زندگی به سبک میلیاردرها

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

زندگی به سبک میلیاردرها

پست توسط golbi »

قانون جذب یکشو - البته همین اول بگم که میلیارد و میلیاردر بودن دیگه این روزها اتفاق خاص و عجیبی نیست. هر کس یه خونه یا یه اتومبیل نسبتا مدل بالا داشته باشه، داراییش چند میلیاردی ارزش داره. اگر همین الان از خونه خارج بشید، میبینید اکثر مردم در مورد بی پولی و نداری حرف میزنند. در حالی که به نظر من الان، بهترین زمان برای ثروتمند شدنه. یکم به چهل سال پیش فکر بکنید! اون زمان نه موبایلی بود، نه اینترنت، نه کامپیوتر و نه هیچ چیز دیگه.
اکثر کارها به صورتفیزیکی انجام میشد و خدمات خیلی رشد نکرده بود. اگر به کسی میگفتی که در آینده صفحات مجازی تولید میشه که بهش میگن سایت و میشه ازش میلیاردی کسب درآمد کرد، حتما فکر میکردند دیوانه و یا مجنون هستید. اون زمان بیشتر کارها فیزیکی بود اما الان میتونی بشیتی تو خونه و کسب درآمد کنی. کافیه ایده ای در سر داشته باشی یا به یک حوزه علاقه مند باشی، یه سرچ کوچولو، تو رو به میلیونها مقاله و ویدئوی مفید در مورد اون موضوع میرسونه.
برای ثروتمند بودن نیاز به سرمایه و ایده نیست. ما در گروه تحقیقاتی یکشو قانون جذب ثروت را به شما آموزش میدهیم. ما برای ثروتمند بودن نیاز به یک تفکر و یک ذهن ثروتمند داریم. رابرت کیوساکی در یکی از کتالبهای خودش میگه: مردم ازمن میپرسند که من مثلا 25 هزار دلار پول دارم.  به نظرت کجا ثرمایه گذاری کنم تا پولدار بشم؟ اون میگه من بهشون پاسخ میدم که من نمیدونم کجا سرمایه گذاری بکنید بهتره، اما میدونم ثروتمندا چجوری فکرمی کنند و اگر شماهم بتونید مثل اونها فکر کنید، بهتون قول میدم شما هم ثروتمند خواهید شد.
قانون جذب پول و ثروت چیز عجیب و خاصی نیست. یک نوع تفکره یا بهتربگم یک نوع  عادته! بهجای اینکه ما بیشترروی موضوعات منفی در مورد پول تمرکز کنیم،میایم بیتر به موضوعاتی توجه میکنیم که بیشتر در مورد ثروت و نعمت در جهان حرف میزنه! اینجوری ذهن ما قدرتمند تر میشه و در مدار جذب پول بیشتر قرار میگیریم.
بیشتر ذهن ما فرکانس های ثروت و نعمت رو به جهان ارسال میکنه و این سبب میشه ما به یک مغناطیس اتفاقات خوب مالی تبدیل شویم. اما برای مغناطیس پول شئن نیاز داریم که در یک جو سالم زندگی کنیم. در حالی که جو امروز کشور جو خوبی نیست. همه در مورد اتفاقات بد مالی حرف میزنند و ناخودآگاه ما نیز متاثیر میشیم. پس ابتدا باید از پالایش خودمون و باورهامون شروع کنیم و اینکار شاید با حذف بسیاری از اطرافیان ما انجام بشه.
امیدوارم مثل من، یک مغناطیس پول باشید. گروه تحقیقاتی یکشو قانون جذب و روش های موفقیت را به شما می آموزد.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا ( أرضُ الله الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 4474 بار
سپاس‌های دریافتی: 8588 بار

Re: زندگی به سبک میلیاردرها

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

سلام

آیا فردی که واقعاً راه و روش پولدار شدن رو بلده ، میاد توی نت و این راه و روش رو علنی به همه‌ی مردم غریبه یاد میده ؟!!

یا این روش رو از غریبه ها پنهان نگه میداره و فقط خودش و عزیزانش ازش استفاده میکنند ؟
صرفه‌جویی های میلیونی در هزینه‌های خودرو

صرفه‌جویی های میلیونی در هزینه‌های زندگی

برنامه‌های کاربردی اندروید و اطلاعات مهم در مورد تنظیمات اندروید

جسارتاً آموزش توبه به زبان ساده

توصیه‌های مهم امنیتی

توصیه‌های بسیار مهم بهداشتی

تاپیک جامع سرویس و تعمیر و مشاوره آبگرمکن و پکیج

سوالات سیستم آبرسانی ساختمان

دوستِ عزیز، چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همه ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برای بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه.
یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست.

باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
قبول نداری؟
این شما واین هم دنیا
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: ماهشهر-شیراز
سپاس‌های ارسالی: 28 بار
سپاس‌های دریافتی: 387 بار

Re: زندگی به سبک میلیاردرها

پست توسط جعفر طاهري »

این روزها مردمیکه تصور ذهنی مد روزی دارند ، بر اثر مدل گفتاری آدمهایکه فکر میکنند به نتایج علمی بدون تجربی دست یافته اند ،  با توجه به فرکانسهای رادیوی ، انواع فرکانسها را به مغز خود نیز ربط میدهند . بنا به گفته مقاله آقایی که حتما پول میگیرد تا بگوید ما  چطور پولدار شویم کافیست بنشینیم و به پولدار شدن خود نظر مثبت داشته بایم و فرکانسهای ذهنی ثروت و نعمت ما پا میشوند و میروند داخل جهان ( میدونی جهانی که دستگاههای نجومی ساخت بشر بسختی بخش کمی از آنرا میبینند چقدره اگر همین حد کوچک را میدانستیم اینگونه دم از جهان ، که در واقع جهان کوچک ذهنی خودمان هست نمیزدیم ) آنوقت وقتی بر میگردند بازتابشون مستقیم به جای اینکه به دیگران بخوره مستقیم پس از طی سالهای زیاد نوری که با روش ایشون خیلی زمان کمی داره میاد و به ما میخوره و تنها کاری که باید بکنیم که مرحله پولدار شدنمان دیگه کامل بشه اینه که اطرافی ها یمان را پراکنده کنیم ، سپس دارای ماشین بنز و لکسوس و کارخانه و ویلا در فلانجا میشویم . 
احتمالا آموزش و تدریس پولدار شدن دو سه ساعت هست و برتری چشمگیر آن نسبت به دروس علم اقتصاد که نیاز به صرف زمان زیادی دارد محسوس نیز میباشد . 
خواب دیدی خیر باشه . بهتره پولی را که به شما باید بدهیم برویم ساندویچ با نوشابه بخوریم . :::P
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”