کاغذ طراحی پارس

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 5
تاریخ عضویت: شنبه 23 اسفند 1399, 2:56 pm

کاغذ طراحی پارس

پست توسط negarnekouei »

ثبت ایده ها و تصورات ذهنی در قالب تصاویر بسیار جالب و هیجان انگیز است. در دنیای پرمشغله امروز همه ما نیاز داریم به نوعی به آرامش ذهنی دست یابیم.هرکسی برای دست یافتن به این آرامش روش خاص خود را دارد. بعضی ها با نوشتن، بعضی‌ها با نواختن و عده‌ای دیگر با طراحی… برای آنکه بتوانیم طرح‌های خوبی خلق کنیم باید قلم و کاغذ مناسبی داشته باشیم. کاغذهای طراحی در برندهای مختلفی وجود دارد، یکی از آن‌ها کاغذ طراحی پارس است.این کاغذ به دلیل بافت خوب، قیمت مناسب و استحکامی که در طراحی دارد بیشتر برای طراحی فیگور با موادی مانند زغال و کنته به کار می‌رود.
 قیمت کاغذ پارس به عوامل مختلفی بستگی دارد، عامل اول گرماژ کاغذ است. این کاغذ در گرماژهای مختلفی عرضه می‌شود واضح است هرچقدر گرماژ کاغذ بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش می‌یابد به عنوان مثال مقواهای پارس در گرماژ 120 گرم ارائه می‌شوند که قیمت آن نیز بیشتر است.
عامل دوم که در خرید کاغذ پارس باید مد نظر قرار دهیم توجه به کیفیت آن است که بالطبع بر قیمت آن تاثیر گذار است، کاغذهای پارس قدیمی که امروزه نیز نایاب هستند دارای کیفیت خوبی بوده و نسبت به کاغذهای پارس کارخانه‌ای قیمت بیشتری دارد.
برای خرید کاغذ پارس به فروشگاه پارسا پخش مراجعه نمایید.
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”