سیخ شور صنعتی یا سیخ شور هگزاگونال چیست؟

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸, ۴:۱۱ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

سیخ شور صنعتی یا سیخ شور هگزاگونال چیست؟

پست توسط tabeshestilla »

یکی از مهم‌ترین مشکلات آشپزخانه ها بعد از طبخ کباب و یا جوجه کباب تیز کردن و شستن سیخ ها است. چسبیدن مواد غذایی به سیخ ها در هنگام طبخ باعث میشود که شستن آن‌ها توسط دست ها به کاری سخت و زمان‌بر تبدیل شود. به این مشکل اندازه ها و سایز سیخ ها را هم اضافه کنید که عملاً برای شستن آن‌ها نیاز به چند فضای بزرگ به همراه مقدار زیادی آب است. این کار باعث میشود که اکثر آشپزخانه ها مشکل شست و شوی سیخ کباب را داشته باشند.
در صورتی که می توانند به راحتی با تهیه یک سیخ شور هگزاگونال (سیخ شور صنعتی) به راحتی تمام مشکلات خود را حل کنند.سیخ شور هگزاگونال تولید شده در شرکت مهر تابش استیلا از نوع سیخ شور های حرکت دورانی می باشد که در آن شما به راحتی می‌توانید تعداد زیادی سیخ را در داخل محفظه مخصوص قرار داده و به راحتی به همراه مواد شوینده معمولی و با استفاده از آب گرم آن‌ها را مورد شست و شو قرار دهید.
 
سیخ شور هگزاگونال تولید شده در شرکت مهر تابش استیلا
سیخ شور هگزاگونال تولید شده در این شرکت به راحتی می‌تواند 1000 سیخ را در ساعت شسته و تحویل شما دهد. این دستگاه ها برای استفاده در تالار ها، رستوران‌ها، کبابی های بزرگ، هتل ها و مراکز سمینار و همایش ها بسیار مناسب است. تعداد زیادی از این مرکز که در کشور وجود دارند از مشتریان سیخ شور هگزاگونال تابش استیلا می باشند. راحتی که با این سیخ شور باعث شده است که این دستگاه نسبت به نمونه های مشابه خارجی دارای کیفیت و عملکردی بالاتری باشد.
سیخ شور هگزاگونال (سیخ شور صنعتی) برای هر نوبت شست و شور به مقدار بسیار کمی آب نیاز دارد. این کار باعث صرفه جویی بالایی در زمینه مصرف آب می شود. همچنین این سیخ شور با تمامی مواد شوینده مورد استفاده در آشپزخانه ها کار می کند و از این نظر هیچ محدودیتی ندارد.
 
مزایای استفاده از سیخ شور هگزاگونال تولید شده شرکت مهر تابش استیلا
مکانیزم حرکتی دورانی که باعث شسته شدن تمامی بخش های سیخ می شود.
توانایی کار با آب سرد و گرم. (دارای یک شیر ورودی)
قابلیت اضافه کردن سیخ ها در هنگام شست و شو.
قابلیت کار با هر نوع مایع شوینده.
قابلیت کار با هر نوع فشار آب.
قابلیت نگهداری و تعمیر بسیار آسان.
 
معرفی شرکت مهر تابش استیلا
“ [External Link Removed for Guests] ” از واحدهای برتر صادراتی استان مرکزی می‌باشد. کباب پز تابشی امروزه به یک از مطرح ترین مدل های کباب پز در رستوران ها آشپزخانه های صنعتی ایران تبدیل شده است. شرکت مهر تابش استیلا با 40 سال سابقه و مخترع کباب پز تابشی  شامل[External Link Removed for Guests] ، [External Link Removed for Guests] (کشویی آسانسوری) ، انواع [External Link Removed for Guests] ، [External Link Removed for Guests] ، سیخ گیر کباب اتوماتیک ، [External Link Removed for Guests] ، [External Link Removed for Guests] و [External Link Removed for Guests] را در ایران تولید نموده است. این شرکت به عنوان یک شرکت پیشتاز در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه در ایران فعالیت می کند و توانسته است با تکیه بر دانش و تجربه مهندسین خود، محصولات و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تولیدی خود را به کشور های دیگر صادر کند.
 
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”