احتمال خاموشی در تهران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 1796
تاریخ عضویت: شنبه 25 شهریور 1385, 4:18 pm
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 215 بار
تماس:

احتمال خاموشی در تهران

پست توسط Karim1504 »

احتمال خاموشی در تهران

میرفتاح فتاح گفت: با ادامه روند فعلی در مصرف انرژی در کشور، با قطع شدن گاز نیروگاه‌ها و محدودیت در عرضه سوخت مایع، احتمال خاموشی در تهران افزایش یافته است.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران در گفتگو با خبرنگار مهر گفت : از اول آذرماه سوخت اولیه نیروگاه ها یعنی گاز به دلیل مصرف بالای آن درکشور قطع شده و درحال حاضر نیروگاه ها برای تولید انرژی برق مورد نیاز تهرانی ها فقط از سوخت مایع استفاده می کنند.

میر فتاح فتاح درباره وضعیت نامناسب موجود تاکید کرد : در روزهای اول آذرماه نیروگاه های دماوند ، ری و منتظر قائم کار خود را با گاز شروع می کردند و پس از قطع گاز، با سوخت مایع به کار ادامه می دادند، اما این میزان گاز نیز امروز به نیروگاه ها تعلق نمی گیرد.

وی تصریح کرد : درحال حاضر سوخت نیروگاه های تهران فقط با سوخت مایع بوده و روزانه 24 میلیون لیتر سوخت به مصرف می رسد.

به گفته فتاح ، درحال حاضر فقط 40 درصد از مخازن ذخیره سازی سوخت مایع نیروگاه ها پر بوده درنتیجه ذخایر نیروگاه های استان تهران از نظر سوخت مایع نیزبا کمبود مواجه هستند.

وی تاکید کرد : درحال حاضر حجم سوخت مایع موجود در ذخایر نیروگاه ها 200 میلیون لیتر است که در صورت نرسیدن سوخت مایع به طور مناسب در استان تهران با خاموشی مواجه می شویم.

وی از مردم خواست به صرفه جویی در مصرف سوخت مایع و برق توجه بسیاری داشته باشند تا با خاموشی مواجه نشوند.

منبع : [External Link Removed for Guests]
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”