مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت کاشت مو

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: دوشنبه 23 مهر 1397, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت کاشت مو

پست توسط tarahimodern »

مکان جغرافیایی کلینیک : مکان جغرافیایی کلینیک کاشت مو در قیمت کاشت مو اثر گذار است. به طور معمول کلینیک هایی که در شهر های بزرگ فعالیت می کنند هزینه های بیشتری را بابت مکان کلینیک پرداخت می کنند و از این رو هزینه ی بیشتری را از مراجعه کنندگان خود طلب می کنند.
متد کاشت مو: متد های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد که هر کدام از آن ها قیمت های مختلفی دارند.
مهارت پزشک کاشت مو : اغلب پزشکانی که جز پزشکان سرشناس و مطرح محسوب می شوند نسبت به سایر همکاران خود دستمزد های بیشتری را طلب می کنند و این مسئله در مورد پزشکان کاشت مو نیز صدق می کند.
میزان موهای کاشته شده : هر اندازه که تعداد تار مو یا گرافت موی بیشتری را بکارید مسلما هزینه ی کاشت مویتان بیشتر خواهد شد.
 
هزینه های مسافرت برای کاشت مو : بسیاری از کسانی که در محل زندگی خود پزشک سرشناس و ماهری را برای کاشت مو پیدا نمی کنند ترجیح می دهند به مکان های دیگری مسافرت کرده و نزد پزشکان مطرح کاشت مو انجام دهند. اگر چه هزینه های مسافرت را به کلینیک یا پزشک کاشت مویتان پرداخت نمی کنید اما به هر حال هزینه ای است که بابت کاشت مو آن را تقبل کرده اید.
هزینه های مراقبت های بعد از کاشت مو
علاوه بر هزینه های کاشت مو یک سری هزینه ها را بعد از کاشت مو خواهید داشت. داروهایی که برای دوران نقاهت بعد از کاشت مو باید تهیه کنید و یا دوره های تقویت مو که ممکن است بعد از کاشت مو که بگذرانید از جمله لیزر تراپی یا پی آر پی مو نیز هزینه هایی برایتان دارند.
ار آن جایی که [External Link Removed for Guests] برای سیاری از افراد جامعه قابل توجه می شوند و نیاز به برنامه ریزس برای پرداخت هزینه ی آن دارند و به همین دلیل یکی از مهمترین سوالاتی که در ذهن متقاضیان کاشت مو است، هزینه و قیمت روش های کاشت موی مختلف است. در ادامه به قیمت کاشت مو به روش sut می پردازیم.
 
 
کاشت مو به روش sut
کاشت مو به روش sut یکی از روش های کاشت مویی است که در واقع شباهت زیادی به روش fit دارد و در واقع از این روش رایج الهام گرفته شده است. گفته می شود که با روش sut امکان برداشت تعداد زیادی گرافت مو در یک جلسه وجود دارد. دراین روش مراحل برداشت، نگهداری، کاشت گرافت های موی پیوندی با کمک دستگاه های اتوماتیکی انجام می شود تا گرافت های مو با سرعت و دقت بیشتری از بانک مو به ناحیه ی کاشت مو منتقل گردیده و آسیب کمتری به آن ها وارد شود.
هزینه کاشت مو sut
کاشت مو به روش sut نیز همانند سایر روش های کاشت مو قیمت ثابتی ندارد و هزینه و قیمت تمام شده ی آن از فردی به فرد دیگر فرق می کند. به طور معمول برای محاسبه ی قیمت کاشت مو تعداد گرافت موهای کاشته شده ر قیمت پایه ی کاشت هر گرافت ضرب می شود. بنابراین هر اندازه که وسعت ناحیه ی کاشت مو بیشتر باشد و تعداد گرافت موی بیشتری کاشه شود، هزینه کاشت مو نیز بالاتر می رود.
 
مقایسه قیمت کاشت موی sut با سایر روش ها
به طور معمول قیمت پایه ی کاشت هر گرافت مو به روش sut نسبت به سایر روش های کاشت مو بیشتر است. دلیل این اختلاف قیمت این است که در روش sut تجهیزات و دستگاه های گران قیمتی به کار گرفته می شوند.
علاوه بر این دلیل دیگری که ارائه دهندگان کاشت مو به روش sut برای قیمت بالای این روش کاشت مو ذکر نموده اند این است که در هر جلسه ی کاشت مو با روش sut تعداد گرافت موی بسیار بیشتری نسبت به روش های مرسوم کاشت مو کاشته می شود و بنابراین طبیعی است که قیمت کاشت مو به روش sut نسبت به سایر روش های کاشت مو بیشتر باشد.
در این روش ترمیم مو نیازی به بانک موی افراد نیست و هیچ گونه جراحی نیز صورت نمی گیرد. موهایی که برای ترمیم مو مورد استفاده قرار می گیرند موهای طبیعی انسان هستند که در بانک موی کلینیک یا مرکز ترمیم موی مورد نظر وجود دارند و پس از نمونه برداری و اسکن موهای طبیعی فرد متقاضی و تعیین دقیق ضخامت و رنگ موهای طبیعی او، موهای مورد نظر انتخاب و برای ترمیم مورد استفاده قرار می گیرند.
 
برای اتصال موها در کاشت مو به روش hrt از روش های استفاده می شود که اتصال مطمئنی را به وجود می آورند و فرد با موهای ترمیمی خود قادر به انجام کارهایی مثل استحمام، ورزش و می باشد.
کمترین هزینه کاشت مو به روش hrt
موارد مختلفی در تعیین قیمت کاشت مو به روش hrt در نظر گرفته می شوند و از این رو قیمت ترمیم مو به این روش برای همه نمی تواند یکسان باشد. کیفیت موها و سایر مواد و وسایل لازم مورد استفاده برای کار ترمیم از جمله بیس یا پوسته ی کار و چسب موهایی که ممکن است لازم باشند، طول موهای مورد استفاده برای ترمیم مو که کوتاه یا بلند باشند، وسعت ترمیم مو که کل سر یا قسمتی از آن باشد، رنگ آمیزی کردن موها و در قیمت نهایی تاثیر گذار هستند.
 
مقایسه قیمت کاشت هر تار مو روش hrt نسبت با سایر روش ها
به طور معمول کاشت مو به روش hrt در مقایسه با روش های کاشت موی طبیعی بدون جراحی مرسوم مانند fut و fit هزینه ی بالایی دارد و در ضمن در روش hrt هر چند که کاربرد مواد اولیه ی با کیفیت موجب افزایش عمر ترمیم مو می شود اما به هر حال عمری دائم ندارد و نیاز به بازسازی ها و حتی تعویض های دوره ای می باشد که باعث می شود هزینه ی این روش نسبت به روش های کاشت موی طبیعی که نتایج دائمی ارائه می دهند، بیشتر باشد.
روش fue جهت کاشت مو
در این روش نیازی به ایجاد برش جراحی در ناحیه ی بانک موی پشت سر نیست؛ بلکه واحد های تک فولیکولی مو به صورت دستی و با کمک ابزار های بسیار ظریفی به صورت پراکنده از ناحیه ی بانک مو برداشته شده و در ناحیه ی گرنده ی مو کاشته می شوند.
 
از آن جایی که در fue از ابزار های بسیار ظریف استفاده می شود، کاشت مو با کمترین جراحت ممکن انجام می شود و دوران نقاهت پس از کاشت مو نیز کوتاه است. اما جلسات کاشت مو به دلیل روند کند برداشت و کاشت واحد های تک فولیکولی نسبت به سایر روش ها طولانی تر خواهد بود.
کمترین هزینه کاشت مو به روش fue
عوامل مختلفی در تعیین و محاسبه ی هزینه کاشت هر تار مو به روش fue دخالت دارند. با توجه به اینکه دستمزد پزشکان و سایر هزینه های مربوط به کاشت مو در کلینیک های مختلف با هم فرق می کند و نیاز های افراد در مورد کاشت مو نیز متفاوت است، بنابراین نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای این روش کاشت مو در نظر گرفت. به طور کلی می توان عنوان نمود که هر اندازه وسعت کاشت مو بیشتر باشد و کاشت مو در کلینیک های مطرح تر و توسط پزشکان ماهرتری صورت گیرد مسلما قیمت کاشت مو بالاتر می رود.
حسایت ناحیه ی کاشت مو هم از مواردی است که تاثیر زیادی در قیمت خواهد داشت. این روش برای کاشت مو در نواحی حساس صورت مانند ابرو و حتی مژه ها به کار می رود که گاهی اوقات ممکن است هزینه ی کاشت موی ابروها با وجود اینکه نیاز به تعداد کمی موی پیوندی دارد از قیمت کاشت موی سر هم بیشتر باشد.
 
قیمت کاشت موی fue نسبت به سایر روش ها
به طور معمول برای کاشت مو به روش fue هزینه ی کاشت مو بر مبنای قیمت کاشت هر واحد فولیکول کاشته شده محاسبه می شود که در مقایسه با سایر روش های کاشت مو که مبنای محاسبه بر اساس تعداد گرافت موهای کاشته شده است، قیمت کاشت مو بیشتر خواهد بود. با روش fue، جلسات کاشت مو طولانی تر هستند و بایستی پزشک کاشت مو تکنیک و مهارت بالاتری داشته باشد، از این رو دستمزد بیشتری را نسبت به روش هایی همچون fut و fit طلب می کند.
ارزان ترین روش کاشت مو
برخی از مراکز غیر مجاز برای اثبات این که کاشت مو با قیمت ارزان نشان دهنده ی پایین بودن کیفیت نیست این دعا را مطرح میکنند که از روش های ارزن برای کاشت مو استفاده میشود این در حالی است که هزینه ی تمامی روش های کاشت مو یکسان است و هیچ تفاوت از نظر قیمت وجود نخواهد داشت. علاوه بر این انتخاب روش های پیوند مو باید حتما با توجه به شرایط بیمار انجام شود.
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”