ممنوعیت مصرف خرما برای برخی افراد

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 35
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸, ۹:۲۵ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

ممنوعیت مصرف خرما برای برخی افراد

پست توسط nbtfd234 »

درصورتی که از فواید کثیر خرما و دارا بودن انبوهی از مواد مغذی درون آن ذکر شد ؛ اما گاهی مصرف این میوه مغذی برای برخی افراد زیان های بسیاری را دارد.
 به عنوان نمونه چند موردی در ذیل شرح داده شده است :
·       کسانی که داخل دهان‌شان زخم و یا تاول وجود دارد، باید از خوردن خرما پرهیز کنند.
·       در ضمن نکته قابل توجه اینکه ، خوردن خرما با ماست نیز بسیار مضر است.
·       همچنین افراد دیابتی یا افرادی که در خانوده آنها این بیماری وجود دارد، باید به طور جد در مصرف خرما احتیاط لازمه را رعایت نمایند.
·       همچنین افراد چاق یا کسانی که دچار مشکل اضافه وزن هستند نیز می بایست در خوردن خرما دقت کنند و آن را بیش از حد مصرف نکنند.
کسانی که تمایل به مصرف خرمای درجه یک دارند، ضمن شناخت کافی از [External Link Removed for Guests]، و پس از مشورت با کارشناسان ما می توانند از انواع خرما مانند [External Link Removed for Guests]، [External Link Removed for Guests]، [External Link Removed for Guests]، [External Link Removed for Guests] را از طریق [External Link Removed for Guests] براحتی خریداری نمایند.
همانطور که اشاره شد خرما دارای قند طبیعی می باشد  از این رو می توان گفت که با انرژی موجود در این قند خرما بسیار کمتر از انرژی موجود در قند ساده می باشد، به همین سبب مصرف به اندازه و چندعددی خرما در طول روز نه تنها مضرات قند ساده را ندارد بلکه انرژی حاصل از آن ماندگار تر خواهد بود و بدن را برای انجام امور روزانه آماده می سازد.
 
 
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”