برنامه کامل مسابقات ورزشکاران ایران در بازیهای آسیایی دوحه

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

برنامه کامل مسابقات ورزشکاران ایران در بازیهای آسیایی دوحه

پست توسط Kingman_62 »

 برنامه کامل مسابقات ورزشکاران ایران در بازیهای آسیایی دوحه  

فوتبال

برنامه مسابقات ایران :

ایران - مالدیو / چهارشنبه 8 آذر / ساعت 20:15
ایران - هنگ کنگ / یکشنبه 12 آذر / ساعت 20:15
ایران - هندوستان / چهارشنبه 15 آذر / ساعت 17:45

توضیح : حضور تیم ایران در این مسابقات قطعی نیست و در ضمن شایعاتی مبنی بر انصراف تیم هند هم وجود دارد بهمین دلیل ممکن است ، برنامه مسابقات دچار تغییر شود. در این ورزش 24 تیم در 6 گروه 4 تیمی قرار دارند و تیمهای اول هر گزوه بهمراه با بهترین تیمهای سوم گروهها راهی مرحله یک چهارم نهایی میشوند.

******************************


بسکتبال


گروه بندی بسکتبال مردان :

A ) قطر - کره جنوبی - ایران - اردن - بحرین - سوریه
B ) چین - لبنان - ژاپن - چین تایپه - ازبکستان - قزاقستان



برنامه مسابقات ایران :

ایران - اردن / پنجشنبه 9 آذر / ساعت 16:30
ایران - کره جنوبی / یکشنبه 12 آذر / ساعت 18:45
ایران - بحرین / سه شنبه 14 آذر / ساعت 15:30
ایران - قطر / پنجشنبه 16 آذر / ساعت 20:00
ایران - سوریه / شنبه 18 آذر / ساعت 17:45

توضیح : از هر گروه 6 تیمی ، 4 تیم به دور یک چهارم نهایی راه پیدا میکند و مسابقات بصورت حذفی ادامه پیدا میکند ، مسابقات مرحله یک چهارم نهایی روز 21 آذر ، نیمه نهایی 22 آذر و نهایی 24 آذر برگزار میشود. در ضمن احتمال بسیار اندکی برای تغییر برنامه مسابقات هم وجود دارد.

******************************


والیبال


مرحله یک چهارم نهایی والیبال مردان :

چین - قزاقستان
کره جنوبی - ایران
ژاپن - تیم اول گروه E (احتمالا هندوستان)
قطر - تیم اول گروه F (احتمالا تایلند یا چین تایپه)



برنامه مسابقات ایران :

ایران - کره جنوبی / دوشنبه 20 آذر / ساعت 14:30
مرحله نیمه نهایی (برنده بازی ایران - برنده بازی قطر) / چهارشنبه 22 آذر / ساعت 20:30
دیدار نهایی / پنجشنبه 23 آذر / ساعت 20:30

توضیح : 5 تیم آسیایی حاضر در مسابقات جهانی بهمراه قطر از مراحل مقدماتی معاف هستند و مستقیما از دور یک چهارم نهایی حذفی وارد مسابقات میشوند و تیمهای بازنده این مرحله هم برای مقام پنجم تا هشتم با هم پیکار میکنند. احتمال تغییر کوچک در برنامه مسابقات هم وجود دارد.

******************************


هندبال


گروه بندی هندبال مردان :

A ) بحرین - قطر - هندوستان - ماکائو
B ) کویت - ایران - چین - هنگ کنگ
C ) ژاپن - امارات متحده عربی - ازبکستان - عربستان سعودی
D ) کره جنوبی - لبنان - سوریه


برنامه مسابقات ایران :

ایران - چین / یکشنبه 12 آذر / ساعت 16:30
ایران - کویت / دوشنبه 13 آذر / ساعت 16:30
ایران - هنگ کنگ / سه شنبه 14 آذر / ساعت 14:30

توضیح : از هر گروه 2 تیم به دور بعد صعود میکنند و در این مرحله در دو گروه 4 تیمی قرار میگیرند و تیمهای برتر هر گروه راهی نیمه نهایی میشوند. اگر مسابقات مطابق انتظار برگزار شود ، ایران به عنوان تیم دوم گروه صعود میکند و در دور بعد با قطر ، ژاپن و سوریه همگروه خواهد شد. در ضمن با توجه به 3 تیمی بودن یک گروه ، احتمال انصراف تیمها و تغییر برنامه مسابقات هم وجود دارد.

******************************


واترپلو


گروه بندی واترپلو مردان :

A ) قزاقستان - ایران - کره جنوبی - قطر - فیلیپین
B ) ژاپن - چین - ازبکستان - هنگ کنگ - عربستان سعودی


برنامه مسابقات ایران :

ایران - قزاقستان / چهارشنبه 15 آذر / ساعت 19:00
ایران - قطر / پنجشنبه 16 آذر / ساعت 12:00
ایران - فیلیپین / شنبه 18 آذر / ساعت 12:00
ایران - کره جنوبی / یکشنبه 19 آذر / ساعت 17:30
دو بازی مرحله نیمه نهایی / سه شنبه 21 آذر / ساعت 19:00 و 20:30
دیدار رده بندی / پنجشنبه 23 آذر / ساعت 17:30
دیدار نهایی / پنجشنبه 23 آذر / ساعت 19:00

توضیح : از هر گروه 2 تیم به نیمه نهایی صعود میکند. بر طبق اعلام فدراسیون شنای آسیا تیم فیلیپین از مسابقات انصراف داده است و بر این اساس برنامه مسابقات بهیچ وجه و با انصراف هر تعداد تیم تغییر نمیکند.

******************************


کبدی


برنامه مسابقات ایران :

ایران - پاکستان / شنبه 11 آذر / ساعت 18:30
ایران - ژاپن / یکشنبه 12 آذر / ساعت 17:30
ایران - بنگلادش / دوشنبه 13 آذر / ساعت 17:30
ایران - هندوستان / سه شنبه 14 آذر / ساعت 17:30
دیدار رده بندی / چهارشنبه 15 آذر / ساعت 17:30
دیدار نهایی / چهارشنبه 15 آذر / ساعت 18:30

توضیح : در این ورزش 5 تیم بشکل دوره ای با هم رقابت میکنند که در نهایت دو تیم برتر یه مسابقه نهایی صعود میکنند و تیمهای سوم و چهارم هم مسابقه رده بندی را برگزار میکنند. با توجه به اعلام اسامی تیمهای شرکت کننده ، تغییر برنامه در کبدی بسیار بعید بنظر میرسد.

******************************


سپکتاکرا


گروه بندی رگو (3 نفره) مردان :

A ) تایلند - کره جنوبی - اندونزی - ژاپن - ویتنام
B ) میانمار - ایران - هندوستان - فیلیپین - مالزی



برنامه مسابقات ایران :

ایران - میانمار / جمعه 17 آذر / ساعت 9:30
ایران - هندوستان / جمعه 17 آذر / ساعت 16:30
ایران - فیلیپین / شنبه 18 آذر / ساعت 9:30
ایران - مالزی / شنبه 18 آذر / ساعت 15:30
دو بازی مرحله نیمه نهایی / یکشنبه 19 آذر / ساعت 11:30 و 12:30
دیدار نهایی / یکشنبه 19 آذر / ساعت 17:30

گروه بندی دوبل مردان :

A ) تایلند - مالزی - کره جنوبی - هندوستان - فیلیپین
B ) میانمار - ژاپن - ویتنام - اندونزی - ایران


برنامه مسابقات ایران :

ایران - ژاپن / دوشنبه 20 آذر / ساعت 9:30
ایران - اندونزی / دوشنبه 20 آذر / ساعت 15:30
ایران - ویتنام / سه شنبه 21 آذر / ساعت 9:30
ایران - میانمار / سه شنبه 21 آذر / ساعت 15:30
دو بازی مرحله نیمه نهایی / چهارشنبه 22 آذر / ساعت 11:30 و 12:30
دیدار نهایی / پنجشنبه 23 آذر / ساعت 17:30

توضیح : ورزش سپکتاکرا در بازیهای آسیایی در 3 ماده تیمی ، رگو (3 نفره) و دوبل برگزار میشود که ایران در 2 ماده در مسابقات شرکت میکند ، در هر دو ماده تیمها در دو گروه قرار میگیرند و دو تیم برتر هر گروه راهی نیمه نهایی میشوند. (در این ورزش 2 مدال برنز توزیع میشود) با توجه به احتمال انصراف برخی تیمهای مانند هند ، برنامه مسابقات قطعی نیست.
 تصویر

تصویر
 
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 12:27 pm
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

وزنه برداری


دسته 105 کیلوگرم مردان / چهارشنبه 15 آذر / ساعت 16:30
نماینده ایران : اصغر ابراهیمی و کوروش باقری - مجموعا 17 شرکت کننده
دسته 105+ کیلوگرم مردان / چهارشنبه 15 آذر / ساعت 19:30
نماینده ایران : حسین رضازاده - مجموعا 10 شرکت کننده

توضیح : ایران تنها در دو دسته مسابقات شرکت کننده دارد. نام کوروش باقری هم بین شرکت کنندگان وجود دارد ، ولی وی در این مسبقات وزنه نخواهد زد. ممکن است که برخی شرکت کنندگان در آخرین لحظات انصراف دهند ولی هیچ نامی به لیست اضافه نخواهد شد.

******************************


بدمینتون


انفرادی زنان :

مرحله یک شانزدهم نهایی :
نکیسا سلطانی - چانسریسوکوت (تایلند) / سه شنبه 14 آذر / ساعت 9:30
بهناز پیرزمانبین - پونسانا (تایلند) / چهارشنبه 15 آذر / ساعت 9:30

دوبل زنان :

مرحله یک هشتم نهایی :
ایران (سلطانی - پیرزمانبین) - چین (ژانگ - یانگ) / پنجشنبه 16 آذر / ساعت 14:10

توضیح : ایران با دو شرکت کننده در بخش زنان در مسابقات شرکت کرده که با توجه به رودررویی با حریفان قدرتمند ، شانسی برای صعود به مراحل بعد نخواهند داشت. تیم دونفره ایران در دور اول به قرعه استراحت برخورد کرده است.

******************************


پرورش اندام


دسته 70- کیلوگرم مردان :
نماینده ایران : سامان سرابی - مجموعا 18 شرکت کننده
مرحله مقدماتی / جمعه 17 آذر / ساعت 12:30
مرحله نهایی / جمعه 17 آذر / ساعت 17:50

دسته 75- کیلوگرم مردان :
نماینده ایران : عباس عاقلی - مجموعا 14 شرکت کننده
مرحله مقدماتی / جمعه 17 آذر / ساعت 12:45
مرحله نهایی / جمعه 17 آذر / ساعت 18:35

دسته 80- کیلوگرم مردان :
نماینده ایران : بیت الله عباسپور - مجموعا 14 شرکت کننده
مرحله مقدماتی / شنبه 18 آذر / ساعت 10:30
مرحله نهایی / شنبه 18 آذر / ساعت 16:30

دسته 85- کیلوگرم مردان :
نماینده ایران : رضا باقرزاده و علی ایمانی - مجموعا 13 شرکت کننده
مرحله مقدماتی / شنبه 18 آذر / ساعت 11:15
مرحله نهایی / شنبه 18 آذر / ساعت 17:05

دسته 90- کیلوگرم مردان :
نماینده ایران : احسان الله کنگرلو - مجموعا 9 شرکت کننده
مرحله مقدماتی / شنبه 18 آذر / ساعت 12:00
مرحله نهایی / شنبه 18 آذر / ساعت 17:50

دسته 90+ کیلوگرم مردان :
نماینده ایران : محسن قران نویس و فریدون حقی - مجموعا 13 شرکت کننده
مرحله مقدماتی / شنبه 18 آذر / ساعت 12:45
مرحله نهایی / شنبه 18 آذر / ساعت 18:35

توضیح : ایران با 8 شرکت کننده در 6 وزن در مسابقات شرکت میکند و در اوزان 60 و 65 کیلوگرم هم نماینده ندارد. نکته جالب حضور علی تبریزی قهرمان نامدار ایران در ترکیب تیم قطر در وزن 90 کیلوگرم است.

******************************


جودو


دسته 100+ کیلوگرم مردان / شنبه 11 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : محمدرضا رودکی - مجموعا 11 شرکت کننده
دسته 100- کیلوگرم مردان / شنبه 11 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : عباس فلاح - مجموعا 18 شرکت کننده
دسته 90- کیلوگرم مردان / یکشنبه 12 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : حسین قمی - مجموعا 14 شرکت کننده
دسته 81- کیلوگرم مردان / یکشنبه 12 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : رضا چاه خندق - مجموعا 18 شرکت کننده
دسته 73- کیلوگرم مردان / دوشنبه 13 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : زکریا مرادی - مجموعا 24 شرکت کننده
دسته 66- کیلوگرم مردان / دوشنبه 13 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : آرش میراسماعیلی - مجموعا 26 شرکت کننده
دسته 60- کیلوگرم مردان / سه شنبه 14 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : مسعود حاجی آخوندزاده - مجموعا 20 شرکت کننده
وزن آزاد مردان / سه شنبه 14 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : محمود میران - مجموعا 9 شرکت کننده

توضیح : در هر روز مسابقات جودو ، رقابتهای 2 وزن مردان و 2 وزن زنان برگزار میشود که مسابقات از ساعت 14:30 هر روز آغاز شده و بی وقفه تا تعیین نفرات برتر تا بعد از ظهر همان روز ادامه دارد. قرعه کشی کلیه اوزان مسابقات یک روز قبل از شروع مسابقات جودو برگزار میشود.

******************************


تکواندو


وزن اول (47 کیلوگرم) زنان / پنجشنبه 16 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : نازیلا نظامی - مجموعا 19 شرکت کننده
وزن دوم (51 کیلوگرم) زنان / جمعه 17 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : سارا خوش جمال فکری - مجموعا 19 شرکت کننده
وزن سوم (55 کیلوگرم) زنان / شنبه 18 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : زینب حیدری - مجموعا 14 شرکت کننده
وزن هفتم (72 کیلوگرم) زنان / شنبه 18 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : مهروز ساعی - مجموعا 10 شرکت کننده
وزن چهارم (59 کیلوگرم) زنان / یکشنبه 19 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : مرجان تاتلاری - مجموعا 13 شرکت کننده
وزن هشتم (72+ کیلوگرم) زنان / یکشنبه 19 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : افسانه شیخی - مجموعا 7 شرکت کننده

وزن پنجم (72 کیلوگرم) مردان / پنجشنبه 16 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : هادی ساعی - مجموعا 23 شرکت کننده
وزن دوم (58 کیلوگرم) مردان / جمعه 17 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : بهزاد خداداد - مجموعا 27 شرکت کننده
وزن ششم (78 کیلوگرم) مردان / جمعه 17 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : مهدی بیباک - مجموعا 17 شرکت کننده
وزن هفتم (84 کیلوگرم) مردان / شنبه 18 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : یوسف کرمی - مجموعا 12 شرکت کننده
وزن چهارم (67 کیلوگرم) مردان / یکشنبه 19 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : علیرضا نصر آزادانی - مجموعا 26 شرکت کننده
وزن هشتم (84+ کیلوگرم) مردان / یکشنبه 19 آذر / ساعت 14:30
نماینده ایران : مهدی نوایی - مجموعا 13 شرکت کننده

توضیح : هر کشور حق استفاده از 6 نفر در مردان و 6 نفر در زنان را دارد ، برای مثال تیم کره جنوبی در مردان در وزنهای اول و ششم و در زنان در وزنهای اول و هشتم غایب خواهد بود. قرعه کشی مسابقات تکواندو روز قبل از شروع مسابقات برگزار میشود. در طول برگزاری هم رقابتهای هر روز (هر روز 2 وزن مردان و 2 وزن زنان) از ساعت 14:30 آغاز شده و تا عصر همان روز تمام میشود.

******************************


کاراته

دسته 60- کیلوگرم مردان / سه شنبه 21 آذر / ساعت 14:00
نماینده ایران : حسن روحانی - مجموعا 21 شرکت کننده
دسته 65- کیلوگرم مردان / چهارشنبه 22 آذر / ساعت 13:00
نماینده ایران : حسین روحانی - مجموعا 21 شرکت کننده
دسته 70- کیلوگرم مردان / چهارشنبه 22 آذر / ساعت 13:00
نماینده ایران : سعید فرخی - مجموعا 22 شرکت کننده
دسته 75- کیلوگرم مردان / چهارشنبه 22 آذر / ساعت 13:00
نماینده ایران : جاسم ویشگاهی - مجموعا 21 شرکت کننده
دسته 80- کیلوگرم مردان / چهارشنبه 22 آذر / ساعت 13:00
نماینده ایران : اسماعیل ترکزاد - مجموعا 19 شرکت کننده

توضیح : مسابقات کاراته در دو روز برگزار میشود که ایران در روز اول تنها یک نماینده دارد. در هر روز مسابقات اوزان مختلف به ترتیب آغاز شده و تا تعیین نفرات فینالیست و برگزار کنندگان دیدار رده بندی ادامه خواهد یافت و مسابقات نهایی تمام اوزان هم در انتهای برنامه هر روز برگزار میشود.

******************************


ووشو


برنامه تمام مسابقات سان شو در تمام اوزان :

مرحله یک هشتم نهایی / دوشنبه 20 آذر / ساعت 16:00
مرحله یک چهارم نهایی / سه شنبه 21 آذر / ساعت 14:30
مرحله نیمه نهایی / چهارشنبه 22 آذر / ساعت 16:30
مرحله نهایی / پنجشنبه 23 آذر / ساعت 15:00


سان شو دسته 52- کیلوگرم مردان :
نماینده ایران : علی فتحی - مجموعا 15 شرکت کننده
سان شو دسته 56- کیلوگرم مردان :
نماینده ایران : جلیل عطایی - مجموعا 15 شرکت کننده
سان شو دسته 60- کیلوگرم مردان :
نماینده ایران : علیرضا صحرانشینی - مجموعا 20 شرکت کننده
سان شو دسته 65- کیلوگرم مردان :
نماینده ایران : ساعد سیاه مشتهی - مجموعا 12 شرکت کننده
سان شو دسته 70- کیلوگرم مردان :
نماینده ایران : خسرو مینو - مجموعا 13 شرکت کننده


تالو چانگکوان (مجموع 3 حرکت) :
نماینده ایران : غفار امانی - مجموعا 19 شرکت کننده
اجرای فرم چانگکوان / دوشنبه 20 آذر / ساعت 12:30
اجرای فرم دائوشو (اسلحه کوچک) / سه شنبه 21 آذر / ساعت 12:00
اجرای فرم گونشو (اسلحه بلند) / پنجشنبه 23 آذر / ساعت 13:00

تالو نانکوان (مجموع 3 حرکت) :
نماینده ایران : فرشاد عربی - مجموعا 20 شرکت کننده
اجرای فرم نانکوان / دوشنبه 20 آذر / ساعت 14:30
اجرای فرم ناندائو / چهارشنبه 22 آذر / ساعت 10:30
اجرای فرم نانگون / پنجشنبه 23 آذر / ساعت 10:30

توضیح : قرعه کشی مسابقات سان شو (مبارزه) در هنگام وزن کشی انجام میشود ، با توجه به اینکه تعداد شرکت کنندگان یک وزن از 16 نفر بیشتر است ، احتمالا در وزن 65 کیلو ، در روز اول برخی مجبور هستند تا 2 مسابقه برگزار کنند. در مسابقات تالو هم جمع امتیازات حاصل از 3 فرم ، نفرات برتر را مشخص میکند.

******************************

مسابقات بازیهای آسیایی در 47 ورزش و تحت نظر 39 فدراسیون ورزشی برگزار میشود. در بعضی موارد چند ورزش در یک فدراسیون اداره میشوند (مانند والیبال و والیبال ساحلی)

بجز ورزشهای آمده در بالا ، کاروان ایران در ورزشهای زیر هم شرکت میکند که تا لحظه ارسال این تاپیک Start List این ورزشها در سایت رسمی مسابقات قرار نگرفته است. پس از تعیین برنامه این ورزشها ، برنامه آنها هم به تاپیک اضافه میشود :


دو و میدانی - شنا - بوکس - قایقرانی کانو و کایاک - قایقرانی روئینگ - شطرنج - سوارکاری - شمشیربازی - ژیمناستیک هنری - تیراندازی - کشتی - دوچرخه سواری پیست - دوچرخه سواری جاده




در ضمن کاروان ایران در20 ورزش زیر در مسابقات شرکت نمیکند :

تیر و کمان - بیسبال - سافتبال - والیبال ساحلی - بولینگ - ورزشهای بیلیاردی - شیرجه - سوارکاری استقامت - گلف - ژیمناستیک ریتمیک - ژیمناستیک ترامپولین - تنیس روی میز - تنیس - تریاتلون - قایقرانی بادبانی - هاکی - راگبی - سافت تنیس - اسکواش - شنای موزون
 تصویر

تصویر
 
Junior Poster
Junior Poster
پست: 113
تاریخ عضویت: جمعه 14 مهر 1385, 5:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

پست توسط dj_mesmol »

با تشكر از تلاش شما ولي ممنون ميشم در صورت تاليفي نبودن منبع رو هم معرفي كنيد
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”