بازی مرد عنکبوتی

در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 5
تاریخ عضویت: چهارشنبه 21 آبان 1399, 8:04 pm
سپاس‌های ارسالی: 7 بار

بازی مرد عنکبوتی

پست توسط asbabbazi »

طرفداران مرد عنکبوتی قطعا نسخه توی بیز Toy Biz را که محصول سال های 1994 تا 1998 است را به خوبی می شناسند. توی بیز Toy Biz بین سال های 1994 و 2007 اکشن فیگور های مرد عنکبوتی را تولید پخش کرد. در این دوره آنها بیش از 20 مدل مختلف از شخصیت هایی که در کمیک مرد عنکبوتی بودند را تولید کرده است.
 خط تولید قدیمی اکشن فیگور و اسباب بازی مرد عنکبوتی سری توی بیزدر آن دوران اکثر این اکشن فیگورها به طور کلی با مجسمه سازی و رنگ آمیزی خیلی ضعیف تولید می شدند. تقریباً همه سریال ها ، به جز یک زن و شوهر ، دارای دو یا سه شکل مختلف مرد عنکبوتی بودند که اساساً یکسان بودند. تنها تفاوت بین آنها لوازم جانبی شامل رنگ آمیزی یا ویژگی اکشن بود. دست های انها متفاوت بود اما در کل بدن و مجسمه های سر یکسان بودند. تنها نکته مثبت این بود که آنها برای بازی بسیار سرگرم کننده و بسیار محبوب بچه ها بودند. هر یک از شکل های سری 1-7 خط تولید نیز دارای یک پین جمع آوری کننده پاداش بودند.
کارت های پشتی نیز برای پایین آوردن هزینه ها کاملاً عام بودند و در بالای آن یک آرم مرد عنکبوتی به سبک کارتونی (نگاه کنید به بالا). در زیر این سمت چپ کارت ، نقاشی شکل کارتونی به شکل کارتونی دیده می شود و در سمت راست حباب حاوی شکل که تقریباً دو سوم کارت را اشغال می کرد، بود. در نیمه بالای پشت کارت آرم مرد عنکبوتی در بالا و همان تصویر در قسمت جلوی آن با یک بیوگرافی کوتاه از این شخصیت وجود داشت. نیمه پایینی مجموعه عکس های هر یک از شخصیت های سری فعلی و سری قبلی بود. به عنوان مثال سری فیلم مرد عنکبوتی 4 دارای عکس هایی از فیلم مرد عنکبوتی 3 و مرد عنکبوتی 4 شخصیت در پشت بود.
 بهترین راهنمای اکشن فیگور و [External Link Removed for Guests]تاکنون بیش از 60،000 شخصیت اکشن فیگور از مرد عنکبوتی تولید شده است.
 سری جدید متحرک مرد عنکبوتی 1994اولین مجموعه ارقام تولید شده توسط اسباب بازی بیز ، سری انیمیشن مرد عنکبوتی دور از خانه بود که از 1994 تا 1998 اجرا شد که به نوبه خود براساس عناوین کمیک اسپایدرمن طولانی بود. چند سری اول از سری مرد عنکبوتی پس از ظاهر شدن در مجموعه انیمیشن مدل سازی شد. این که کدام شخصیت ها در مجموعه قرار می گیرند، تأثیر گذارند.
هفت سری اول تحت عنوان عمومی "مرد عنکبوتی متحرک" قرار گرفتند اما از اواسط سال 1996 ، یعنی بعد از سری 7 ، آنها تصمیم گرفتند که به هر نسخه یک عنوان فرعی بدهند. این امر عمدتا برای کمک به خرده فروشان بود که از هر سری متمایز شوند. زیرا در سال 1998 ، هنگام سفارش ، ذخیره سازی مجدد و سهام و غیره ، در مجموع 18 مورد وجود داشت.
  • اسپایدر من  مسابقه ای
  • مرد عنکبوتی تیرانداز
  • دکل با "قدرت مشت زدن"
  • ونوم
  • قاتل با ارتش کشنده
  • دکتر هشت پا با "اقدام شلاق شاخک"
  • هابگولین با "بمب کدو تنبل"
  • اسمیت با "قدرت فشار"
  • ونوم با "جداکننده فک"
اسباب بازی شخصیت های اسپایدرمناسپایدرمن طرح براق قرمز و آبی با یک عنکبوت سیاه بر روی سینه و روی بازوی راست خود داشت. یک قطعه الکترونیکی داشت که از کف آن بیرون زده بود. وقتی سوئیچ را برمی داشتید ، او امچ دست خود را می گرفت.
اسمیت دارای صدای بسیار خوب و مجسمه سازی دقیق مطابق با سریال های تلویزیونی است. او همچنین دارای یک دم اسبی با قابلیت جابجایی است.
[External Link Removed for Guests] اولین اکشن فیگور از بین شخصیت  های انیمیشن مرد عنکبوتی بود و دارای یک سر متحرک با آرواره های پر زرق و برق بود.
ونوم بیوت مورد علاقه طرفداران فیلم مرد عنکبوتی شگقت انگیز 3 با دوبله فارسی بود. این اسباب بازی با رنگ آمیزی سیاه و سفید جت جالب به نظر می رسید. وقتی پاهای او را به هم نزدیک می کردید ، فک ها با حرکتی تکان دهنده باز و بسته می شدند.
قاتل مانند ونوم قرمز رنگ آمیزی شده بود و با طرح های پلاستیکی بود. این شخصیت با ضربه محکم و ناگهانی در بازوهای اسلحه و صدای مناسب نیز از  شخصیت محبوب فیلم کارتون مرد عنکبوتی بازگشت به خانه  Toy Biz بود. او با لوازم جانبی مختلفی که می توان آنها را قیچی کرد، به همراه پنجه و تبر بود. "ویژگی عمل" هم این بود که هنگامی که کمر او چرخانده شود ، دستانش با یک حرکت مشتی حرکت می کنند.
دکتر اختاپوس!:  تقریباً به اندازه خود قهرمان اصلی، قدیمی ترین دشمن اسپایدرمن بود. او شاخک های شلاقی و صدای عالی و مجسمه ای کاملاً بی عیب و نقص را به نمایش می گذاشت. با یک طرح رنگی روشن، سبز و زرد و چهار بازوی مکانیکی که توسط یک بند در هر بازو و یک "دکمه" در عقب حرکت داده شده است، که برای دستکاری بازوها کشیده می شود یک ویژگی عملی ساده اما زیبا به شمار می رفت.
 سری انیمیشن اسپایدرمن 5 محصول 1995این یکی دیگر از شخصیت های مرد عنکبوتی بود که برخی از شخصیت های جدیدتر قسمت های بعدی مجموعه انیمیشن مرد عنکبوتی را معرفی می کند. اشرار در این مجموعه از محبوب ترین شخصیت ها بودند که باعث محبوبیت این مجموعه در بین طرفداران شدند. در ابتدا قرار بود شخصیت قاتل نیز در این خط تولید باشد اما برای کاهش هزینه ها حذف شد.اکشن فیگور شخصیت های اسپایدرمنمرد عنکبوتی شش دست شخصیتی کاملاً منحصر به فرد و محبوب ود. بر روی این شکل مرد عنکبوتی شش بازو وجود داشت که نتیجه یک آزمایش ناموفق علمی بود. همه بازوها دارای مفصل و همچنین پاها ، زانوهای قابل خم شدن و حرکت گردن بودند. همچنین با یک دستکش منگنه دار تاشو و یک گیره تاج دار تولید شده است. یک ویژگی "اکشن" جالب و عجیب این بود که هنگام فشردن پاها به هم ، همه بازوها از ناحیه شانه می چرخند.
اسباب بازی مرد عنکبوتی شگقت انگیز قهرمان ما را نشان می دهد که لباسی ژنده پوش ، پاره و آشفته بر تن دارد که نشان می دهد از یک مبارزه خیلی سخت برگشته است. مفاصل معمول وی در گردن ، شانه ها ، آرنج ، پاها و زانوها قرار داشت.
اسباب بازی مرد عنکبوتی شش حسی هم لباسی به رنگ مشکی با الگوهای تار عنکبوت قرمز و شلوار چسبان آبی رنگ بود. او با یک قلاب وب و بند ناف به مچ دستش آمد. هنگامی که گیره را فشار می دادید ، بازوهایش برای بالا رفتن از بالا و پایین حرکت می کردند.  مفصل او نیز در گردن ، شانه ها ، آرنج ، زانوها و پاها بود.
موربیوس یکی دیگر از شخصیت های سرسخت انیمیشن مرد عنکبوتی بود اما فاقد حفره های مکنده خون کف دستش بود. او را با کت شام مشکی ، پیراهن قرمز با رگه های سفید که از روی بازوها و شلوار آبی عبور کرده بود ، طراحی کرده بودند. او همچنین چشمان براق سوراخ، ریش بزی و موهای بلند سیاه داشت.
 خرید اسباب بازی مرد عنکبوتی شگفت انگیز و بازگشت به خانه همه این ها رو گفتیم اما هنوز جایی رو برای خرید اسباب بازی مرد عنکبوتی ارزان در ایران معرفی نکرده ایم. بهترین جایی که بتوانید اسباب بازی و اکشن فیگور مرد عنکبوتی را تهیه کنید طبق تحقیقات ما فروشگاه اینترنتی دالیدل است. برای این که از سایت دالیدل بازدید کنید کافی است تا کلمه "دالیدل" را در گوگل جستجو کنید.


خرید [External Link Removed for Guests] شگفت انگیز و بازگشت به خانه
تاکنون بیش از 60،000 شخصیت اکشن فیگور از مرد عنکبوتی تولید شده است. همه این ها رو گفتیم اما هنوز جایی رو برای خرید اسباب بازی مرد عنکبوتی ارزان در ایران معرفی نکرده ایم. بهترین جایی که بتوانید اسباب بازی و اکشن فیگور مرد عنکبوتی را تهیه کنید طبق تحقیقات ما فروشگاه اینترنتی دالیدل است. برای این که از سایت دالیدل بازدید کنید کافی است تا کلمه "دالیدل" را در گوگل جستجو کنید.
 [External Link Removed for Guests] اولین اکشن فیگور از بین شخصیت  های انیمیشن مرد عنکبوتی بود و دارای یک سر متحرک با آرواره های پر زرق و برق بود. ونوم بیوت مورد علاقه طرفداران فیلم مرد عنکبوتی شگقت انگیز 3 با دوبله فارسی بود. این اسباب بازی با رنگ آمیزی سیاه و سفید جت جالب به نظر می رسید. وقتی پاهای او را به هم نزدیک می کردید ، فک ها با حرکتی تکان دهنده باز و بسته می شدند.
 
New Member
پست: 5
تاریخ عضویت: چهارشنبه 21 آبان 1399, 8:04 pm
سپاس‌های ارسالی: 7 بار

Re: بازی مرد عنکبوتی

پست توسط asbabbazi »

عالی بود دمت گرم
 
ارسال پست

بازگشت به “بازيهاي رايانه‌اي”