تجهیزات شنوایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با پزشکي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت, رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 12
تاریخ عضویت: سه شنبه 11 تیر 1398, 5:48 pm
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

تجهیزات شنوایی

پست توسط elhamsaadati » یک شنبه 16 تیر 1398, 5:11 pm

تصویر
مراقبت از سمعک شما
عمر سمعک های شما بسیار طولانی تر خواهد شد اگر مراقبت خوبی از آنها داشته باشید. برخی از راهنمایی ها باید به خاطر داشته باشید:
سمعک ها را از گرما، رطوبت، محصولات مراقبت از مو، کودکان و حیوانات خانگی دور نگه دارید.
آنها را مرتب پاک کنید.
هنگامی که از سمعک ها استفاده نمی کنید، آن را خاموش کنید.
بلافاصله باتری های مرطوب را عوض کنید باتری های [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] ممکن است چند روز تا چند هفته کارکنند. عمر باتری بستگی به نوع باتری، نیازهای و قدرت سمعک و نحوه استفاده از آن دارد.
 
به طور کلی،  انواع سمعک  ها می توانند تا 3 تا 6 سال کار کنند. اگر زودتر ازاین زمان صدایی که شمامیشنوید بدتر می شود، به سمعک جدید نیاز خواهید داشت. سمعک هوشمند  و سمعک های پشت گوش به شما انعطاف پذیری بیشتری می دهند زیرا می توان آنها را برای طیف وسیعی از کاهش شنوایی برنامه ریزی کرد.
 
سمعک های دیجیتال و [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] هر چند سال یک بار به عنوان فن آوری کامپیوتر پیشرفت می کنند قوی تر و بهتر می شوند. این اغلب باعث می شود مردم دستگاه های خود را ارتقا دهند.
 
 ارتقا دادن تکنولوژی سمعک ها میتواند هزینه زیادی را شامل شود و خرید سمعک ارزان امروزه یکی از دغدغه فکری های متقضیان سمعک است.
 
از آنجا که خرید سمعک تحت پوشش هیچ سازمانی قرار نمیگیرد بیمه سمعک نداریم  و [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] بسیار بالا است، مجموعه هایی در زمینه  فروش سمعک قسطی فعالیت میکنند که شما میتوانید با پرداختن چندین قسط بهترین سمعک را تهیه کنید.
 
برند های مختلف سمعک چیست ؟  از جمله برند های سمعک مانند سمعک ویدکس و تهیه باتری سمعک ویدکس و سمعک اتیکن قیمت های مختلفی دارند که شما میتوانید سمعک مناسب خود رابا مشاوره متخصص شنوایی خود تهیه کنید.
 
 منبع : [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  

ارسال پست

بازگشت به “پزشکي”