سم مهلک خانواده: سریال بچه مهندس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

سم مهلک خانواده: سریال بچه مهندس

پست توسط Erratic »

بیشتراز یک ماه هستش که هروقت از سرکار به خونه برمیگردم بچه های خونه میخ یکی از سریال های شبکه آی فیلم هستند یعنی سریال بچه مهندس
اوایل توهی نمیکردم خودم اصلا تلوزیون تماشا نمیکنم اما یکم توجه که کردم دیدم موضوع این سریال هیچ پیام مثبت و منطقی برای مخاطب نداره
سریالی که موسیقی متنش در تمامی دقایق اون سراسر غم و اندوه هستش و ناراحتی رو به صورت مستقیم به مخاطب تزریق میکنه
متاسفانه این سریال بیشتر از همه مخاطبان کم سن رو مورد تارگت و هدف قرار میده. چند قسمت گریزی که تماش کردم این سریال رو متوجه شدم که درون مایه و سراسر مضمون و موسیقی این فیلم غم هستش حال سوال اینجاست که سریالی که نه محتوای درستی داره نه موسیقی متنی نه فیلم نامه درست و حسابی نه پیام مثبتی چرا باید در تایم شلوغی شب که اکثر مردم در خونه هستند، پخش بشه
من از محتوای این سریال هیچی نمیگم فقط کافی هست شما به صورت رندوم یک قسمت رو ببینید و همون رو ضرب در تمامی قسمت ها بکنید.
ایا به اندازه کافی مردم رنج و  بدبختی ندارند؟
ایا گرونی زندگیمون رو داغون نکرده؟
ایا جابه جایی دلار پدر مخاطب رو در نیاورده؟
ایا نداشتن کار مناسب به اندازه کافی حالمون رو بد نکرده؟
سراسر زندگی بیشتر ایرانیا تو غم و اندوه خلاصه میشه و هر کدوم برای خودش یه تراژدی منحصر به فرده. چرا یه همیچن سریال آشغال (به دور از بزرگ نمایی) رو برای مردم پخش میکنن؟
چرا تمومش نمیکنن؟ حقا که با دیدن چند قسمت گریزی از این سریال فهمیدم که اینها روی سازندگان سریال های کاملا بی محتوای ترکیه ای رو سفید کردند..
چرا بودجه صدا و سیما خرج یه همچین اشغالی باید بشه؟
چرا نمیخوان بذارن مردم کمی در ارامش باشن و بخندند.
از همین تریبون دارم میگم اگر کسی صداش به جایی میرسه بگه به مدیر این شبکه که من به شخصه از مرحله حال به هم خوردن با دیدن این سریال گذشتم و الان به مرحله عصبانیت رسیدم قطعا برای خیلی از مردم هم به همین شکل هست جمعش کنید جون پدر مادرتون هیچی پخش نکنید جاش فقط این اشغال رو از روی شبکه بردارید تا بیشتر از این لعن و نفرین نشدید
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 1740 بار
سپاس‌های دریافتی: 835 بار

Re: سم مهلک خانواده: سریال بچه مهندس

پست توسط ho3ein2000 »

سلام
جزو برنامه های دو ریالی هست
بنده بیش از یک دهه میباشد تلویزیون نگاه نمیکنم
بجز موارد بسیار استثناایی و گذری