معاون وزير صنايع تندر را تست كرد

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 250
تاریخ عضویت: جمعه 10 آذر 1385, 11:02 am
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

معاون وزير صنايع تندر را تست كرد

پست توسط Don Corleone »

معاون وزير صنايع و معادن خودروي تندر ( ال 90 ) ساخت سايپا را تست كرد.
محسن شاطرزاده معاون توليد وزير صنايع معادن در جريان بازديد از خطوط توليد سايپا و پارس خودرو (عضو گروه سايپا ) با روند توليد و دستاوردهاي اين گروه آشنا شد .
شاطر زاده در اين بازديد از سالنهاي مختلف و خطوط توليد ، مونتاژ بدنه و سالن رنگ خودروها از جمله خودرو تندر90 سايپا ديدن كرد .
وي پس از بازديد از خطوط توليد تندر ( ال 90 سايپا) در پارس خودرو گفت توسعه و پيشرفت صنعتي و تكنولوژي به واقع كلمه در اين خطوط توليد وجود دارد.
معاون وزير صنايع و معادن از تلاش و انگيزه كارگران ، مهندسان و مديران اين شركت براي رسيدن به توليد بيشتر و محصول بهتر قدرداني كرد و گفت توجه ويژه به صادرات و توليد خودرو با برند داخلي مي تواند موفقيتهاي اين شركت را بيشتر كند.
در جريان اين بازديد ، معاون وزير صنايع و معادن خودروي تندر 90 ساخت سايپا را تست كرد . خطوط توليد خودروي تندر ( ال 90 سايپا ) پيش از موعد مقرر با احداث سالنهاي جديد متصل بهم و نصب دستگاههاي جديد و بكارگيري 34 دستگاه ربات راه اندازي شده است .
اين خطوط توليد استانداردهاي 100 گانه رنو فرانسه را نيز كسب كرده است .
سايپا طبق برنامه ريزيها امسال دو هزار دستگاه تندر 90 توليد مي كند و سال آينده در صورت تامين قطعات توليد 90 هزار دستگاه را برنامه ريزي كرده است.
__________________
عدم رعايت حقوق يكديگر ريشه همه اختلافات و جنگها

حقيقت چيزي نيست كه نوشته مي شود؛ آن چيزيست كه سعي مي شود پنهان بماند. تولستوي
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”