توليد سمند در چين فرصت طلايي براي توسعه سهم ايران در بازارهاي آسيايي ا

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 250
تاریخ عضویت: جمعه 10 آذر 1385, 11:02 am
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

توليد سمند در چين فرصت طلايي براي توسعه سهم ايران در بازارهاي آسيايي ا

پست توسط Don Corleone »

مديرعامل صنايع خودروسازي سنگين چين:
توليد سمند در چين فرصت طلايي براي توسعه سهم ايران در بازارهاي آسيايي است

به گزارش ايلنا, تونگ جينگ دا, مديرعامل شركت صنايع خودروسازي سنگين چين, كه در همايش فرصت‌‏هاي جديد همكاري ايران و چين در زمينه خودروسازي شركت كرده است, در بازديد از ايران خودرو اظهارداشت: قاره آسيا به عنوان قطب اصلي تجارت و توليد خودرو در جهان بستر بسيار مناسبي براي حضور صنعت خودروسازي ايران به ويژه ايران خودرو در اين عرصه به حساب مي‌‏آيد.
وي ادامه داد: ايران خودرو با استفاده از ظرفيت‌‏هاي خود مي‌‏تواند نقش محوري در بازارهاي آسيايي داشته باشد و توليد سمند با حمايت دولت چين موجب خواهد شد, تا اعتبار ايران در بروز قابليت‌‏هاي جديد در توليد انواع خودرو و عرضه آنها در اين بازار پرتقاضا وارد مرحله جديدي شود.
جينگ دا, تاكيد كرد: من در همايش فرصت‌‏هاي همكاري ايران و چين در زمينه خودروسازي در تهران برگزار شد, به اين نتيجه رسيدم كه در اين كشور تلاش همه جانبه‌‏اي براي ارتقاي كيفيت توليد خودرو در جريان است كه نمونه آن كسب موفقيت‌‏هاي جديد شركت هايي مانند ايران خودرو براي حضور دربازارهاي صادراتي و نيز سرمايه‌‏گذاري براي ايجاد خطوط توليد سمند در شماري از كشورها است.
وي اضافه كرد: شركت‌‏هاي توليدكننده خودرو در چين آماده‌‏اند؛ تا تجربيات خود را در زمينه روش‌‏هاي نوين بازاريابي و خدمات پس از فروش به ايران انتقال دهند.
جينگ‌‏دا, اعلام كرد: در ايران كارشناسان زبده‌‏اي در زمينه خودروسازي تربيت شده‌‏اند و مهمتر از همه اين افراد داراي ايده‌‏هاي خلاق هستند كه مي‌‏توانند طرح‌‏هاي جديدي در زمينه ارتقاي كمي و كيفي توليد خودرو ارايه دهند و به جرات مي‌‏توانم, بگويم سرمايه بزرگي براي صنايع خودروسازي ايران به شمار مي‌‏روند.
مديرعامل صنايع خودرو سازي سنگين چين، شركت ايران خودرو را بنگاه عظيم اقتصادي دانست كه در مقايسه با خودروسازان معتبر توانسته است جاي پايي محكمي در مناطق مختلف جهان براي خود دست و پا كند.
عدم رعايت حقوق يكديگر ريشه همه اختلافات و جنگها

حقيقت چيزي نيست كه نوشته مي شود؛ آن چيزيست كه سعي مي شود پنهان بماند. تولستوي
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”