باشگاه استقلال ، اخراج " صادقي " را تكذيب كرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

باشگاه استقلال ، اخراج " صادقي " را تكذيب كرد

پست توسط Kingman_62 »

باشگاه فرهنگي ، ورزشي استقلال تهران ، اخراج " اميرحسين صادقي " از تيم فوتبال اين باشگاه را تكذيب كرد.

سايت باشگاه استقلال روز شنبه گفت وگويي با صادقي انجام داده‌است كه در زير مي‌آيد.

س : گفته مي‌شود كه شما از تيم استقلال اخراج شده‌ايد .

ج :اين شايعات توسط افرادي مطرح مي‌شود كه دوست دارند براي تيم استقلال حاشيه درست كنند، من اخراج نشده‌ام.

س : در مورد اتفاقات روز چهارشنبه صحبت كنيد؟
ج : مشكل خاصي به‌وجود نيامد ولي متاسفانه بعضي‌ها خواستند از آب گل‌آلود ماهي بگيرند. قبل از تمرين به آقاي مرفاوي گفتم كه به علت فشار تمرينات خسته هستم و به همين دليل موقع تمرين بيش از حد حرف مي‌زدم و آرامش ذهني نداشتم . با اين شرايط مرفاوي به من گفت كه از زمين بيرون برو و استراحت كن ولي متاسفانه اين موضوع طور ديگري جلوه داده شد.

س : پس اخراج نشده‌اي؟
ج : خير، اين خبر صحت ندارد.

س : وضعيت تيم استقلال در آستانه بازي با سايپا چطور است؟
ج : از لحاظ روحي و آمادگي بدني مشكلي نداريم ولي استقلال زمين تمرين مناسبي ندارد و اين موضوع براي ما مشكل‌ساز شده است. ما نمي‌توانيم تاكتيك‌هاي موردنظر كادرفني را در زمين‌هاي خراب اجرا كنيم و با اين شرايط دچار مشكل مي‌شويم.

س : بازي با سايپا را چطور مي‌بيني؟
ج : سايپا بهترين تيم ليگ برتر است و بازي بسيار سختي را در پيش خواهيم داشت.

اين تيم تنها رقيب ما براي كسب عنوان قهرماني است و براي جبران ‪ ۳‬امتياز فاصله‌اي كه نسبت به سايپا داريم، تحت هر شرايطي بايد سايپا را ببريم.

س : شانس كدام تيم براي پيروزي بيشتر است؟
ج : نمي‌توان پيش‌بيني كرد، مطمئن باشيد در اين بازي فرصت‌هاي كمي براي گلزني به‌دست خواهد آمد و هر تيمي حرفه‌اي‌تر باشد، در نهايت برنده خواهد شد.

س : به عنوان يك مدافع رويارويي با علي دايي را چطور ارزيابي مي‌كني؟ ج : هنوز مشخص نيست كه در تركيب اصلي باشم ولي اگر بازي كنم، نهايت سعي و تلاشم را براي مهار او انجام خواهم داد. البته در بازي‌هاي قبلي هم كه مقابل دايي بازي كردم، هيچ‌كس مامور مهار او نبود و دايي هر منطقه‌اي مي‌رفت، يكي از بازيكنان با او يارگيري مي‌كرد. دايي مهاجم خطرناكي است و به طور حتم مهار او كار سختي خواهد بود.
 تصویر

تصویر

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”