عرضه مدل جديد پرايد و زانتيا طي سال آينده

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 250
تاریخ عضویت: جمعه 10 آذر 1385, 11:02 am
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

عرضه مدل جديد پرايد و زانتيا طي سال آينده

پست توسط Don Corleone »

مدير عامل گروه سايپا گفت: اين گروه سال آينده دو مدل مدل خودرو مگان و همچنين پرايد و زانتياي با كيفيت‌تر و جديدتر را به بازار عرضه خواهد كرد.


به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، احمد قلعه باني عصر امروز در مراسم افتتاح همزمان40 نمايندگي فروش و خدمات پس از فروش سايپا كه در ورامين برگزار شد، گفت: اهميت بخش فروش و خدمات پس از فروش در صنعت خودرو از سال 81 مورد توجه قرار گرفت.
وي اظهار داشت: با توجه به رشد توليد خودرو در چند سال اخير، احكام قانون برنامه 5 ساله و كاهش تعرفه واردات خودرو ضرورت انجام يك برنامه‌ريزي براي ارايه خدمات به مشتري احساس مي‌شد.
قلعه باني افزود: قبل از سال 80 ما با صف 18 تا 20 ماهه براي تعمير خودروها و انتظارهاي طولاني مردم براي دريافت خودرو روبرو بوديم، مردم بايد پول بيشتري مي پرداختند و خودرو داراي كيفيت نامطلوب را دريافت مي‌كردند.
وي تغيير شرايط طي چند سال آينده را مورد اشاره قرارداد و افزود: طي چند سال آينده عرضه خودرو بيش از تقاضا خواهد بود، زيرا عرضه به بالاي يك ميليون دستگاه مي‌رسد و بنابراين شركتي موفق خواهد بود كه ويژگي‌هاي خاصي داشته باشد.
وي اين ويژگي‌ها را "قيمت خودرو"،"كيفيت خودرو" و "خدمات پس از فروش" ذكر كرد و افزود: گروه سايپا از سال 81 ثبات قيمت محصولاتش را در راس كار خود قرار داد، برنامه ارتقاء كيفي را براي قطعه سازان فراهم كرد و سرمايه‌گذاري را براي توسعه خدمات پس از فروش و تعميرات انجام داد.
قلعه باني افزود: اكنون به جايي رسيده‌ايم كه مي‌توانيم سالانه 500 هزار دستگاه خودرو را توسط نمايندگي‌ها عرضه كنيم، ولي اين تعداد كافي نيست.
وي توضيح داد: دير يا زود عرضه بيشتر خواهد شد، توليد افزايش خواهد يافت و واحد صنعتي موفق است كه بتواند خدمات ويژه ارايه دهد.
قلعه باني افزود: بر اين اساس سايپا امداد خودرو را فعال كرد و گسترش نمايندگي‌ها و كيفيت نمايندگي‌ها را در دستور كار خود دارد.
وي گفت: استاندارسازي نمايندگي ها و افزايش خدمات مهندسي اتومبيل در نمايندگي‌ها از برنامه‌هاي گروه سايپا است.
مديرعامل گروه سايپا اظهار داشت: سال آينده توليدمان به 600 هزار دستگاه خواهدرسيد و 20 درصد افزايش توليد خواهيم داشت.
وي گفت: سال 1390 بالغ بر 12 درصد توليدات سايپا صادر خواهد شد.
قلعه باني افزود: تلاشمان اين است طي سال‌هاي آينده قيمت محصولاتمان تثبيت شده و در برنامه 5 ساله دوم تنوع محصولات را داشته باشيم.
وي گفت: اواخر سال آينده پرايد و زانتياي با كيفيت‌تر و جديدتر و دو نوع مگان را عرضه خواهيم كرد،همچنين خودرو پرايد S 81 نيز در سال 87 با برند سايپا توليد به بازارهاي جهاني عرضه خواهد شد.
در اين مراسم موسوي مديرعامل شركت فروش و خدمات پس از فروش سايپا (سايپا يدك) نيز در اين مراسم اظهار داشت: امروز با افتتاح همزمان 40 نمايندگي فروش و خدمات پس از فروش سايپا تعداد نمايندگي‌هاي شركت در كشور به 491 نمايندگي خواهد رسيد.
وي گفت:‌ اين نمايندگي‌ها به طور همزمان در 18 استان افتتاح شده و ايستگاه‌هاي كاري سايپا به 11 هزار و 501 ايستگاه افزايش مي‌يابد.
موسوي اشتغالزايي افتتاح 40 نمايندگي جديد در سايپا را نيز هزار و 581 شغل عنوان كرد.
عدم رعايت حقوق يكديگر ريشه همه اختلافات و جنگها

حقيقت چيزي نيست كه نوشته مي شود؛ آن چيزيست كه سعي مي شود پنهان بماند. تولستوي
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”