1398, 11:39 pm

مشاوره حقوقی | مشاوره حقوقی رایگان | مشاوره با وکیل دادگستری

پست توسط rezvaneh29 »

مشاوره حقوقی
مشاوره حقوقی و دفاع یکی از حرفه های حساس و مهم است بنابراین داشتن وکیل نیاز ضروری هر شخص می باشد. مشاوره حقوقی رایگان به شما کمک میکند تا مشگلات حقوقی خود را در قالب دریافت مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری در موضوعات مختلف برطرف سازید. بنابراین اگر توانایی گرفتن وکیل را ندارید و می خواهید با اطلاع از قوانین خودتان پیگیری قضایی را شروع کنید، میتوانید از مشاوره حقوقی استفاده نمایید. دفتر وکالت فاطمه یعقوبی با مجربترین وکلا همواره آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما به صورت  مشاوره تلفنی و حضوری می باشد.
تجربه نشان داده است که در بسیاری از موارد عدم مداخله وکیل در دعاوی و مباشرت اشخاص بدون مشاور حقوقی نتایج جبران ناپذیری داشته است و پیچیدگیها و دشواری های حقوقی به حدی است که افراد به تنهایی قادر به پیگیری درست و صحیح نیستند، به همین دلیل پیشهاد میشود قبل از هر عمل حقوقی از مشاوره حقوقی استفاده نمایید.
 دفتر وکالت فاطمه یعقوبی به جهت رفاه هموطنان عزیز مشاوره  تلفنی رایگان برای شما در نظر گرفته است که افراد با شرایطی بتوانند از خدمات ما استفاده نمایند هر چند که حضور مستقیم و ملاقات با وکیل در حوزه تخصصی و مشاوره  با وکیل در روند پرونده تاثیر گذار خواهد بود.
مشاور حقوقی کیست ؟
مشاور حقوقی شخصی است که به همه مساِيل حقوقی و همه قوانین، آراء وحدت رویه دیوانعالی کشور و رویه دادگاهها و نظریات اساتید برجسته علم حقوق آشنا باشد و مشاور حقوقی باید در کمال خیر خواهی و صداقت و انصاف راهکار مناسبی به موکل ارائه نماید.
چه کسانی به مشاوره حقوقی نیاز دارند ؟
۱ – صاحبان مشاغل برای نحوه دریافت و وصول مطالبات خود می توانند از مشاوره وکیل استفاده نمایند.
۲ –  اشخاصی که قصد طرح دعوی با دفاع از دعوی را دارند.
۳ – اشخاصی که قصد فروش و انجام معاملات یا قصد تنظیم قرارداد و یا لایحه را دارند.
۴ –  هر یک از زوجین که که قصد طلاق توافقی را دارند می توانند در رابطه با حقوق مالی زوجین و نحوه توافقات صحیح از مشاوره  وکیل استفاده نمایند.
۵ – کسانی که در شرف ازدواج هستند برای آگاهی از شروط ضمن عقد و نحوه تنظیم آن از مشاوره  وکیل استفاده نمایند.
مشاوره حقوقی
مزایای استفاده از مشاوره حقوقی حضوری چیست ؟
۱ – استفاده از نظرات و پیشنهادات وکیل در حوزه مورد نظر و اجتناب از طرح دعاوی توسط افراد ناآگاه
۲ – مشاوره حقوقی توسط وکلا و مشاورین متخصص انجام میشود.
۳ – مقرون به صرفه بودن مشاوره
۴ – در بسیاری از موارد وکلای با حسن نیت در اعمال میانجیگری و صلح و سازش میان اصحاب دعوا  تاثیر به سزایی داشته و این مسئله باعث کاهش پرونده های جاری در دادگستری می شود.
۵ – مشاوره  با وکیل دادگستری و ارائه راهکار مناسب توسط وکیل باعث جلوگیری از ضرر های مالی احتمالی و وقت و ضایع شدن برخی حقوق احتمالی اشخاص می گردد.
زمینه مشاوره حقوقی :
مشاوره حقوقی کیفری :
مشاوره حقوقی کیفری در زمینه جرائم جعل، کلاهبرداری، انتقال مال غبر، تهدید، توهین، سرقت ،خیانت در امانت، جرائم رایانه ای و سایر جرائم کیفری می باشد توصیه میشود قبل از هر گونه طرح دعوا یا شکایت و یا حقوقی یا کیفری بودن پرونده و نحوه طرح آن از مشاوره وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید و در کوتاهترین زمان به نتیجه برسید.
مشاوره حقوقی ملکی :
مشاوره حقوقی راجع به اموال غیر منقول شامل دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری مشمول قانون ۵۶ و ۷۶، ابطال سند و سایر دعاوی حقوقی.
مشاوره حقوقی وصول مطالبات :
مشاوره حقوقی وصول مطالبات یا اسناد تجاری مثل چک، سفته و قبض انبار و یا رسیدهای پرداخت خدمت دیگری است که افتخار ارئه آن را به شما عزیزان دارد. امروزه پرونده های وصول مطالبات از جمله پرونده هایی است که بخش اعظم پرونده های دادگستری را تشکیل می دهندکه وکیل وصول مطالبات در مرحله اول بدوا با دعوت از بدهکار و ارسال اظهارنامه سعی در حل مشگل آنان می نماید. در صورتی که بدهکار اقدام به ایفای تعهدات خود ننماید وکیل وصول مطالبات می تواند اقدام به شکایت حقوقی با کیفری نماید.
مشاوره حقوقی خانواده :
مشاوره حقوقی خانواده در خصوص طلاق، طلاق توافقی، مهریه، حضانت و فسخ نکاح و سایر دعاوی خانوادگی یک ضرورت انکار ناپذیر است مخصوصا زمانی که زوجین قصد اقامه دعوی یا دفاع از دعوا را داشته باشند و پرونده های خانواده دارای ظرافت و نکات حقوقی است
آشنایی وکیل با رویه قضایی دادگاهها و تسلط کامل  وکیل خانواده نقش به سزایی در روند پرونده و موفقیت شما خواهد داشت. پیشنهاد می گردد زوجین در زمان وقوع اختلافات به مشاوره خانواده مراجعه نمایند و سعی در حل مشکل داشته باشند چرا که در بیشتر مواقع مشکل  آنها  با مراجعه مشاوره خانواده حل میشود.
[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] |[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]
 
ارسال پست

بازگشت به “حقوق و قضا”