سینی کابل چ کارایی دارد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با شهرسازي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: hani1459, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 12
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 تیر 1398, 5:48 pm
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

سینی کابل چ کارایی دارد

پست توسط elhamsaadati »

طبق قانون ملی برق (NEC)، یک سینی کابل یک واحد یا مجموعه ای از واحدها یا بخش ها و اتصالات مربوطه است که یک سیستم ساختاری سفت و سخت مورد استفاده قرار می گیرد که به طور ایمن کابل ها و مسیرهای اتصال را پشتیبانی می کند.
 
انواع سینی کابل
انواع مختلف سینی در برنامه های مختلف استفاده می شود. سینی جامد در پایین، حداکثر حفاظت را برای کابل فراهم می کند، اما نیاز به برش سینی یا استفاده از اتصالات برای ورود یا خروج از کابل است. محفظه عمیق و محکم برای کابلها، کانال کابل یا کابل را نامگذاری می کند
 
سینی تهویه شده در انتهای سینی شکاف وجود دارد، اجازه می دهد تا برخی از گردش هوا در اطراف کابل، تخلیه آب، و اجازه می دهد برخی از گرد و غبار را از طریق سینی سقوط. کابل های کوچک ممکن است از طریق سینی از طریق سوراخ های تهویه خارج شوند، که ممکن است اسلات یا سوراخ هایی باشد که در پایین قرار دارند. [External Link Removed for Guests] دارای کابل های پشتیبانی شده توسط یک نوار پیاده روی است، به طور مشابه با رینگ های نردبان، با فواصل منظم به ترتیب 4 تا 12 اینچ (100 تا 300 میلی متر).
 
سینی های نردبان و تهویه ای ممکن است پوشش های جامد برای محافظت از کابل از سقوط اشیاء، گرد و غبار و آب داشته باشند. سینی برای استفاده در خارج از منزل یا در مکان های گرد و خاکی ممکن است شکل شگرفی برای ریختن آوار، از جمله گرد و غبار، یخ یا برف داشته باشد. سینی های کابلی سبک تر در شرایطی که تعداد زیادی از کابل های کوچک استفاده می شود، مناسب تر است مانند کابل های شبکه تلفن یا کامپیوتر. این سینی ها ممکن است از سیم مش ساخته شده باشند، به نام "سبد کابل" [2] یا به شکل یک ستون مرکزی (ریل) با دنده ها طراحی شده اند تا کابل را در هر طرف پشتیبانی کنند.
 
سینی کانال یک پشتیبانی اقتصادی را برای قطره های کابل فراهم می کند و کابل شاخه از سیستم سینی کابل کمان پشتیبانی می کند. سینی کانال کانال برای نصب و راه اندازی با تعداد محدودی از کابل سینی هنگامی که کانال نامطلوب است استفاده می شود.
 
کابل های برق قوی که در سینی گذاشته می شود ممکن است نیاز به پشتیبانی از بلوک برای حفظ فاصله بین هادی ها، برای جلوگیری از بیش از حد از سیم ها. کابل های کوچک ممکن است در سینی های افقی بی ثبات باشند یا با پایه های کابل به پایین سینی های عمودی نصب شوند.
 
سی چنل یا سی ریل قطعه ای کاربردی است که از آن می توان برای نگهداشتن لوله های فولادی و کابل بوسیله ی بست های دوتیکه ی مخصوص و همچنین بعنوان نگهدارنده ی انواع مختلف ساپورت  با طرح ها و نقشه های مختلف برای نگهداشتن انواع سینی کابل و نردبان کابل بر روی دیوار یا زمین و حتی سقف استفاده کرد.
[External Link Removed for Guests] جهت نصب لوله های برق در سایز های مختلف تولید شده و از ورق گالوانیزه گرم تولید می گردد.
[External Link Removed for Guests]بر اساس طول ، عرض ، ضخامت ورق در نظر گرفته می شود و قیمت یو چنل نیز بر اساس میزان سفارش ، ابعاد و قیمت ورق در بازار محاسبه می گردد .
منبع:[External Link Removed for Guests]
New Member
پست: 12
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 تیر 1398, 5:48 pm
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

دکوراسیون محیط اداری

پست توسط elhamsaadati »

افراد یک اداره یا شرکت به دلیل این که وقت زیادی را در محیط کار می گذرانند فضا برایشان عادی و تکراری میشود و دیگر به دیدگاه مراجعه کنندگان اهمیتی نمیدهند. بنابراین اگر میخواهید دوباره دکوراسیون جدیدی طراحی کنید باید خود را به جای کسی بگذارید که اولین بار است وارد محیط کار شما میشود.
برای انتخاب دکوراسیون محیط کار، شرایط مختلفی در نظر گرفته میشود: نوع کسب و کار، نظم و ترتیب و فعال بودن، هزینه دکوراسیون و ...
همچنین در طراحی دکوراسیون باید به ارگونومیک بودن چیدمان و مبلمان حتما توجه شود. انتخاب [External Link Removed for Guests] وصندلی اداری مناسب برای کار با کامپیوتر و فایل های اداری بازدهی شرکت را بسیار بیشتر میکند.
 
طراحی دکوراسیون محیط اداری
طراحی دکوراسیون داخلی علاوه بر این که باید کاربردی و جذاب باشد باید طوری طراحی شود که برای کارمندان، مدیران و ارباب رجوع جذاب باشد. طراحی دکراسیون های مدرن اداری همیشه یکی از دغدغه های مدیران و طراحان داخلی است زیرا در روحیه و بهبود روند کار پرسنل و مدیران تاثیر زیادی دارد.
رنگ محیط در زیبایی محیط اداری تاثیرگذار است. کاربرد رنگ های ساده و شیک در دیوار و [External Link Removed for Guests] در زیبایی آن تاثیر زیادی دارد. برای داشتن یک محیط اداری شیک و شاد باید از رنگ های شاد استفاده کرد. رنگ های زرد و سفید هم ساده و هم مناسب محیط اداری است. همچنین در روحیه افراد اثر بسیار مثبتی دارد.
برای طراحی یک دکوراسیون شیک، زیبا ، مدرن و راحت حتما باید رنگ محیط ، مبلمان و میز اداری را در نظر بگیرید. استفاده از صندلی و میز اداری مناسب و استاندارد سلامتی شما را حفظ خواهد کرد و نیز کمک خواهد کرد تا به راحتی و درستی کارهای خود را انجام دهید.
برای تزئین محیط اداری از گل و گیاه نیز میتوانید استفاده کنید. گل و گیاه علاوه بر زیبایی محیط باعث افزایش روحیه و آرامش شما نیز میشود.
علاوه بر میز و [External Link Removed for Guests]، مبلمان اداری هم در طراحی یک محیط شیک و مدرن تاثیر زیادی دارد. در انتخاب مبلمان اداری توجه بیشتری داشته باشید تا هم شیک و زیبا باشد و هم جای کمی را اشغال کند.
منبع:[External Link Removed for Guests]
New Member
پست: 12
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 تیر 1398, 5:48 pm
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

کرکره های برقی همه جانبه برای کیفیت بهتر زندگی

پست توسط elhamsaadati »

تصویر
کرکره برقی ها همان درب ها اکترونیکی هستند 
مصرف انرژی کم، راحتی و فضای بیشتر برای طراحی و هزینه های نصب کمتر با کرکره های برقی. کرکره های آلومینیومی سفارشی ما، راه حل ایده آل برای مدرنیزاسیون و یا پروژه جدید ساختمان ها هستند.
کرکره های برقی قصر امن با به حداقل رساندن هزینه های گرما و کاهش هزینه های گرمایش می پردازند. آنها حفاظت جامع و بهبود محیط زیست داخلی، حتی در تابستان ارائه می کنند. این کرکره برقی ها  برای طرح های مختلف و ویژگی های قابل توجه هستند. 

کرکره برقی یا همان درب الکترونیک  باعث افزایش زیبایی ظاهر ملک و بهره وری انرژی می شود. [External Link Removed for Guests] طیف گسترده ای از گزینه های طراحی و راحتی استفاده کردن از آن را برای کاربر ارائه می دهد و کارایی کلی ساختمان ها را افزایش می دهد. از آنجا که دیافراگم ساختمان انعطاف پذیر باقی می ماند، کرکره برقی اطمینان از شرایط محیطی مناسب در تمام طول سال را به شما میدهد. شرایطی مانند، حفاظت در برابر سرما، گرما، سر و صدا و حشرات محافظت می کنند. آنها همچنین افزایش حفاظت در مقابل انفجارها را ارائه می دهند.
نصب کرکره برقی به طورکلی و بیشتر برای ملک های تجاری، پنجره ها، پارکینگ مجتمع ها و ساختمان ها به کار میرود. چون بیشتر در معرض عناصر و تغییرات آب و هوایی هستند که نصب  [External Link Removed for Guests] توسط تیم ما صورت میگردد که دارای ويژگی های ذکر شده است.
چالش بزرگ، به خصوص شرایط و موقعیت های شدید، مانند امواج گرما، طوفان و تغییر الگوهای آب و هوایی میتواند آسیب های فوق العاده زیادی به درب ها وارد کند و نمای ساختمان را به کل به هم بریزد ، این باعث افزایش تقاضا برای استفاده از مواد بهتر و ساختن نمای ساختمان می شود. آلومینیوم مواد ضد منفجره و با کیفیت بالا را فراهم می کند که دوام و طول عمر محصول را تضمین می کند و استفاده از آلومینیوم در کرکره های برقی این مشکلاترا میتواند حل کند ، همچنین شکل و رنگ آکرکره برقی بهتر از PVC است.
قیمت کرکره برقی 
[External Link Removed for Guests] بسته به اندازه کرکره، نوع مواد، مورد نیاز داربست، نوع موتور، دوام محصول و لوازم جانبی متفاوت است و ما نمیتوانیم یک قیمت دقیق از کرکره برقی را به شما عزیزان ارائه دهیم . اگر جویای قیمت بروز کرکره برقی هستید میتوانید به وب سایت قصر امن مراجعه کرده و با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. درخواست قیمت "استاندارد" چالش برانگیز است چرا که هیچ پنجره استاندارد وجود ندارد.
منبع : [External Link Removed for Guests]، قصر امن
ارسال پست

بازگشت به “شهرسازي”