راهنمای خرید کباب پز تابشی اتوماتیک - مناسب برای تمامی رستوران دارها و علاقمندان به کباب

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با هنر آشپزي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: achachi98, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: چهارشنبه 9 مرداد 1398, 4:11 pm
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

راهنمای خرید کباب پز تابشی اتوماتیک - مناسب برای تمامی رستوران دارها و علاقمندان به کباب

پست توسط tabeshestilla »

راهنمای خرید کباب پز تابشی اتوماتیک - مناسب برای تمامی رستوران دارها و علاقمندان به کباب
خرید کباب پز تابشی اتوماتیک محصول تابش استیلا
 
شرکت مهر تابش استیلا مخترع و تولیدکننده تخصصی تجهیزات آشپزخانه شامل کباب پز تابشی، فر پیتزا ریلی، سیخ گیر اتوماتیک و کته پز ریلی استاندارد در کشور همگام با سایر بخش‌های صنعتی اقدام به ورود به بازارهای جهانی کرده است.  قطعاً این مهم میسر نمی‌شد جز با به‌روز آوری محصولات ،ارتقا چشمگیر سطح کیفی و قیمت گذاری رقابتی که موجب متقاعد شدن طرف خارجی می‌گردد.
 
 
 
مدل ها ی مختلف کباب پز شامل : کباب پز تابشی 1600، کباب پز یاقوت، برلیان، زرین
 
 
 
این مدل از کباب پز ها قدرتمند ، سریع و با کیفیت ساخت بسیار بالایی می باشند . کباب پز تابشی اتوماتیک محصول تابش استیلا برای پادگان‌ها، بیمارستان‌ها، تالارهای بزرگ، مراکز ارائه خدمات غذایی به همایش ها، کارخانه های بزرگ مانند نیروگاه ها، کارخانجات ذوب آهن، خودروسازی ،  صنایع مربوط به شرکت نفت و کترینگ های بزرگ مناسب هستند . این مراکز می توانند از این مدل کباب پز ها نهایت استفاده و کارایی را ببرند.
 
تصویر
 
کباب پز تابشی اتوماتیک محصول تابش استیلا
 
کباب پز تابشی با برند تابش استیلا حاصل 40 سال تلاش و تجربه مدیران شرکت مهر تابش استیلای اراک می‌باشد. ما بر آنیم این شرکت را چنان متحول کنیم تا با توسعه کارکنان و بهبود مستمر محصولات، خدمات، انعطاف پذیری و افزایش بازدهی ، در شمار معتبرترین و مشهورترین عرضه کنندگان تجهیزات تابشی آشپزخانه‌های صنعتی درآییم.

معرفی کباب پز تابشی اتوماتیک محصول تابش استیلا :
 
مدل برلیان ظرفیت پخت 1200 سیخ در ساعت ( میکس جوجه و کوبیده همزمان )
 
تصویر
 
کباب پز تابشی اتوماتیک محصول تابش استیلا مدل برلیان

مدل یاقوت ظرفیت پخت 400 سیخ در ساعت
 
تصویر
 
کباب پز تابشی اتوماتیک محصول تابش استیلا مدل یاقوت

 مدل زرین ظرفیت پخت 700 سیخ در ساعت
 
تصویر
 
کباب پز تابشی اتوماتیک محصول تابش استیلا مدل زرین

 مدل تابش استیلا 1600 با ظرفیت پخت 1600 سیخ در ساعت
 
تصویر
 
کباب پز تابشی اتوماتیک محصول تابش استیلا مدل 1600

مناسب برای :
 
برای پادگان‌ها، بیمارستان‌ها، تالارهای بزرگ، مراکز ارائه خدمات غذایی به همایش ها، کارخانه های بزرگ مانند نیروگاه ها، کارخانجات ذوب آهن، خودروسازی ،  صنایع مربوط به شرکت نفت و کترینگ های بزرگ

 
 
فواید استفاده از کباب پز تابشی اتوماتیک در این مراکز
 
برنامه غذایی این مرکز به صورت ثابت و هفتگی می باشد و به عنوان مثال در روزهای دوشنبه کباب کوبیده سرو می شود و در روزهای چهارشنبه جوجه کباب سرو می شود. به دلیل اینکه برنامه طبخ غذایی و تعداد نفرات در این مراکز از قبل مشخص است بهترین دستگاه برای استفاده کباب پز های اتوماتیک می باشند که می توانند در مدت کوتاهی تعداد بالایی کباب را طبخ کنند.
  • با استفاده از این کباب پز ها در زمینه تعداد نفرات و نیروی کار حداقل 1 نفر و حداکثر 3 نفر صرفه جویی خواهد شد.
  • استفاده از کباب پز تابشی اتوماتیک در این مراکز باعث خواهد شد که کباب ها به صورت یکنواخت پخته شوند و دیگر شاهد کباب های سوخته و نپخته نباشید.
  • فرآیند طبخ کباب در این کباب پز ها بر اساس ظرفیت مجموعه و همچنین مدل کباب پز تابشی استفاده شده بسیار کوتاه می باشد و شما با یک ساعت استفاده از یک کباب پز اتوماتیک بین 500 تا 1600 سیخ در ساعت را قادر به طبخ خواهید بود.
  • استفاده از کباب پز اتوماتیک باعث صرفه جویی بسیار زیاد در زمان و همچنین در هزینه خواهد شد. گاز مصرفی در این کباب پز ها بسیار ناچیز است به دلیل استفاده از سرامیک تکنولوژی تابشی هزینه و مقدار گاز مصرفی در این کباب پز ها ناچیز خواهد بود.
  • تمامی مدل های کباب پز تابشی اتوماتیک می توانند با استفاده از گاز شهری و گاز کپسول و همچنین برق شهری و برق باتری 12 ولت (تا 6 ساعت کار با باتری) فعالیت کنند.
  • با استفاده از تکنولوژی به کار رفته در این کباب پز ها که می توان سرعت حرکت سیخ ها در بین کوره ها را تغییر داد این مراکز می توانند با تهیه یک مدل از کباب پز تابشی اتوماتیک انواع کباب ها و جوجه کباب ها را به نوبت طبخ کنند.
 

منبع : kababpaztabeshi.com
ارسال پست

بازگشت به “هنر آشپزي”