با این روش خود را از دیابت دور نگه‌دارید

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 35
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸, ۹:۲۵ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

با این روش خود را از دیابت دور نگه‌دارید

پست توسط nbtfd234 »

 نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد مصرف مکمل ویتامین دی می‌تواند ریسک ابتلا به دیابت را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.[External Link Removed for Guests]: به نقل از دیلی‌میل، محققان در تازه‌ترین پژوهش‌های خود دریافتند، مکمل‌های ویتامین دی ممکن است به کاهش دیابت کمک کنند زیرا باعث بهبود عملکرد انسولین می‌شوند.
 تحقیقات جدید نشان می‌دهد که ویتامین دی باعث تقویت انسولین در بدن می‌شود و به طور بالقوه از ابتلا به دیابت جلوگیری می‌کند.
 تصویر
 در حال حاضر، دانشمندان کانادایی داده‌های شگفت آور جدیدی را ارائه داده‌اند که بیانگر آن است، دوزهای بالایی از ویتامین «دی» می‌تواند مردم را از ابتلا به دیابت در امان نگه دارد و توسعه آن را در مبتلایان کاهش دهد و به بهبود آنها کمک کند.
 مطالعه‌ای که در مجله اروپایی غدد درون‌ریز منتشر شده است می‌گوید افزودن مکمل‌های با دوز بالا ویتامین دی می‌تواند متابولیسم گلوکز را بهبود بخشد تا از پیشرفت دیابت جلوگیری کند.
 یکی از محققان این پژوهش از دانشگاه لاوال می‌گوید: «سطح پایین ویتامین دی با ابتلا به دیابت مرتبط است، پس افراد با تأمین آن می‌توانند خود را از این بیماری در امان نگه دارند».
 به گفته کارشناسان علمی، قرارگیری کوتاه مدت در معرض نور آفتاب می‌تواند نیاز بدن به ویتامین دی را برطرف کند؛ افراد اگر نمی‌توانند از این طریق ویتامین دی مورد نیاز بدن خود را تأمین کنند، مصرف مکمل‌ها یکی از راه‌های تأمین آن است، همچنین رژیم‌های غذایی وجود دارد که سرشار از این ویتامین هستند.
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹, ۳:۴۴ ب.ظ

Re: با این روش خود را از دیابت دور نگه‌دارید

پست توسط fateme_rhi »

اگر دیابت دارید حتما لازم نیس خودتون رو از طعم های خوب محروم کنید.
غذا هایی مثل ماهی یا پاستا های سبوس دار گزینه خوبی برای دیابتی ها می باشد. مطلب زیر راجب این موضوغ توضیح داده.امیدوارم کمکتون کنه
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”