انجام مقاله، پروژه، پروپوزال، ترجمه، پایان نامه ارشد و رساله دکترا

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 18
تاریخ عضویت: چهارشنبه 22 آبان 1398, 9:17 am
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

انجام مقاله، پروژه، پروپوزال، ترجمه، پایان نامه ارشد و رساله دکترا

پست توسط nazarzadehhamed »

[External Link Removed for Guests]
09173377827
 
خدمات ما :
 
انجام مقاله در شیراز 
انجام پروژه در شیراز
انجام پروپوزال در شیراز
انجام پایان نامه در شیراز
انجام رساله دکترا در شیراز
 
نحوه ی دسترسی به مقالات پولی
لطفا در سایتfree paper  ثبت نام کنید و لینک مقاله مورد نظر خود را در انجا کپی کنید تا به صورت رایگان دانلود مقاله مورد نظر انجام شود.
 
 
 
پایان‌نامه چیست؟
انجام پایان‌ نامه چرا مهم است؟ در این متن می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم و شما را بیشتر با روند ارائه پایان نامه آشنا سازیم.
پایان‌نامه (تز، رساله) نوشته‌ای است که به ‌وسیله داوطلب درجه دانشگاهی، به‌عنوان یکی از شرایط احراز آن، ارائه می‌شود و نویسنده آن دانشجویی است که زیر نظر کلی یک هیأت علمی کار می‌کند. موضوع انتخابی پایان‌نامه، معمولاً، محدود و تخصصی است و تحقیق در مورد آن، زمان مشخص و مبتنی بر روش علمی را طلب می‌کند.
همین ویژگی است که پایان‌نامه را تبدیل به منبع اطلاعاتی ارزشمندی برای علاقه‌مندان به آن حوزه موضوعی می‌سازد. پایان نامه ها معمولاً اساس تدوین مقاله‌ها یا کتاب‌های منتشر شده بعدی می‌شوند و تا آن زمان تنها مدرک دسترس‌ پذیر آن فعالیت علمی محسوب می‌شوند.
 
 
تصویر
 
 
ضرورت انجام پایان نامه ارشد 
 
 
 
 
در کلیه رشته‌های دانشگاهی، در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری، نگارش و ارائه پایان نامه ضروری است. البته در دوره کارشناسی برخی رشته‌ های فنی و هنری نیز دانشجو ملزم به تهیه پایان نامه تحصیلی است. در حوزه علوم پزشکی، برحسب مقطع تحصیلی، پایان ‌نامه ‌ها به سه گروه علوم پایه، عمومی (بالینی)، و تخصصی تقسیم می‌شوند.  پایان ‌نامه‌های پژوهشی متعلق به دوره‌های تحصیلات تکمیلی یکی از انواع منابع اطلاعاتی ردیف اول محسوب می‌شوند.
 
 
اهمیت انجام پایان نامه ارشد 
 
 
 
 
پایان‌نامه‌ها را معمولاً از دو دیدگاه ارزیابی می‌کنند
1) به‌عنوان گامی مقدماتی و نخستین تحقیق جدّی و منضبط دانشجو در زمان‌بندی مشخص؛
2) به مثابه کاری نهایی که برآیند کل یافته‌های دانشجو در طول دوره تحصیلی است.
 
 
عمده دلایل تهیه پایان‌ نامه تحصیلی 
 
 
 
 
 یادگیری روش‌شناسی تحقیق؛
 توسعه نگرش علمی؛
 کسب موفقیت برای مطالعه‌ای جدی و عمیق و کسب تجربه علمی در حوزه موضوعی خاص؛
 کسب مهارت برای مطالعه نقّادانه و موشکافانه؛
 بهره‌مندی از اطلاعات جدیدتر؛
 شرط لازم برای دریافت مدرک تحصیلی؛
 انتشار نتایج پایان نامه به‌شکل مقاله پژوهشی در مجلات علمی و تخصصی.
 
قابلیت‌های این‌گونه منابع از نظر اطلاعاتی و پژوهشی، سبب شده است که پایان‌نامه‌ها را از دو دیدگاه در رشته‌های مختلف دانشگاهی و پژوهشی مورد توجه قرار دهند: یکی به‌عنوان مدرک مفید پژوهشی (به اعتبار متن تحقیق)؛ و دیگری به مثابه نوعی کتابشناسی تخصصی (به اعتبار فهرست مآخذ پایانی).
استفاده از پایان‌نامه تابع شرایط ویژه‌ای است زیرا، از لحاظ حقوقی، تکثیر و نقل از پایان‌نامه‌های تحصیلی بدون اجازه از صاحبان اثر (دانشجو و استاد راهنما) مجاز نیست. طبق قانون واسپاری، نسخه‌های محدودی به دانشکده محل تحصیل و کتابخانه مربوط ارائه می‌شود و در کتابخانه‌ها نیز سعی شده است از پایان‌نامه‌ها فقط در حد مطالعه در محل و احیاناً معدودی نقل قول با ذکر منبع و یا استفاده از منابع و مراجع معرفی شده و نهایتاً روبرداشت چکیده پایان‌نامه‌ها استفاده شود.
 
 
چگونه پایان نامه کارشناسی ارشد خود را تنظیم نمایید؟ 
 
 
 
 
این روزها با توجه به گسترش چشم گیر آموزش عالی در کشورمان ایران، به خصوص تحصیلات تکمیلی، بسیاری از دانشجویان این مقاطع را می بینیم که برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد و بعضا دکتری خود سردرگم هستند و نقطه آغاز کار را نمی دانند و این امر موجب نگرانی وافری در آنها شده است.
در این مقاله کوتاه تجربیاتی اندک در طول سالهای حضور خودم در دانشگاهها را برای شما عزیزان به رشته تحریر در آورده ام. امیدوارم که مورد استفاده شما عزیزان و علاقمندان واقع شود.
پیش از هر چیز لازم به ذکر است که در اکثر کشورهای دنیا، پایان نامه کارشناسی ارشد ارزش علمی چندانی ندارد. این مجموعه در واقع پلی است بین سرآغاز پژوهش تا رساله دکتری که در آن بحثی جدید و منحصر به خود پژوهشگر مطرح می شود.
یکی از اهداف نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد، این است که در این دوره دانشجو با اصول اولیه پژوهش و کار علمی آشنا بشود. بتواند منابع و مراجع را به طور صحیح و منظم جمع آوری کند و در مورد مناسب از آنها استفاده نماید. تعاریف اولیه و سیر تاریخی مسئله خود را بشناسد و آنها را فهرست نماید. موضوع مورد علاقه خود را تا حدی بشناسد و 
… .

 
[External Link Removed for Guests]
 
اگر ساکن جزیره زیبای کیش هستید نیز می توانید انجام مقاله در کیش را به ما سپرده و از خدمات با کیفیت ما بهره مند شوید. یکی از موضوعات مهم برای دانشجویان که انجام مقاله خود را به  موسسات دیگر می سپارند، روش انجام مقاله است. روش انجام مقاله توسط گروه آرتزیز با توجه به تمام استاندارد های مورد نظر اساتید انجام خواهد شد. اولین مرحله از انجام مقاله انتخاب موضوع مقاله است. انتخاب یک موضوع جذاب و بحث برانگیز برای مقاله اولین و مهم ترین قدم برای انجام مقاله است. همچنین محتوا و متن مقاله باید جذاب باشد تا خواننده را درگیر کرده و تا آخر مقاله همراه خود بکشاند. برای سفارش انجام مقاله در کیش با شماره 09173377827  در تماس باشید.


[External Link Removed for Guests]
 
انجام مقاله نیاز به اطلاع از اصول و استاندارد های مقاله نویسی دارد. مهم ترین اصلی که باید در مقاله نویسی رعایت کرد ساختار مقاله است که شامل عنوان مقاله، چکیده، مقدمه، روش تحقیق، نتایج، بحث و نتیجه گیری و منابع می باشد. جذابیت موضوع مقاله نیز یکی از اصول مهم دیگر در انجام مقاله است که باعث درگیر کردن مخاطب و خواننده می شود. گروه آرتزیز تمام این اصول را به همراه بسیاری اصول دیگر که از حوصله این مقاله خارج است در انجام مقاله رعایت خواهد کرد.
انجام مقاله در بوشهر نیز از دیگر خدمات تیم آرتزبز است که به این منظور می توانید با شماره 09173377827  تماس بگیرید.
 
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”