امارات دروازه ورود خودروهاي تجاري ايران به كشورهاي حوزه خليج فارس

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 250
تاریخ عضویت: جمعه 10 آذر 1385, 11:02 am
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

امارات دروازه ورود خودروهاي تجاري ايران به كشورهاي حوزه خليج فارس

پست توسط Don Corleone »

امارات دروازه ورود محصولات شركت ايران خودرو ديزل به كشورهاي حوزه خليج فارس و قاره آفريقا است.
به گزارش ايلنا, مهندس علي ابراهيمي, معاون صادرات ايران خودرو ديزل, با بيان مطلب فوق افزود: اين شركت با هدف توسعه فعاليت هاي خود در بازارهاي بين‌‏المللي، در نخستين نمايشگاه بين‌‏المللي خودروهاي تجاري دوبي امارات حضور يافت.
وي گفت: در اين نمايشگاه تخصصي شركت‌‏هاي خودروسازاني از آسيا و اروپا، آخرين دستاوردهاي خود را در معرض ديد كارشناسان قرار دادند.
ابراهيمي اظهارداشت: هم اكنون بيش از 400 دستگاه از نسل قديم كاميون‌‏هاي توليدي ايران خودرو ديزل در جاده‌‏هاي امارات تردد مي‌‏كنند كه مي‌‏توان با تامين قطعات اين كاميون‌‏ها، حضور خود را در بازار رقابتي دوبي آغاز كرد.
معاون صادرات ايران خودرو ديزل, افزود: در حاشيه برگزاري اين نمايشگاه مذاكراتي را با مقامات اماراتي براي صدور محصولات اين شركت انجام داديم كه در صورت توافق‌‏هاي نهايي ، از سال آينده خودروهاي ايران خودرو ديزل به امارات صادر مي‌‏شود.
وي, در خصوص صادرات محصولات ايران خودرو ديزل در سال 85 , ادامه داد: تاكنون بيش از 300 دستگاه انواع محصولات اين شركت به خارج از كشور صادر شده است كه تا پايان سال اين تعداد از مرز 500 دستگاه مي‌‏گذرد.
اين مقام مسوول, راه‌‏اندازي خط توليد خودروهاي تجاري در سنگال و ونزوئلا را از مهم‌‏ترين برنامه‌‏هاي شركت ايران خودرو ديزل اعلام كرد و اعلام كرد: با توليد خودروهاي سنگين در اين دو پايگاه صادراتي، سهم خود را در بازارهاي هدف افزايش خواهيم داد.
عدم رعايت حقوق يكديگر ريشه همه اختلافات و جنگها

حقيقت چيزي نيست كه نوشته مي شود؛ آن چيزيست كه سعي مي شود پنهان بماند. تولستوي
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”