سوگند نماينده كنگره آمريكا با قرآن حتمي است!!!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 1796
تاریخ عضویت: شنبه 25 شهریور 1385, 4:18 pm
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 215 بار
تماس:

سوگند نماينده كنگره آمريكا با قرآن حتمي است!!!

پست توسط Karim1504 »

 عده‌اي از منتقدان بر اين باورند كه ذكر قسم، تنها بايد به كتاب مقدس مسيحيان باشد و هشدار داده‌اند كه در غير اين صورت، مسلمان‌هاي بيشتري در كنگره انتخاب خواهند شد. اليسون متولد ديترويت بوده و در دانشگاه به اسلام گرويده است

تصویر
 
به گزارش سرويس بين‌الملل «بازتاب» به نقل از «آسوشيتدپرس»، «كيت اليسون» جمهوريخواه تصميم گرفته است، روز پنجشنبه با قرآني كه چند قرن قدمت دارد، سوگند ياد كند. وي اين تصميم را زماني گرفت كه متوجه شد اين قرآن قديمي در كتابخانه كنگره آمريكاست. جفرسون، سومين رئيس‌جمهور آمريكا و يك مجموعه‌دار كتب به زبان‌هاي گوناگون، اين كتاب را در سال 1815 به عنوان جزيي از يك مجموعه به كنگره فروخت.

اليسون گفت: «اين ثابت مي‌كند كه ما از همان ابتدا، مردم روشن‌بيني داشته‌ايم كه از نظر مذهبي، بسيار منعطف بوده و اعتقاد داشته‌اند كه خرد مي‌تواند از هر منبعي، از جمله قرآن بهره‌مند شود».

وي اضافه كرد: «جفرسون از هيچ مذهب ديگري احساس ترس نمي‌كرد و اين نشان مي‌دهد كه انعطاف مذهبي سنگ بناي كشور ما بوده است».

عده‌اي از منتقدان بر اين باورند كه ذكر قسم، تنها بايد به كتاب مقدس مسيحيان باشد و هشدار داده‌اند كه در غير اين صورت، مسلمان‌هاي بيشتري در كنگره انتخاب خواهند شد. اليسون متولد ديترويت بوده و در دانشگاه به اسلام گرويده است.

اليسون گفت: با كتابخانه نيز هماهنگي لازم شده و رئيس بخش مربوطه روز پنجشنبه، قرآن را به محل كنگره مي‌آورد و سپس باز مي‌گرداند.

ترجمه انگليسي قرآن جفرسون، در سال 1764 در لندن منتشر شده و رئيس بخش مربوطه در اين‌باره گفته كه اين، قرآني است كه درك اروپا از قرآن بنا بر آن شكل مي‌گيرد.
اين قرآن از آتش‌سوزي سال 1851 كپتول‌هيل هم سالم درآورده شد.

منبع : [External Link Removed for Guests]
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”