جواهرات خاص مرواریدی برای جوانان به چه شکل هستند؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث تجارت الکترونيک و آنلاين، تبلیغات در وب، راههای کسب در آمد و تجارت در اینترنت به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 12
تاریخ عضویت: شنبه 15 اردیبهشت 1397, 2:05 pm

جواهرات خاص مرواریدی برای جوانان به چه شکل هستند؟

پست توسط decoricor »

جواهرات مروارید مخصوص جوانان:این سخن اغراق نیست اگر بگوییم یکی پرطرفدارتین و زیباترین گنجینه های طبیعت سنگ [External Link Removed for Guests] است.
 
تصویر
 
  از زمانهای گذشته تاکنون کلاسیک ترین و رسمی ترین نوع [External Link Removed for Guests] از مرواریدها ساخته شده اند. و بانوان شیک پسند و طرفدار لاکچری همیشه مشتاق استفاده از این جواهرات بوده اند.
اما امروزه جواهرات مرواریدی با ترکیب مدلهای مدرن و جدید شکل و ظاهر خاصی به خود گرفته اند. به طوری که اگر در سالهای گذشته بیشتر افراد میانسال و مسن از این جواهرات استفاده میکردند، اما در سالهای اخیر جوانان نیز طرفدار پر و پا قرص مرواریدها شده اند.
اگر شما هم دوست دارید به جمع این جوانان بپیوندید و استایلی رویایی و فرشته گونه برای خود بسازید، به شما پیشنهاد میکنیم جواهرات مرواریدی مدرن را فراموش نکنید. 
تصویر
گوشواره نقره [External Link Removed for Guests] E7761,500,000 تومان
 
تصویر
انگشتر [External Link Removed for Guests] R1133400,000 تومان
 
به دلیل نایاب و گرانبها بودن مرواریدهای طبیعی، مرواریدهای پرورشی وارد بازار شدند. البته نمیتوان به مرواریدهای پرورشی، مرواریدهای بدل یا مصنوعی گفت، چون این مرواریدها نیز همانند مرواریدهای طبیعی درون یک صدف اما تحت شرایط کنترل شده متخصصان تولید می شوند. به همین دلیل قیمت آنها به مراتب پایین تر از مرواریدهای طبیعی هست.
تصویر
گردنبند نقره [External Link Removed for Guests] N7741,400,000 تومان
 
تصویر
انگشتر نقره [External Link Removed for Guests] R11301,300,000 تومان
 
فروشگاه [External Link Removed for Guests] به همین منظور در مجموعه جدید وارداتی خود، جواهرات مروارید پرورشی مدرن و خاص را برای جوانان ایرانی به ارمغان آورده است. تعدادی از این محصولات بسیار شیک و بینظیر را در زیر مشاهده می نمایید.
ارسال پست

بازگشت به “تجارت آنلاين”