مرفاوي: جمعه، بهترين‌ بازى‌ ليگ‌ را خواهيد ديد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

مرفاوي: جمعه، بهترين‌ بازى‌ ليگ‌ را خواهيد ديد

پست توسط Kingman_62 »

صمد مرفاوي، سرمربى‌ تيم‌ فوتبال‌ استقلال‌ تهران‌ در گفت‌وگويى‌ از عملکرد استقلال‌ تا اين‌ جاى‌ کار در مسابقات‌ ليگ‌ اظهار رضايت‌ نموده‌ و اعلام‌ کرده‌ است‌ که‌ استقلال‌ واقعى‌ را بايد در نيم‌فصل‌ ديد.
با استقلال‌ قصد داريد به‌ کجا برسيد؟ مهمترين‌ هدفتان‌ در روزهاى‌ آينده‌ چيست؟
بايد نقاط‌ قوت‌ تيم‌ را يافته‌ و درصدد تقويت‌ آن‌ برآييم. بى‌ شک‌ ايراداتى‌ وجود دارد که‌ بايد برطرف‌ شود. اين‌ هدف‌ اصلى‌ ماست‌ و سعى‌ مى‌کنيم‌ در آينده‌اى‌ نزديک‌ استقلال‌ را به‌ بالاترين‌ سطح‌ کيفى‌ بازى‌ برسانيم.
بازى‌ با برق‌ هر چند خيلى‌ خوب‌ نبود، اما به‌ نظر مى‌رسد کمى‌ بهتر از روزهاى‌ گذشته‌ بازى‌ کرديد، نظر خودتان‌ چيست؟
قاعدتاً‌ از نتيجه‌ و بازى‌ راضى‌ هستم، با توجه‌ به‌ فشارى‌ که‌ از بازى‌ با ملوان‌ تا ديدار برابر ابومسلم‌ روى‌ تيم‌ وجود داشت، طبق‌ برنامه‌ پيش‌ رفتيم. قرار قبلى‌ هم‌ اين‌ بود که‌ بازى‌ به‌ بازى‌ بهتر شويم.
اين‌ مسئله‌ نشانگر آن‌ نيست‌ که‌ ابتداى‌ فصل‌ خيلى‌ مرتب‌ آماده‌ نشديد؟
درست‌ است‌ نتوانستيم‌ برنامه‌هاى‌ پيش‌ فصل‌ را مانند هر سال‌ انجام‌ دهيم. راه‌چاره‌اى‌ نداشتيم‌ و بايد به‌نحوى‌ مسابقات‌ هفته‌هاى‌ نخست‌ را سپرى‌ مى‌کرديم. با اين‌ شرايط‌ از ديدار با ملوان‌ تا رويارويى‌ با ابومسلم‌ در فاصله‌ کمتر از يک‌ ماه، پنج‌ بازى‌ دشوار انجام‌ داديم.
اين‌روزها و بعد از انجام‌ بازى‌ با برق‌ شيراز چه‌ برنامه‌اى‌ داريد؟
چهارشنبه‌ و پنجشنبه‌ تمرينات‌ خوبى‌ را پشت‌سر گذاشتيم‌ تمرين‌ روز جمعه‌ را تعطيل‌ کرديم‌ تا بازيکنان‌ از فشار مسابقات‌ خارج‌ شوند و استراحت‌ کنند. کادر فنى‌ هم‌ کارش‌ را براى‌ بازى‌ با سپاهان‌ آغاز کرده‌ است.
استقلال‌ و سپاهان‌ بازى‌ مهمى‌ پيش‌روى‌ دارند در مورد اين‌ بازى‌ هم‌ حرف‌ بزنيد.
اميدوارم‌ اين‌ بازى‌ بضاعت‌ فوتبال‌ ما را نشان‌ دهد و تماشاگران، روز جمعه‌ بهترين‌ مسابقه‌ نيم‌فصل‌ را ببينند. روزبه‌روز و هفته‌ به‌ هفته‌ بهتر از قبل‌ مى‌شويم. بى‌ شک‌ اين‌ روند در آينده‌ ادامه‌ پيدا مى‌کند. مطمئن‌ باشيد مدعى‌ اصلى‌ قهرمانى‌ استقلال‌ است. قرار ما با بچه‌ها و هواداران‌ اين‌ است‌ که‌ بعد از بازى‌ها از ته‌ دل‌ بخنديم‌ نه‌ قبل‌ از مسابقات.
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :-D :-D :-D :-D :-D
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”