ساخت تجهيزات ورق گالوانيزه خودرو آغاز مي شود

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 250
تاریخ عضویت: جمعه 10 آذر 1385, 11:02 am
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

ساخت تجهيزات ورق گالوانيزه خودرو آغاز مي شود

پست توسط Don Corleone »

از هفته آينده؛
ساخت تجهيزات ورق گالوانيزه خودرو آغاز مي شود
تهران- خبرگزاري كار ايران

ساخت تجهيزات داخلي و خارجي طرح ورق گالوانيزه خودرو از هفته آينده آغاز مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري كار ايران، ايلنا، به نقل از روابط عمومي سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران (ايميدرو)، علي مرداني، مجري طرح 400 هزار تني ورق گالوانيزه خودرو، در بازديد رييس هيات عامل سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني، با اعلام اين مطلب ، گفت: 6 هزار تن از تجهيزات اين طرح در داخل و 2200 تن نيز در خارج از كشور ساخته مي‌شود.
مرداني، پيشرفت فيزيكي طرح ياد شده را مطابق برنامه‌ريزي صورت گرفته دانست و تصريح كرد: تاكنون توانسته‌ايم به پيشرفت 6/19 درصدي دست يابيم.
وي، افزود: درحال حاضر عمليات پي‌ريزي طرح در حال اجرا است و طبق برآوردهاي صورت گرفته حجم بتن‌ريزي آن به 32 هزار متر مكعب مي‌رسد.
مرداني ، با اشاره به اين كه طرح گالوانيزه ورق خودرو هم‌اكنون در حال مذاكره با مقامات وزارتخانه‌هاي نفت و نيرو براي انتقال خطوط گاز طبيعي و برق است، تأكيد كرد: احداث اين خطوط به همكاري بيشتر مقامات آن وزارتخانه‌ها نياز دارد.
براساس اين گزارش، طرح ورق گالوانيزه چهارمحال و بختياري در پايين‌دست طرح 800 هزار تني احياي مستقيم و فولادسازي آن استان قرار دارد و جزو طرح‌هاي هشت‌گانه فولاد است كه در هفته دولت امسال كلنگ‌ احداث آن به زمين زده شده است و تاكنون 24 شركت براي حضور در مناقصه احداث احياي مستقيم 800 هزار تني، اعلام آمادگي كرده‌اند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”