با بهترین قیمت بلیط هواپیما را بخرید

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فرهنگي هنري به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
پست: 51
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 1 مهر 1399, 6:09 pm
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

با بهترین قیمت بلیط هواپیما را بخرید

پست توسط iranfox »

به گزارش عصر امروز افرادی که همیشه در سفر هستند سعی دارند خرید بلیط هواپیما را به ارزان ترین شکل انجام دهند. این افراد برای اینکه بتوانند بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما را برای سفر خود تهیه کنند، سایت های زیادی را جستجو می کنند. در این مطلب سعی داریم تکنیک هایی را برای شما بیان کنیم که دیگر نیازی به جستجوی سایت های دیگر نداشته باشید و به آسان ترین شکل خرید بلیط هواپیما را انجام دهید. این مطلب 6 دقیقه از زمان شما را به خود اختصاص خواهد داد اما هزینه های سفر شما را به طور چشمگیری کاهش می دهد. با ما همراه باشید.
 تصویر

ارزان ترین روز برای پرواز را انتخاب کنید

در برخی از مواقع بلیط هواپیما ارزان تر از سایر روزها است. رزرو بلیط هواپیما در این روزها می تواند هزینه های سفر شما را به طور چشمگیری کاهش دهد. هیچ قانون ثابتی وجود ندارد که بدانید در چه تاریحی می توانید بلیط هواپیما را ارزان بخرید. در بازه های زمانی روز و هفته بلیط هواپیما را از لحاظ قیمتی چک کنید. به یاد داشته باشید قیمت بلیط هواپیما در اواسط و اوایل هفته ارزان تر از اواخر هفته است. این در صورتی است که در اواسط و یا اوایل هفته تعطیلی وجود نداشته باشد. برای اینکه بتوانید راحت تر بلیط ارزان قیمت را تهیه کنید، قیمت یک ماه اخیر مسیر مورد نظر خود را مورد بررسی قرار دهید.

"روزهای طلایی هفته را از یاد نبرید. سفر در اواسط هفته به دلیل نبود متقاضی می تواند با ارزانی همراه باشد. روزهای دوشنبه، سه شنبه و شنبه بهترین موقع برای خرید بلیط هواپیما است. معمولا در روزهای پنجشنبه و جمعه به دلیل وجود زیاد متقاضی قیمت بلیط هواپیما با افزایش همراه است." ([External Link Removed for Guests])

در لحظه های اخر با چارتر بپرید

بررسی بلیط های هواپیما در بازه های زمانی مختلف می تواند شرایطی را برای شما فراهم کند تا بلیط لحظه آخری را خریداری نمایید. بسیاری از شرکت های هواپیمایی با توجه به نزدیکی زمان پرواز و پر نشدن ظرفیت این وسیله نقلیه بلیط های خود را به صورت تخفیفی ارائه می کنند. با ارائه این نوع تخفیفات مسافران رغبت بیشتری به تهیه بلیط هواپیما دارند. این نوع معامله یک معامله برد برد برای شرکت های هواپیمایی و مسافران است.

به کلاس ها و خطوط هوایی مختلف توجه کنید

برخی از کلاس های پروازی به طور قابل توجهی ارزان تر از سایر خطوط کلاس های پروازی هستند. اگر در گذشته از هواپیما برای سفر استفاده کرده باشید به خوبی بر این امر واقفید که بلیط کلاس اکونومی در بسیاری از مواقع کمتر از سایر کلاس ها است. قبل از خرید بلیط هواپیما کلاس های پروازی ارائه شده در مسیر مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. در پروازهای خارجی اختلاف قیمت در کلاس های پروازی بسیار زیاد خواهد بود. به

راحتی می توانید با یک مقایسه ساده بلیط هواپیما خارجی خود را با ارزانی پیوند بزنید.
 تصویر

اینترنتی بخرید

خرید اینترنتی بلیط هواپیما می تواند به شما کمک زیادی کند تا بتوانید بلیط ارازن را خریداری کنید. در خرید آنلاین امکان مقایسه بلیط ها برای شما وجود دارد. در ثانی به راحتی می توانید بدون پرداختن هزینه مازاد چون هزینه حمل و نقل بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. علاوه بر قیمت در خرید اینترنتی می توانید کلاس های مختلف و بازه های زمانی را مورد بررسی قرار دهید.

از سایت های معتبر بلیط هواپیما بخرید

سایت های بسیار زیادی در کشور هستند که بلیط هواپیما را ارائه می کنند، اما در بین این سایت ها، سایت های محدودی هستند که که می توانند بلیط هواپیما را تضمینی ارائه دهند. در خرید اینترنتی مراقب سودجویان اینترنتی باشید. سایت های تیک بان، علی بابا، مستر بلیط و قاصدک جز معتبرترین سایت های بلیط هواپیما هستند که با خیالی اسوده می توانید از آنها بلیط مرود نظر خود را خریداری کنید. از بین سایت های گفته شده این تیک بان است که توانسته با ارائه خدماتی نوین و ارزان نامی نیکو از خود به جای بگذارد. تیک بان با بیش از 900 ایرلاین در ایران و اقصی نقاط جهان همکاری کرده و توانایی اسکان مسافران خود در بهترین هتل های ایران و جهان را دارد. سایت تیک بان از سال 1393 فعالیت های مربوط به حمل و نقل در سفرهای هوایی را آغاز کرده است. این سایت فروش بلیط پروازهای داخلی و خارجی، زیر مجموعه شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی هفت اورنگ بوده که دارای گواهینامه انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی یاتا (IATA)، گواهینامه انجمن تورگردانان ایران و نماد دو ستاره اعتماد الکترونیک می باشد.

مراقب کرونا باشید

هر چند با این تکنیک ها می توانید بلیط هواپیما ارزان را به راحتی بخرید اما توصیه می کنیم به سفرهای غیرضروری نپردازید. پرداختن به سفرهای غیر ضروری در زمان کرونا می تواند عواقب بسیار زیادی را با خود به همراه داشته باشد. عزیزان کادر درمان در بیمارستان ها با تمام جان و دل در خال مبارزه با این ویروس هستند تا هرچه زودتر شر این ویروس را از سر ایران عزیز ما برهانند. ما هم باید دست به دست این عزیزان بدهیم و با رعایت اصول بهداشتی و ماسک زدن کمک کنیم هر چه زودتر ویروس کرونا از بین برود و زندگی ها به حالت عادی برگردد. منبع : [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “فرهنگي هنري”