احضار مديرعامل شرکت خودروسازي به دادسرا

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 250
تاریخ عضویت: جمعه 10 آذر 1385, 11:02 am
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

احضار مديرعامل شرکت خودروسازي به دادسرا

پست توسط Don Corleone »

: به دنبال آتش سوزي يک خودرو هنگام سوختگيري در پمپ بنزين و شکايت صاحب خودرو ، دستور احضار مديرعامل يک شرکت خودروسازي صادر شد.
سعيد رضايي ، بازپرس شعبه هشتم دادسراي ناحيه 2 با اشاره به اين خبر به خبرنگار جام جم گفت : چندي پيش ، يک خودروي سواري هنگام سوختگيري در پمپ بنزين ستارخان يکباره دچار حريق شد که با انفجار باک خودرو، بلافاصله ماموران امدادي و کارکنان پمپ بنزين به ياري سرنشينان خودرو شتافتند. بازپرس پرونده افزود: با اعزام ايستگاه هاي آتش نشاني به محل ، از سرايت آتش به خودروهاي ديگر و همچنين پمپ بنزين جلوگيري به عمل آمد و راننده خودرو که مشغول سوختگيري بود ، بشدت مجروح و به بيمارستان منتقل شد.

آغاز تحقيقات

بازپرس رضايي افزود: کارشناسان آتش نشاني پس از بررسي حادثه اعلام کردند ، دليل انفجار باک خودرو ، اتصال در سيستم شناور درجه بنزين بوده است.
با اعلام نظريه کارشناسي ، صاحب خودرو با مراجعه به دادسراي ناحيه 2 ، شکايتي را عليه مسوولان شرکت خودروسازي ارائه کرد. بازپرس دادسراي ناحيه 2 تصريح کرد: با توجه به اعلام نظريه کارشناسي ، دستور احضار مديرعامل شرکت خودروسازي صادر شده است تا وي با حضور در اين محل ، در خصوص مشکلي که در خودروي توليدي وجود داشته است ، توضيحات لازم را ارائه کند.
عدم رعايت حقوق يكديگر ريشه همه اختلافات و جنگها

حقيقت چيزي نيست كه نوشته مي شود؛ آن چيزيست كه سعي مي شود پنهان بماند. تولستوي
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”