شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح موجب رضای خداوند است

به كاربران برتر امكان ايجاد موضوع در اين بخش و مديريت آن موضوع داده مي‌شود

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1673
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3403 بار
سپاس‌های دریافتی: 5791 بار

شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح موجب رضای خداوند است

پست توسط shafagh »

در این حال که جمهوری اسلامی و مردم ایران از همه سو تحت تهاجم تبلیغاتی و اقتصادی غرب به ریاست امریکا قرار دارد و همه جور توطئه ای برای تضعیف و تفرقه  ملت و دولت ایران از جانب کاخ سفید و دستگاه های تبلیغاتی ان با همه امکانات صورت می پذیرد شرکت در انتخابات یکی از عالی ترین پاسخ ها و عکس العمل ها در برابر این قدرت استکباری و نوچه های اروپایی اش بوده و باعث سرخوردگی و نومیدی انها در نفوذ و استیلا بر ایران عزیز و از بین بردن استقلال این ملت می باشد.

در چنین میدانی امریکا، این دشمن بزرگ ایران و ایرانی  نمی تواند حریف یک ملت شود و مسلما ضربه روانی شدیدی بر کاخ سفید نشینانی امثال ترامپ قارون صفت متکبر و قانون شکن است که جهان طی چهار سال شاهد جسارت ها و پایمال کردن قانون و اجحافی بود که این دیو انسان نما  روا داشت. ترامپ و بایدن و امثال این سران امریکا همه یک منش و یک روش دارند اما نقابشان با هم فرق دارد. انها می خواهند کشورهای دیگر از جمله ایران را تحث سلطه بگیرند و در این راه از هیچ سیاست شیطانی و مزورانه ای فرو گذاری نمی کنند. اگر امریکا استقلال ملتی را از بین ببرد مسلما ملت ان کشور را به بردگی فکری و عقیدتی کشیده و زبون خود خواهد کرد و ره اورد چنین بردگی زندگی در زنجیر ناپیدای اسارت و و جو ظلم و فساد و بدبختی خواهد بود.

ملت ایران در جهان عزیزند و عزت دارند و امریکا بهمین دلیل انگشت به غیظ می گزد و در پی از بین بردن این عزت و کرامت و نفوذ مجدد در ایران است. شرکت در انتخابات اعلان عزت و استقلال ایران و ایرانی است و کاخ سفید، این لانه دیوان بزرگ دنیا را بلرزه می اندازد و انها را بیچاره و خرد می کند.

امروز همه مخالفین جمهوری اسلامی و ملت ایران ازهر حزب و گروهی در زیر پرچم امریکا گرد امده اند و مخصوصا انها که زبان اشان فارسی است در تبعیت از ارباب خود با تمام وجود می کوشند افرادی از ملت را در شرکت در انتخابات سست کرده و اطراف صندوق های اراء را خالی کنند زیرا می دانند این یکی از بهترین راه های تضعیف و تخدیر این ملت بزرگ در برابر امریکای نکبت است. افراد بایست بیدار و هوشیار باشند و بدانند که غالب مشکلات اقتصادی در ایران کار غیر انسانی همین امریکاییان و کشورهای اروپایی تابع انهاست. این از خدا بی خبرها 14 سال است که ایران را تحت سخت ترین تحریم های اقتصادی قرار دادد بدان خیال که ملت و دولت ایران را تسلیم خود کنند تا جایی که حتی زمانی واردات داروهای لازم برای بیماران به ایران را مسدود کردند. اهم مشکلات مردم از جانب همین جهانخواران بی عاطفه امریکایی بوده و هست و در همین مرحله است که فرد می تواند چهره ی دیو سیرت انها را در پشت نقاب ظاهر انسانی مشاهده کند. لذا افراد باید مواظب این توطئه امریکا باشند و بدانند که نهی کردن امریکایی ها توسط عمال فارسی زبانشان در شبکه و سایت های مخالف در باز داشتن افراد در شرکت در انتخابات یک توطئه محض است.

شرکت در انتخابات نه تنها بیانگر اعلان عزت و استقلال ایران است بلکه یک مهم الهی در عقب راندن دشمن خدا و مردم است. بعید نیست که در این شرائط حضور در انتخابات یک فریضه الهی نباشد که فردا خداوند متعال از نفر به نفر ما از ان سوال کند. یعنی در واقع این حضور یاری کردن خداوند در مرعوب کردن دشمن است و چه بسا تحت شرایطی ترک حضور در انتخابات دولت و مجلس ایران اسلامی از گناهان بزرگ باشد. 

لذا در مرحله اول حضور در انتخابات و در مرحله دوم انتخاب فرد اصلح چه برای ریاست جمهوری و چه بعدا مجلس و امثالهم از مسائل بسیار مهم و وظیفه لازم  افرادی است که واجد شرایط رای دادن می باشند. با این شرح شرکت در انتخابات برای احاد این ملت سبب عزت در دنیا  و سعادتی از سعادت های آخرت خواهد بود.
ارسال پست

بازگشت به “بخش ويژه”