دریافت نوبت اینترنتی تعویض پلاک

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث خودرو و وسايل نقليه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 32
تاریخ عضویت: دوشنبه 24 شهریور 1399, 10:45 am
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

دریافت نوبت اینترنتی تعویض پلاک

پست توسط zeynabzar »

تعویض پلاک اینترنتی در تمامی مراکز فک پلاک تهران از شهریور 99، به منظور حفظ سلامت مراجعین در راستای ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرایی شده است. از این رو برای دریافت نوبت دهی تعویض پلاک با مراجعه به سامانه مربوطه و ثبت نام فک پلاک اینترنتی، اقدام به رزرو نوبت کنید. توجه داشته باشید در صورت حضور در این مراکز فاصله گذاری اجتماعی را رعایت فرمایید تا از ازدحام افراد جلوگیری شود.

نوبت‌دهی مراکز تعویض پلاک در زمان کرونا به چه شکل است؟
تا پیش از شیوع بیماری کووید-19، روند نوبت‌گیری جهت فک پلاک، به‌صورت مراجعه حضوری خریدار و فروشنده به نزدیک‌ترین مرکز موجود در شهر محل سکونت خریدار انجام می‌شد. کافی است یک ‌بار به مراکز مربوطه مراجعه کرده باشید تا از کثرت مراجعه‌کنندگان و میزان ازدحام افراد در این مراکز مطلع باشید.
تعویض پلاک اینترنتی، در تمامی مراکز فک پلاک تهران و به‌منظور حفظ سلامت مراجعین در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی از شهریور 99 اجرایی شده است. ازاین‌رو، برای دریافت نوبت‌ باید به سامانه نوبت‌دهی مربوطه مراجعه کنید. دقت داشته باشید که هنگام حضور در مرکز مربوطه، فاصله‌گذاری اجتماعی نیز رعایت شود.

مراحل نوبت دهی تعویض پلاک اینترنتی چیست؟
برای نوبت‌گیری، ابتدا باید وارد سامانه اینترنتی به آدرس [External Link Removed for Guests] شده:
• در اولین مرحله و پیش از هر اقدامی، باید در سامانه فک پلاک ثبت‌نام کنید.
• بر اساس انتخاب استان، شهر و نوع وسیله نقلیه، جستجوی مراکز انجام می‌شود و در ادامه، لیست تمامی مراکزی را که ظرفیت نوبت‌دهی را برای فک پلاک اینترنتی در شهر مورد‌نظر دارند، نمایش داده می‌شود.
• با انتخاب مرکز مورد‌نظر، روز و ساعات‌ قابل‌انتخاب برای مراجعه حضوری دیده می‌شود.
• در مرحله آخر، با ثبت ﭘﻼک نصب‌شده فعلی، (پلاک ﻓﺮوﺷﻨﺪه) مدارک لازم برای فک پلاک مشاهده و با انتخاب دکمه ثبت، نوبت‌دهی اینترنتی انجام خواهد شد.

قوانین و مقررات سامانه نوبت‌دهی تعویض پلاک:
در حال حاضر، هر فرد تنها مجاز به انتخاب یک نوبت در مراکز مربوطه است و در صورت عدم مراجعه در روز و ساعت مقرر، نوبت متقاضی به‌صورت خودکار باطل می‌شود.
لازم‌ به ذکر است که در صورت عدم مراجعه متقاضی در نوبت ثبت‌شده جهت فک پلاک، رزرو و دریافت نوبت آتی برای وی با محدودیت‌هایی مواجه خواهد شد؛ لذا در صورت انصراف از مراجعه در تاریخ مورد‌نظر، متقاضی باید پیش از سر‌‌رسید مقرر، نسبت به لغو نوبت دریافت‌شده از طریق حساب کاربری خود در سامانه مربوطه اقدام کند. خریدار باید قبل از انجام رزرو و نوبت‌گیری، نسبت به تکمیل مدارک احراز محل سکونت خود (که در بخش قبلی به آن‌ها اشاره شد) اطمینان حاصل کند.
هنگام مراجعه حضوری، اطلاعات ثبت‌شده در سامانه مربوطه، با شخص مراجع مطابقت داده خواهد شد و تنها با ارائه مدارک هویتی متقاضی به‌همراه خودرو با شماره پلاک ثبت‌‌شده، مجوز ورود به مرکز داده می‌شود.

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه وسايل نقليه”