کاهش وزن چه فوایدی برای بدن دارد؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با پزشکي و درمان به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 2
تاریخ عضویت: دوشنبه 3 آذر 1399, 11:46 am

کاهش وزن چه فوایدی برای بدن دارد؟

پست توسط dramirahmadi »

بسیاری از افرادی برای آن که از دست معایب چاقی خلاص شوند، به سراغ روش های مناسب جهت کاهش وزن می روند. جراحی لاغری یکی از ساده ترین روش های دستیابی به لاغری و کاهش وزن می باشد. بیمارانی که برای انجام جراحی لاغری به سراغ آقای دکتر علی امیر احمدی، متخصص و [External Link Removed for Guests] رفته اند، همگی از انتخاب این روش رضایت کافی داشته اند.
زیرا با ساده ترین روش و کوتاه ترین زمان موفق شده اند وزن خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. البته لازم به ذکر است که ابتدا بهتر است بیمار روش های دیگر درمانی همچون انجام تمرینات ورزشی، رژیم غذایی و غیره را انجام دهد. در صورتی که به نتیجه مناسب دست نیافت، می تواند به سراغ جراحی های لاغری رود.
جراحی لاغری تمامی معایب چاقی را از بین برده، و تناسب اندام و سلامتی را به انسان باز می گرداند. البته بهتر است پیش از اقدام به جراحی لاغری، به پزشک متخصص مراجعه شود. تا پس از بررسی های لازم، بهترین روش درمانی را برای برطرف کردن معایب چاقی بیمار انتخاب نماید.
بیمار در صورتی که شرایط مناسب و لازم را برای انجام جراحی چاقی و لاغری نداشته باشد، نمی تواند نتیجه مناسبی را پس از انجام جراحی به دست آورد. با [External Link Removed for Guests] بسیاری از بیماری ها برطرف شده، و بیمار به سلامت جسمی دست خواهد یافت.
بهترین روش های کاهش وزن و رهایی از چاقی کدامند؟
روش های مختلف بسیاری وجود دارد که می توان با استفاده از آنها، به کاهش وزن دست یافت. برخی از افراد که درگیر مشکلات و معایب چاقی هستند، عزم خود را جزم نموده و به سراغ انواع تمرینات ورزشی می روند. تا از این طریق وزن خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.
برخی دیگر به سراغ روش تغییر رژیم غذایی خود می روند. تا با با این روش، در زمانی مشخص موفق به کاهش وزن خود شوند. اما در صورتی که هیچ کدام از این روش ها نتواند مشکلات و معایب چاقی را در بدن شخص برطرف کند، بهترین راهکار جراحی لاغری و چاقی است.
افرادی که کاندید مناسبی برای جراحی چاقی هستند، باید شاخص توده بندی آنها بیشتر از 30 باشد. علاوه بر آن این افراد باید شرایط ویژه ای داشته باشند. یعنی تمرینات ورزشی و رژیم غذایی در بلند مدت، آنها را به وزن ایده آل نرسانده باشد. تنها در این صورت می توانند اقدام به انجام جراحی چاقی نمایند.
برطرف کردن خطرات و معایب چاقی برای تمامی مردم مهم است. زیرا پس از کاهش وزن، سلامت جسمی و روحی خود را به دست می آورند. علاوه بر آن این دسته از افراد اعتماد به نفس بیشتری نیز بدست خواهند آورد.
ارسال پست

بازگشت به “پزشكي و درمان”