تقویت رایتینگ در زبان انگلیسی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با آموزش و يادگيري به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 2
تاریخ عضویت: چهارشنبه 27 اسفند 1399, 4:11 am

تقویت رایتینگ در زبان انگلیسی

پست توسط englishdon »

بهبود نوشتن به زبان انگلیسی یکی از مباحثی است که دانشجویان نسبت به مهارت های دیگر کمتر به آن توجه می کنند.
 اما نه تنها آموزش جامع ، بلکه توجه و فداکاری شما نیز لازم است. بنابراین در این مقاله ، من برخی از راه های بهبود نوشتن انگلیسی را بررسی خواهم کرد.

نوشتن انگلیسی را با کمک مهارت های دیگر تقویت کنید

 یک روش خوب برای تقویت نوشتن به زبان انگلیسی ، تقویت آن از طریق مهارت های دیگر است. اما آیا چنین چیزی امکان پذیر است؟ بله حتما
به عنوان مثال ، هنگام گوش دادن به پادکست انگلیسی یا تماشای فیلم ، می توانید آن را به جملات برش دهید ، متن را بنویسید و سپس ادامه دهید. یا سعی کنید خلاصه ای از آنچه در پایان شنیده اید یا دیده اید را بنویسید.
 هر دو تأثیر زیادی در نوشتن شما به انگلیسی دارند.
 
 
رابطه نزدیک بین مهارت نوشتن و خواندن

احتمالاً شنیده اید که می توانید برای تقویت گفتار خود تا آنجا که می توانید پادکست گوش دهید و انگلیسی گوش دهید. باید بدانید که برای تقویت زبان انگلیسی بهتر است دائماً متون انگلیسی بخوانید.
 مانند گوش دادن به پادکست ها به زبان انگلیسی ، گوش دادن به ساختارهای مناسب به ما کمک می کند تا وقتی انگلیسی صحبت می کنیم از آنها استفاده کنیم. خواندن متن های مختلف و قرار گرفتن در معرض ساختارها ، کلمات و زبان انگلیسی مختلف به ما کمک می کند تا هنگام نوشتن به زبان انگلیسی از دستور زبان انگلیسی استفاده کنیم و ایده های مختلفی برای نوشتن داشته باشیم.

برای تمرین انگلیسی تینگ ، ابتدا نوشتن پاراگراف را تمرین کنید

 وقتی نوبت به نوشتن انگلیسی می رسد ، می دانیم که با متن چند خطی روبرو هستیم.
 حالا بیایید کوچکترین و دقیق ترین قسمت ها را بررسی کنیم. هر متن احتمالاً از دو یا سه پاراگراف تشکیل شده است. پاراگراف مجموعه ای از جملات است که موضوع خاصی را بیان می کند.
 جزئی ترین قسمت پاراگراف ، جملات است.
 بنابراین در ابتدای مسیر یادگیری نوشتن به انگلیسی ، شما باید قادر به نوشتن یک جمله صحیح باشید و سپس نحوه اتصال این جملات را بدانید تا معنای مورد نظر را به خواننده منتقل کنید.
 همانطور که می بینید ، نوشتن یک متن به انگلیسی ممکن است در ابتدا دشوار به نظر برسد ، اما اگر با نوشتن یک جمله شروع کنیم و به تدریج آن را گسترش دهیم ، یک خط به انگلیسی می نویسیم.
منبع:
انگلیشدان | englishdon
ارسال پست

بازگشت به “انجمن آموزش”