دولت شيطاني امريكا چهره عفريتي خود را نمايش داد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1653
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 شهریور 1389, 9:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 3396 بار
سپاس‌های دریافتی: 5775 بار

دولت شيطاني امريكا چهره عفريتي خود را نمايش داد

پست توسط shafagh »

شايد بعضي ها فكر ميكردند امريكا يك دولت و سيستمي است كه با اصول و قواعد و فوانين مرسوم بين دولت و ملل جهان همراهي مي كند يا حد اقل بنا بر منافع خود نا خواسته انها را رعايت مي كند اما اخيرا با دست زدن به ترور سردار سليماني مقام رسمي نظامي ايران چهره پليد خود را بتمامي اشكار ساخت و نشان داد كه در اصل سر دسته و سردمدار همه ي گروه هاي تروريستي دنياست و ارشد و رييس انهاست همانطور كه قبلا هم اين تشكل خبيث اعتراف كرده بودند كه گروه داعش با ارتكاب ان همه جنايت و ريختن خون بيگناهان بسيار را انها بوجود اورده اند.

امروز ديگر حكومت امريكا هيچ نشاني از ماهيت يك دولت ندارد بلكه مردم و دولت ايران و ملل مسلمان جهان نقشي از يك هسته مركزي جنايت و ترور را از سردمداران امريكايي در ذهن خود متصور ساخته اند كه با ترور مشهود سردار سليماني كاملا بر پايه حقيقت و واقعيت قرار دارد. امروز جنايتكاران كاخ سفيد كه ظاهر دولت و تشكل ديپلماتيك را بخود گرفته بودند نشان دادند كه نه تنها با گروه تروريستي  داعش كه با فرماندهي و همت بلند سردار سليماني معدوم شدند فرقي ندارند بلكه عفريت هاي اصلي ترور و قتل و جنايت در جهان بوده و مهتر و بزرگتر همه انها بحساب مي ايند. 

ايا شهيد بزرگ سردار سليماني جز مبارزه با تروريسم و حفظ امنيت مردم در مقابله با ان گرگ صفتان داعشي و نجات منطقه و جهان از شر انها گناهي داشت؟ خداوند سبحان در قران ميفرمايد " باي ذنب قتلت؟" ، " به چه گناهي كشته شدند؟" يا در مورد ماهيت امريكا ميفرمايد " و يقتلون الانبياء بغير الحق" و " و انبياء خدا را بناحق مي كشتند". قضيه ترور شهيد سردار سليماني به همين دو ايه باز ميگردد از ان رو كه امريكا هميشه در تاريخ وجود داشته است اما امروز با بدترين شكل و كاملترين ماهيت خبيثانه فساد و جنايت. اينكه ترور شهيد سپهبد سليماني را به كشتن بعض انبياء كه در تاريخ انجام گرفته بود مثال ميزنم از ان جهت است كه گروه كافري كه از قتل انبياء الهي ابايي نداشتند امروز هم از ترور ان سردار بزرگ اسلام هم پروايي نكردند. اين نشان دهنده عمق خباثت و و بد طينتي دشمنان خدا و انبياء او و مردم است كه امروز تصوير تمام قد ان را در دولت امريكا مي توان ديد در حاليكه ان يك دولت نيست بلكه گروهي جنايتكاري است كه خود را در شمايل يك دولت به جهان معرفي مي كند.

امروز بعد از شهادت مظلومانه شهيد سردار سليماني كه پرچمدار اصلي مبارزه با تروريسم و ريشه كن كردن ان بود و عكس العمل ملت ايران در قالب جمعيت هاي ميليوني در شهرهاي كشور در سوگواري و تشييع پيكر مطهر  ان شهيد بلند مرتبه و قيام يكپارچه اجتماعي عليه جنايت امريكا  اگر هنوز كسي باشد كه در مورد عمق سياهدلي و خبث و ارتكاب جنايت كاخ نشينان غرب شك كند اگر در زمره عمال امريكا نباشد بايست به خبري و ضعف بصيرت  او در دنياي محدود و بسته اش اذعان نمود. اين شيطان بزرگ عالم كه از جهتي رييس همه گروه هاي تروريستي و جنايت است را بايد بيشتر شناخت و دانست كه كاخ سفيد مركز همه ي توطئه ها و فساد و جنايت ها در جهان است كه شعاع ان به اكثر دولت هاي اروپايي و حتي بعض دولت هاي عربي ميرسد كه كما بيش با امريكا همراهي مي كنند. امروز ديگر امريكا و اسراييل هيولا صفت براي ما فرقي نمي كند و كاملا مشهود است كه امريكا امروز يزيد جهان و اسراييل شمر جهان است همانطور كه شهيد مطهري بفرياد مي گفت :" يزيد و شمر گذشته در تاريخ مردند، يزيد و شمرهاي امروز زمان خودتان را بشناسيد."  
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”