برای ولنتاین چه هدیه ای بخریم؟

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 12
تاریخ عضویت: شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۲:۰۵ ب.ظ

برای ولنتاین چه هدیه ای بخریم؟

پست توسط decoricor »

برای ولنتاین چه هدیه ای بخریم؟ سوالی که شاید برای همه شما پیش بیاید… ولنتاین یکی از رویداد های تاریخی زیباست که در اصل از فرهنگ غربی ها سرچشمه می گیرد.
تصویر
 
آن ها در این روز زیبا به پارتنر خود گل یا هدیه های مختلفی را تقدیم می کنند که نشان از عشق و محبت میان آن هاست. اما سال هاست که ایرانیان نیز این روز را جشن می گیرند و هر سال با نزدیک شدن به آن دغدغه ی خرید هدیه ذهن همه را مشغول می کند.
تصویر
گردنبند نقره [External Link Removed for Guests] N787650,000 تومان
تصویرگردنبند نقره [External Link Removed for Guests] N788650,000 تومان
هدایای رایج برای ولنتاینمعمولا در این روز شکلات های قرمز به همراه گل رز قرمز و یا خرس عروسکی قرمز از[External Link Removed for Guests] است که به اشکال زیبا پک می شوند. این روز ها تمام فروشگاه های شهر دکور خود را با تم قرمز آذین می بندند و هر بیننده ای را ترغیب می کنند که برای پارتنر خود هدیه ای تهیه کند.
اما این هدایا نیز به قدری تکراری شده اند که می توان گفت این همه خرس و شکلات قرمز کاربرد چندانی هم ندارد و بهتر است با کمی ابتکار عمل هدایای کاربردی تری را برای شریک خود تهیه کنید. برای ولنتاین چه هدیه ای بخریم؟ پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید!
یکی از بهترین کار هایی که برای [External Link Removed for Guests] می توان انجام داد این است که ببینیم شریک ما چه چیزی نیاز دارد و از چه هدیه ای خوشحال می شود.
به عنوان مثال تمام مردان از این که لباس و یا پلیور به آن ها هدیه دهید بسیار خوشحال می شوند و یا یک عطر خوشبو که هر روز از آن استفاده کند بسیار جذاب خواهد بود. می توانید یک [External Link Removed for Guests] را به آن ها هدیه دهید و یا یک کراوات زیبا که در یک جعبه ی کوچک قرار داده شده.
تصویر
انگشتر نقره [External Link Removed for Guests] R1119800,000 تومان
 
تصویر
گوشواره نقره نامتقارن [External Link Removed for Guests] E798300,000 تومان
هدایای خاص برای بانواناما برای [External Link Removed for Guests] به خانوم ها انتخاب های بیشتری دارد زیرا بیشتر آن ها از این که عروسک و یا گل هدیه بگیرند بسیار خوشحال می شوند اما باز هم گزینه های بیشتری پیش رو دارید. یک ست پنج تایی از لاک های خوش رنگ قطعا هر خانمی را خوشحال می کند و یا یک شال زمستانه که در این فصل بسیار پر کاربرد است.
[External Link Removed for Guests] نیز هدایایی بسیار جذاب است و قطعا خانم ها را خوشحال می کند اما نکته ی مهم این است که با سلیقه هدیه دهید زیرا ارزش مادی کادو اهمیت چندانی ندارد اما با یک روبان قرمز و یک یادداشت کوچک روی کادو می توانید شریک خود را بسیار خوشحال کنید که برای هدیه دادن به او زمانی را برای تزئین کادو صف کرده اید و این بسیار ارزشمند خواهد بود.
فراموش نکنید که برای خوشحال کردن شریک خود نیازی به صرف هزینه های بالا نیست کافیست نشان دهید به یادش بوده اید و با کمی [External Link Removed for Guests] عشقتان را به او هدیه کنید.
[External Link Removed for Guests] بزرگ ترین مرکز ساخت و [External Link Removed for Guests] منحصر بفرد با کالکشن ولنتاین پذیرای شماست تا بهترین و زیبا ترین زیورآلات را به همسر خود هدیه کنید و او را خوشحال کنید. دکوریکور همواره شریک شادی های شماست
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”