ابعاد ماشین های باربری

در اين بخش انواع خودروها معرفي مي‌شوند

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت, MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: سه شنبه 6 خرداد 1399, 2:43 pm
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

ابعاد ماشین های باربری

پست توسط wbar » سه شنبه 6 خرداد 1399, 2:53 pm

 ابعاد کامیون:ماشین‌های حمل بار با توجه به ابعاد و کاربری که دارند به دودسته خودروهای درون‌شهری و سبک و خودروهای برون‌شهری و سنگین دسته‌بندی می‌شوند.
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] درون‌شهری به‌مراتب بسیار کوچک‌تر از [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] برون‌شهری است.
به دلیل محدودیت‌هایی که ماشین‌های حمل بار سنگین در تردد در معابر شهری دارند معمولاً از خودروهای سبک‌تر برای حمل بارهای کوچک در معابر شهری استفاده می‌کنند.
ابعاد تریلی:شاید برای عموم مردم [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] نام یک نوع از ماشین باشد، اما تریلی ها انواع مختلف دارند. در واقع یک نوع از کامیون ها تریلی نام دارد. تریلی ها وسایل حمل و نقل و حمل باری هستند که برای [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] های سنگین تا وزن 22 تن ، طول 12.2 تا 13.6 متر و عرض 2.5 متر استفاده می‌شوند.

ارسال پست

بازگشت به “معرفي خودرو”