گزارش روزنامه ايتاليايي "اونيره" با عنوان "جوانان تهران"

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 1796
تاریخ عضویت: شنبه 25 شهریور 1385, 4:18 pm
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 215 بار
تماس:

گزارش روزنامه ايتاليايي "اونيره" با عنوان "جوانان تهران"

پست توسط Karim1504 »

گزارش روزنامه ايتاليايي "اونيره" با عنوان "جوانان تهران"
رم، ايرنا ‪۸۵/۱۰/۱۴‬

خارجي. اجتماعي. اونيره. جوانان. ايران. ايتاليا
روزنامه ايتاليايي"اونيره" در گزارشي مي‌نويسد : جوانان ايران علاقه مند به شناخت جهان هستند ، ولي نمي‌خواهند ايران را رها كنند.


" ويكسيا پورتل" خبرنگار روزنامه اونيره ارگان اسقف‌هاي ايتاليا در شماره روز پنجشنبه اين روزنامه در گزارشي با عنوان "جوانان تهران" مي نويسد: يكي‌ از دخترها مي‌گويد شما غربي‌ها وقتي به ‌ايران فكر مي‌كنيد، تنها حجاب را مي‌بينيد، اما كشور ما، خيلي بيش از اين است. ايران كشوري پيچيده است و شما آن را درك نمي‌كنيد.

وجه مشتركي كه جوانان ايراني هم خط دولت و يا مخالف دارند، علاقه به مملكت شان است ، آنها ايران را واقعا و از ته دل دوست دارند.

محمد دانشجوي رشته ادبيات فارسي گفت: من علاوه بر اينكه مي‌خواهم اينجا بمانم، قصد دارم تا آخر عمر اينجا باشم و در اين مملكت بميرم.

اونيره مي‌افزايد : اينها جملات ميهن پرستانه‌اي هستند كه در ايتاليا تنها مي‌توان از دهان برخي سالمندان شنيد.

وي افزود: شما خبرنگاران خارجي، ملت ما را وحشي و افراط گرا مي‌خوانيد اما ما فرهنگي (چند) هزار ساله داريم و شما آن را نمي‌شناسيد.

فاطمه، ديگر جوان ايراني كه در رشته مهندسي تحصيل مي‌كند، قصد دارد تا در آينده، رييس يك شركت شود. وقتي از او سوال كردم كه آيا در تهران، رسيدن به شغل‌هاي بالا براي زنان مشكل نيست، خنديد و گفت: در كشور شما، زنان براي رسيدن به شغل‌هاي بالا تلاش نمي‌كنند؟

---> ايرنا.اونيره.ايران.جوانان.
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”