نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت فردا صبح افتتاح می‌شود

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 250
تاریخ عضویت: جمعه 10 آذر 1385, 11:02 am
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت فردا صبح افتتاح می‌شود

پست توسط Don Corleone »

نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت فردا صبح با حضور وزرای دفاع، راه و ترابری، مقامات عالی کشوری و مسئولان بخش حمل و نقل گشایش می یابد.
به گزارش خبرگزاری مهر، این نمایشگاه همزمان با مراسم افتتاحیه آن از ساعت 10 صبح فردا، سه شنبه 28 آذر ماه به مدت چهار روز آغاز به‌کار می کند.

مردم می توانند از این نمایشگاه که با حضور بیش از 200 شرکت خصوصی، سازمان ها و ادارات دولتی و موسسات تحقیقاتی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران شروع به کار می کند، از ساعت 10 صبح تا 5 بعدازظهر روزهای سه شنبه تا جمعه همین هفته بازدید کنند.

در این نمایشگاه که روزهای آن به چهار روز دریایی، ریلی، هوایی و جاده ای نامگذاری شده است، شرکت های راه سازی، نگهداری، خودروساز ، سازنده پل، تونل، تجهیزات ردیاب ماهواره ای، مواد و مصالح ، تجهیزات ایمنی راه و همچنین شرکت های دریایی، ریلی، تجهیزات فرودگاهی، واگن سازی، ناوبری، خدمات هوایی و هواشناسی حضور می بابند.

برای نخستین بار در سطح کشور، نمایشگاهی با حضور چهار بخش حمل و نقل ریلی، هوایی ، دریایی و جاده ای برگزار می شود که حاضرین در این نمایشگاه در زمینه ساخت ، نگهداری ، مشاوره ، مطالعات، سخت افزاری و آموزش فعالیت می نمایند.

نمایش تونل استانداردسازی شده، برگزاری کارگاه آموزشی IT ، انجام آزمایش های ویژه نمایش بالن، پاراموتور، پاراگلایدر، تشریح سیستم ردیاب ماهواره ای (GPS) ، پرواز هواپیمای سنجاقکی، نمایش طرح ایمن سازی مدارس حاشیه راه، خودروهای سنگین و ... از موارد تازه ای است که بخش راه و ترابری در نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزیت به نمایش عرصه عمومی می گذارد
عدم رعايت حقوق يكديگر ريشه همه اختلافات و جنگها

حقيقت چيزي نيست كه نوشته مي شود؛ آن چيزيست كه سعي مي شود پنهان بماند. تولستوي
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”