سرمايه‌گذاري مشترك ايران خودرو و پژو براي توسعه خدمات پس از فروش

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 250
تاریخ عضویت: جمعه 10 آذر 1385, 11:02 am
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

سرمايه‌گذاري مشترك ايران خودرو و پژو براي توسعه خدمات پس از فروش

پست توسط Don Corleone »

سرمايه‌گذاري مشترك ايران خودرو و پژو براي توسعه خدمات پس از فروش
هنرستان‌هاي جديد براي اعطاي مدرك ديپلم و فوق ديپلم فني خودرو به كارآموزان راه‌اندازي مي‌شوندشركت‌هاي ايران خودرو و پژو براي توسعه خدمات پس از فروش با همديگر همكاري مي‌كنند.

به گزارش خبرنگار صنعت خودرو خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، خاكي ـ معاون فروش ايران خودرو ـ با بيان اين مطلب افزود: در فاز اول با سرمايه‌گذاري دو ميليون دلار به صورت مشترك پنج نمايندگي شركت ايران خودرو براساس استاندارد‌هاي شركت پژو ارتقا مي‌يابند و پژو علاوه بر 25درصد سرمايه‌گذاري، نقش انتقال دانش فني و استاندارد‌سازي نمايندگي فروش ايران خودرو را بر عهده دارد.

وي ادامه داد: در فاز دوم بر روي 50 نمايندگي حدود چهار ميليون دلار سرمايه‌گذاري خواهد شد و گام به گام اين روند تكامل خواهد يافت.

وي با بيان اين كه براساس الگوبرداري از استاندارد‌هاي پژو، هم اكنون در حال تدوين استاندارد‌هاي ملي خدمات پس از فروش در ايران هستيم، گفت: اين استاندارد‌ها شامل نحوه ارتباط با مشتري، نوع تعمير و استفاده از لوازم مخصوص است.

خاكي با اشاره به اين كه در اين روش جديد از سيستم‌هاي IT نيز بهره خواهيم برد، افزود: براي افزايش توان نيروي انساني، وزارت آموزش و پرورش ايران به همراه وزارت آموزش و پرورش فرانسه به كمك دو شركت ايران خودرو و پژو هنرستان‌هاي فني با مدرك مشترك در ايران راه‌اندازي خواهند كرد كه براساس اين توافق ديپلم و فوق ديپلم فني خودرو به كارآموزان داده خواهد شد.

به گزارش ايسنا، امروز همچنين نخستين مركز تعمير تخصصي گيربكس اتوماتيك در ايران توسط شركت ايران خودرو به كمك شركت پژو راه‌اندازي شد.

ايران خودرو قصد دارد براي گسترش استفاده از گيربكس اتوماتيك در خودرو‌هاي خود مراكز خدمات پس از فروش اين سيستم را در ايران گسترش دهد. بر اين اساس تعدادي تعميركار تخصصي در زمينه تعميرات گيربكس اتوماتيك در ايران مشخص شده‌اند كه وظيفه خدمات دهي به مشتريان را در شبكه ايران خودرو بر عهده دارند. همچنين خدمات پس از فروش ايران خودرو با اتصال به شبكه خدمات پس از فروش پژو به صورت مشترك مشكلات حاد خودرو‌ها را برطرف مي‌كند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”