پورشه‌ هيتلر فروخته‌ مي‌ شود

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

پورشه‌ هيتلر فروخته‌ مي‌ شود

پست توسط Don Corleone »

اتومبيل‌ پورشه‌ اي‌ که‌ به‌ سفارش‌ ادولف‌ هيتلر ساخته‌ شده‌ بود به‌ عنوان‌ گران‌ ترين‌ اتومبيلي‌ که‌ تا کنون‌ به‌ حراج‌ گذاشته‌ شده‌ فروخته‌ خواهد شد.‌

به گزارش خبرخودرو،مرکز حراجي‌ کريستي‌ قصد دارد سال‌ دوهزار و هفت‌ را با حراج‌ مجموعه‌ اي‌ از بي‌ نظيرترين‌ اتومبيل‌ هاي‌ سبک‌ آغاز کند.

‌ اين‌ مرکز قصد دارد مجموعه‌ اي‌ از اتومبيل‌ هاي‌ کلاسيک‌ را در پاريس‌ در معرض‌ فروش‌ بگذارد که‌ اتومبيل‌ پورشه‌ اتو يونيون‌ مدل‌ هزار و نهصد و سي‌ و نه‌ که‌ به‌ سفارش‌ شخص‌ هيتلر و توسط فرديناند پورشه‌ ساخته‌ شده‌ نيز جزو آنهاست‌‌.

بر اساس‌ اين‌ گزارش‌ از اين‌ اتومبيل‌ تنها دو عدد وجود داشته‌ که‌ به‌ افتخار پيشرفت‌ هاي‌ رايش‌ سوم‌ در زمينه‌ فناوري‌ ساخته‌ شده‌ بودند.‌

به‌ گفته‌ کارشناسان‌ اين‌ اتومبيل‌ به‌ راستي‌ مايه‌ مباهات‌ مهندسان‌ آلماني‌ بوده‌ چون‌ قدرت‌ آن‌ به‌ چهارصد اسب‌ بخار و سرعت‌ آن‌ به‌ سيصد کيلومتر در ساعت‌ ميرسيده‌ است.‌‌

روزنامه‌ اوترا در ادامه‌ يادآور مي‌ شود: اين‌ اتومبيل‌ به‌ عنوان‌ مهمترين‌ اتومبيل‌ در تاريخ‌ حراجي‌ ها شناخته‌ شده‌ است‌‌. نسخه‌ دوم‌ اين‌ اتومبيل‌ در زمان‌ جنگ‌ جهاني‌ دوم‌ از بين‌ رفت‌ و اتومبيل‌ هيتلر که‌ به‌ منظور بررسي‌

ساختار آن‌ به‌ روسيه‌ منتقل‌ شده‌ بود قطعه‌ قطعه‌ و پنهان‌ شد‌ اجزاي‌ اين‌ اتومبيل‌ در سال‌ هزار و نهصد و نود کشف‌ و مجددا مونتاژ شد.‌

ايكاش پولشو داشتيم تا خودروي پيشوا رو مي خريديم!!! :sad:
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 256 بار

پست توسط Saeid12345 »

اي خدا يه پولي بده من اتومبيل پيشوا را بخرم. تصویر
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 215 بار
تماس:

پست توسط Karim1504 »

Saeid12345, جان

چقدر مایه میخواد بگو شاید بتونم برات جور کنم :-)
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 256 بار

پست توسط Saeid12345 »

KARIM,
هر چقدر بخاد ديگه از تو يکي نميخام! :grin: ميرم بانک ميزنم اون هم بانک خارجي که به کشور صدمه نزنم! :grin:
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

يه سري عکس ازش پيدا کردم اما اين زنه نميدونم کيه نشسته توش فکر کنم از نوادگانش باشه :-(
همچنين خوندم که ظاهرا ميخوان 12 ميليون دلار بفروشنش 8)

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”