تمايل واليباليست بزرگ ايتاليا براي حضور در ايران

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

تمايل واليباليست بزرگ ايتاليا براي حضور در ايران

پست توسط Leila »

خبرگزاري فارس: آندريا زورفي، بازيكن بزرگ تيم ملي واليبال ايتاليا در دهه گذشته براي حضور در ايران ابراز تمايل كرد.


به گزارش خبرگزاري فارس، زورفي كه به عنوان خبرنگار شبكه تلويزيوني sky ايتاليا در شهر ناگانو ژاپن ميزبان مسابقات جهاني واليبال حضور يافته است، در ديداري با محمدرضا داورزني، رئيس فدراسيون ايران تمايل خود را براي حضور در ايران اعلام كرده است.
او كه درصدد است تاريخچه واليبال را در كشورهاي مختلف جهان به شكل فيلمي مستند درآورد، در پيشنهادي عنوان كرد مي خواهد ايران از جمله كشورهاي نخستي باشد كه از آن فيلم تهيه مي كند.
اين موضوع مورد استقبال مسئولان واليبال ايران قرار گرفت. بر همين اساس زورفي در آينده راهي ايران خواهد شد.
اين بازيكن برجسته كه چهار سال پيش از دنياي قهرماني واليبال كناره گيري كرد، درصدد است هر آنچه در توان دارد براي پيشرفت هر چه بيشتر اين رشته در سطح جهان انجام دهد.
* هنگام بازي حساس ايران و ايتاليا، 28 تن از ايرانيان مقيم ژاپن با حضور در سالن به تشويق تيم ملي پرداختند. اين درحالي بود كه اين افراد بايد يازده ساعت را زير باران شديد صرف زمان رفت و برگشت به شهر ناگانو مي كردند. عده اي از اين افراد اعلام كرده اند فردا به منظور تشويق تيم ايران برابر امريكا بار ديگر در سالن حاضر خواهند شد.
* بازي مطلوب ايران برابر تيم ملي ايتاليا نظر بسياري از خبرنگاران حاضر در ناگانو را به سوي ايران جلب كرده است؛ به طوريكه بيشتر آنها به تيم ايران تبريك مي گفتند و آنها را از جمله شگفتي سازان مسابقات جهاني عنوان مي كردند. در هتل كوكوساي، محل اقامت تيم ايران دو خبرنگار زن از راديو و روزنامه بلغارستان و هفت خبرنگار ايتاليايي حضور دارند كه همگي به تيم ايران تبريك گفتند
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”