هندریل شیشه ای چیست؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با عمران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: hani1459, شوراي نظارت, hani1459, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: شنبه 22 تیر 1398, 10:26 am

هندریل شیشه ای چیست؟

پست توسط namayeshgah » شنبه 22 تیر 1398, 10:35 am

سیستم هندریل شیشه ای، هندریل شیشه ای  تمام شیشه (هندریل)
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] با استفاده از پروفیل های خاص آلومینیومی (Component) توان نگهداری شیشه به عنوان جانپناه بالکن، ویدها و پله ها را دارا می باشد. از نگاه معماری ایجاد محیطی همشکل و شفاف با نمایی باز از مزایای این سیستم است.
 شیشه های مصرفی در این سیستم به صورت لمینیت و سکوریت می باشد. و توان مقاومت فشار جانبی از kg200 الی  kg400 بر اساس مدل انتخابی را داراست.
 در این سیستم پس از نصب کامپوننت تمام آلومینیوم با فواصل معین شیشه به وسیله گوه در محل خود جای گرفته و سپس کاور نهایی با جنس آلومینیوم به صورت یک تکه بر روی کار نصب می گردد.
  همچنین امکان رنگ پذیری بر اساس کد Ral و یا پوشش های ویژه به صورت مات و براق بر روی کاور نهایی می باشد
 
نرده های شیشه ای از ابتدای پیدایش تا به امروز همواره مورد توجه طراحان قرار داشته است. به دست آمدن سطح یکپارچه و شفاف حاصل از ساختار شیشه ای این نرده ها یکی از عواملی است که باعث محبوبیت آن شده است. طرح های بسیار متنوعی که برای هندریل شیشه ای وجود دارد در کنار طیف گسترده یراق آلات و امکان استفاده از شیشه های سکوریت, لمینیت, خم در کنار افزایش ایمنی به زیباتر شدن راه پله شما کمک می کند. ترکیب فولاد ضد زنگ, به همراه شیشه شفاف نه تنها در زمینه هندریل شیشه ای, که در تمام زمینه های دیگر نیز خیره کننده و از لحاظ زیبایی شناسی از ارزش بالائی برخوردار است.
  
تصویراماکن استفاده از شیشه لمینیت نیز به منظور بالا بردن امنیت در زمینه هندریل شیشه ای امکان پذیر است. هندریل شیشه ای می توانند به عنوان جان پناه نیز مورد استفاده قرار بگیرند. هر کدام از سیستم های هندریل شیشه ای نصب متفاوتی نسبت به دیگری دارد. دقت و تجربه در مرحله نصب نقش تعیین کننده ای در بهتر دیده شدن و امنیت هندریل دارد.
 از محاسن دیگر هندریل شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • هزینه نگهداری بسیار پایین
 • نصب سریع
 • امکان استفاده در فضای داخلی و خارجی
 • طیف بسیار گسترده طرح و رنگ

ارسال پست

بازگشت به “عمران”