استقلال باز هم به الهلال رسيد،سپاهان باز هم به العين

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

استقلال باز هم به الهلال رسيد،سپاهان باز هم به العين

پست توسط Kingman_62 »

خبرگزاري فوتبال ايران – هرچند قرعه رقابت هاي جام ملت هاي آسيا براي تيم کشورمان مناسب بود اما در ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا نمايندگان ايران با سخت ترين قرعه ممکن مواجه شده اند.
بر اساس گروه بندي ليگ قهرمانان باشگاههاي آسيا 28 تيم به هفت گروه چهار تيمي تقسيم شدند و در اين ميان تيم فوتبال استقلال تهران با قرار گرفتن در گروه دوم با حضور تيم هاي الهلال ، پاختاکور و الکويت با سخت ترين قرعه ممکن مواجه شده است. استقلال پيش از اين در تقابل با الهلال نتايج خوبي به دست نياورده است.
به گزارش خبرگزاري فوتبال همچنين تيم فوتبال سپاهان در گروه چهارم مسابقات با تيم هاي الشباب عربستان ، الاتحاد سوريه و العين امارات هم گروه شده است که پيش از اين سابقه رويارويي با تيم العين را داشته هرچند از رويارويي با اين تيم هم خاطره خوبي ندارد.

گروه اول

العربی کویت
الوحده امارات
الریان قطری
الازورا عراق

گروه دوم

استقلال تهران
پاختاکور ازبکستان
الکویت کویت
الهلال سعودی

گروه سوم

الکرامه سوریه
نفتچی ازبکستان
السد قطر
النجف عراق

گروه چهارم

سپاهان اصفهان
العین امارات
الاتحاد سوریه
الشباب سعودی

گروه پنجم

سیدنی استرالیا
شانگهای شن هوا چین
اوارا رد دایموندز ژاپن
پرسیگ کدیری اندونزی

گروه ششم

دانشگاه بانکوک تایلند
کاواساکی فرونتلیت ژاپن
چونگ نام دراگونز کره جنوبی
پی. اس. آرما مالانگ اندونزی

گروه هفتم

آدلایت یونایتد استرالیا
شانگهای ایلهوا چونما کره جنوبی
شاندونگ لوننگ چین
گچ دونگ تام لانگ آن ویتنام
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

نظرات بازیکنان و مربیان در مورد گروه بندی استقلال و سپاهان

خبرگزاري فوتبال ايران – سرمربي تيم فوتبال سپاهان پس از قرعه‌كشي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا و همگروهي اين تيم با الشباب، العين و الاتحاد سوريه گفت: قرعه‌كشي براي من مهم نبود و در مورد حريفان سپاهان نظر خاصي ندارم.
لوكابوناچيچ در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران با بيان اين مطلب اظهار داشت: در اين رقابت‌ها بايد انتظار رويارويي با هر تيمي را داشته باشيم و براي من مهم نيست كه با چه تيم‌هايي بازي داريم. براي حضوري پرقدرت در اين رقابت‌ها بايد از حريفان خود اطلاعات كافي به دست ‌آورده و با يك برنامه‌ريزي مشخص به موفقيت برسيم.
وي در ادامه اظهار داشت: من معتقدم كه ليگ ايران از لحاظ فني به مراتب بالاتر از ليگ كشورهاي امارات، عربستان و سوريه است. با اين شرايط به صعود از اين گروه اميدواريم ولي اميدوارم بدشانسي نياوريم.
بوناچيچ تاكيد كرد: براي حضوري پرقدرت در اين بازي‌ها بايد تمامي مهره‌هاي خود را در اختيار داشته باشيم و اين يك موضوع مهم محسوب مي‌شود. اگر بدشانسي نياورديم و مهره‌هاي خود را بنا به دلايل مختلف از دست ندهيم، براي صعود شانس خواهيم داشت.

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فوتبال ايران – محمد نوازي روزهاي خوبي را در استقلال تجربه نمي‌كند. او كه در چند بازي ابتدايي مهره ثابت تيمش بود، به يكباره نيمكت‌نشين شده و اين وضعيت در حالي كه رقابت‌هاي نيم‌فصل رو به اتمام است، ادامه دارد.
نوازي در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران در اين خصوص اظهار داشت: «من در آمادگي كامل قرار دارم ولي نمي‌توانم كار خاصي انجام بدهم چون سرمربي تصميم‌گيرنده است و با نظر مرفاوي فعلا نيمكت‌نشين هستم.»
- از نيمكت‌نشيني در استقلال خسته نشدي؟

هر فوتباليستي از اين شرايط ناراحت مي شود ولي كاري از دستم ساخته نيست. من فقط تمرين مي‌كنم و حقم را از خدا مي‌خواهم، نه بنده‌اش.

- در اين چند وقت اين موضوع مطرح شده كه مرفاوي با قلعه‌نويي اختلاف دارد و چون با تشخيص قلعه‌نويي به استقلال آمده‌اي، مرفاوي تمايلي براي استفاده از تو ندارد.

اين مسائل به من مربوط نيست. اگر قلعه‌نويي و مرفاوي اختلاف دارند، بايد خودشان اين موضوع را حل كنند و من نبايد قرباني اختلاف اين دو نفر شوم. الان خيلي‌ها فكر مي‌كنند كه نوازي آماده نيست ولي من به طور انفرادي تمرين مي‌كنم و مشكل فني ندارم.

- نظرت درخصوص قرعه‌كشي ليگ قهرمانان آسيا چيست؟

گروه ما سخت‌تر از گروه سپاهان است و كار بسيار سختي را در پيش خواهيم داشت. الهلال و پاختاركور در اين چند سال در بين بهترين تيم‌هاي آسيايي قرار گرفته‌اند و الكويت هم پيشرفت كرده است. ما بايد مقابل اين سه تيم بسيار هوشيارانه و حرفه‌اي بازي كنيم و با يك برنامه‌ريزي منظم وارد بازي‌هاي آسيايي شويم.

- قبول داري كه الهلال، حريف سرسختي براي استقلال محسوب مي‌شود؟

فقط يك تيم سرنوشت صعود را مشخص نمي‌كند و ما بايد در تمامي بازي‌ها، امتيازات لازم را بگيريم. البته الهلال استاد حاشيه‌سازي است و بايد مقابل اين تيم حواس‌مان بيشتر جمع باشد. در اين چند سال تيم‌هاي عربستاني يك پاي فينال بوده‌اند و مقابل الهلال كار سختي در پيش داريم.

فكري: گروه ما سخت نيست
استقلال و الهلال از يكديگر مي‌ترسند

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فوتبال ايران – كاپيتان تيم استقلال معتقد است كه اين تيم در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا با قرعه چندان سختي مواجه نشده است.
محمود فكري در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران در اين خصوص اظهار داشت: «در اين گروه الهلال اصلي‌ترين رقيب ما ست و اگر هوشيار و حرفه‌اي باشيم، صعود از اين گروه دور از دسترس نخواهد بود.»

- ارزيابي شما از گروهي كه استقلال در آن قرار گرفته است، چيست؟

گروه چندان سختي نيست ولي براي رسيدن به هدف‌مان بايد بيش از حد تلاش كنيم. البته بايد با اين فكر مقابل تيم‌هاي همگروه قرار بگيريم كه آنها قوي‌ترين تيم‌هاي آسيا هستند؛ اگر بي‌تفاوت باشيم، به مشكل برخواهيم خورد.

- استقلال مي‌تواند براي صعود الهلال را كنار بگذارد؟

الهلال قوي‌ترين تيم عربستان محسوب مي‌شود ولي استقلال هم در آسيا يك تيم شناخت شده است و اين دو تيم از يكديگر مي‌ترسند. در اين ميان اگر ما برنامه‌ريزي درستي داشته باشيم و مشكلات مالي حل شود، مي‌توانيم به اهداف موردنظرمان برسيم.

- فكر مي‌كنيد مسائل حاشيه‌اي باز هم در فوتبال عرب‌ها خصوصا الهلال ادامه داشته باشد؟

بايد قبول كنيم كه آنها از لحاظ فوتبالي پيشرفت كرده‌اند و مثل ده سال پيش به دنبال مسائل حاشيه‌اي و ضدفوتبال نيستند. آنها با سرمايه‌گذاري كلان پيشرفت كرده‌اند و به فوتبال بيشتر از هر چيز ديگري اهميت مي‌دهند.

- نظرتان در خصوص واگذاري استقلال به سازمان تربيت بدني چيست؟

اين مهم نيست كه استقلال تحت‌نظر چه سازماني باشد. در حال حاضر مهم‌ترين موضوع حل مشكلات مالي است و سازمان بايد اين مشكل را برطرف كند.

- به نظر شما استقلال براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا احتياج به جذب بازيكن دارد؟

ما بازيكنان خوبي داريم و فكر نمي‌كنم به جذب بازيكن جديدي احتياج داشته باشيم. اگر مشكلات مالي حل شود و امكانات بيشتري داشته باشيم، دغدغه‌اي براي بازي‌هاي آسيايي نخواهيم داشت.

بائو:در گروه سختي قرار گرفته‌ايم
از اين مرحله صعود مي‌كنيم

خبرگزاري فوتبال ايران – استقلال در گروه سختي قرار گرفته است. مطمئنا قرار گرفتن برابر تيم‌هايي نظير الهلال، پاختاكور و الكويت براي استقلال راحت نخواهد بود.
ميثم بائو در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران در خصوص تيم‌هاي همگروه استقلال در ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: در گروه بسيار سختي قرار گرفته‌ايم. شخصا تنها از تيم كويتي شناخت ندارم اما قدرت الهلال و پاختاكور نكته‌اي نيست كه بتوان از كنار آن بي‌تفاوت گذشت.
وي در ادامه افزود: اكثريت بازيكنان ما تجربه بازي در ليگ قهرمانان آسيا را ندارند به همين دليل در فرصت‌ باقي‌مانده تا ليگ قهرمانان بايد تلاش مضاعفي را انجام دهيم تا بازي‌هاي آبرومندانه و مقتدرانه‌اي را در عرصه رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا شاهد باشيم.
وي در ادامه افزود: بازي‌هاي ما همواره با عرب‌ها سخت بوده بنابراين مصاف ما با الهلال سرنوشت‌ساز خواهد بود. از سوي ديگر پاختاكور در چند سال گذشته حداقل در ازبكستان به كمتر تيمي باج داده است، بنابراين كار راحتي را برابر اين تيم نخواهيم داشت اما با تمام وجود مسائل به خوبي به اين نكته واقفيم كه استقلال، قهرمان چند دوره ليگ قهرمانان بوده بنابراين تيم‌ها با حساب خاصي رودرروي ما قرار مي‌گيرند.
هافبك استقلال تصريح كرد: جذب بازيكن جديد به نظر كادرفني ارتباط دارد اما به اعتقاد من بازيكنان جديد در فاصله اندك باقي‌مانده با اين مسابقات شايد كمي همراه با ريسك باشد. مطمئنا بازيكناني كه قادر باشند خودشان را با شرايط تيم ما وفق دهند، كمي مشكل و تا حدودي بعيد خواهد بود.
ميثم بائو در خاتمه خاطرنشان ساخت: با وجود حريفان قدر اعتقاد دارم استقلال از گروه خود صعود خواهد كرد. حمايت هواداران پرشمار ما با اتخاذ تدابير ويژه از سوي مربيان، ما را در اين راه كمك خواهد كرد.

عنايتي:استقلال در سخت‌ترين گروه قرار گرفت
استراليا شانس اول قهرماني در آسياست

خبرگزاري فوتبال ايران – رضا عنايتي، مهاجم سابق استقلال معتقد است كه اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا در سخت‌ترين گروه ممكن قرار گرفته. با اين حال او علاقه‌مند است كه استقلال را در اين بازي‌ها همراهي كند.
عنايتي در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران با اشاره به اين موضوع اظهار داشت: «ليگ قهرمانان جذابيت‌هاي خاص خودش را دارد و اميدوارم با پيراهن استقلال در اين بازي‌ها شركت كنم.»
- گروهي كه استقلال در آن قرار گرفته را چطور ارزيابي مي‌كني؟

استقلال در سخت‌ترين گروه قرار گرفته و اين تيم براي صعود كار سختي در پيش خواهد داشت. الهلال و پاختاكور در بين قدرتمندترين تيم‌هاي باشگاهي در آسيا قرار دارند و استقلال بايد براي رويارويي با حريفانش يك برنامه‌ريزي دقيق داشته باشد.

- فكر مي‌كني استقلال از اين گروه صعود كند؟

نمي‌توان با قاطعيت حرف زد ولي استقلال يك تيم شناخته شده در آسياست و اگر مسئولان باشگاه به خوبي برنامه‌ريزي كنند، مي‌توان به صعود اميدوار بود.

- بالاخره بحث حضورت در استقلال براي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان به كجا رسيد؟

ببينيد، در اين مورد نماينده باشگاه استقلال بايد به امارات بيايد تا مذاكرات انجام شود. از دور نمي‌توان كاري انجام داد و نماينده باشگاه استقلال بايد با مسئولان الامارات مذاكره كند تا آنها تصميم بگيرند. به احتمال فراوان خودم هم دوشنبه به ايران مي‌آيم تا در اين خصوص با مسئولان باشگاه استقلال صحبت كنم.

- در خصوص قرعه‌كشي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا چه نظري داري؟

چين حريف سرسخت و هميشگي ماست، ازبكستان تيم بسيار قدرتمندي است و مالزي هم ميزبان است؛ با اين شرايط كار سختي داريم.

- به نظر شما در جام‌ ملت‌هاي آسيا چه تيمي مدعي اول قهرماني است؟

تيم‌هاي كره جنوبي، چين، ژاپن، ايران و استراليا شانس دارند ولي شانس اول قهرماني استرالياست چون اين تيم بازيكنان بسيار توانمندي دارد.

- وضعيت الامارات چطور است؟

پس از سه باخت پشت‌سرهم، فابيچ اخراج شد تا يك مربي تونسي جايگزين او شود. اين هفته مقابل العين يك تساوي باارزش گرفتيم و شرايط تيم بد نيست.
 تصویر

تصویر

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”