پراید به سیستم ضد سرقت مجهز می شود

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 250
تاریخ عضویت: جمعه 10 آذر 1385, 11:02 am
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

پراید به سیستم ضد سرقت مجهز می شود

پست توسط Don Corleone »

محمد سعید فلاحی معاون مهندسی سایپا گفت: با همکاری نیروی انتظامی ضریب ایمنی برای خودروها و لوازم جانبی آنها و همچنین قابلیت کشف هویت مالک اصلی خودروهای ساخت سایپا به میزان بسیار زیادی بالا خواهد رفت .

وی با اشاره به جلسات مشترک ماهانه و منظم سایپا و پلیس گفت : بر اساس تصمیمات این جلسات خودرو پراید به سیستم جدید ضد سرقت (Immobilizer)مجهز خواهد شد.

این سیستم هم اکنون در خودروهای زانتیا و ریو نصب می شود . معاونت مهندسی سایپا گفت : سیستم ضد سرقت ، روشن شدن خودرو را فقط با سوئیچ مخصوص آن خودرو امکان پذیر می کند و خودرو با هیچ سوئیچ با وسیله دیگری روشن نخواهد شد.

مهندس فلاحی استفاده از فناوری های جدید برای افزایش ایمنی قفل خودروهای ساخت سایپا و نصب محافظهای مخصوص لینکهای قفل در را یاد آور شد و گفت: برای اولین بار در ایران سایپا با حک کردن کد شناسایی بر روی تعداد زیادی از قطعات و مجموعه های اصلی خودرو ،امکان تغییر و دستکاری کدهای مالکیت خودروهای ساخت سایپا را به میزان چشمگیری کاهش می دهد .

وی با اشاره به پیشگامی سایپا برای افزایش ایمنی خودروهای خود گفت : همه محصولات سایپا دارای ایمنی و استانداردهای لازم برای آسایش سرنشین هستند اما بهبود مستمر این شاخصا از اولویت های اصلی سایپا می باشد که در این راستا پروژه های نصب تجهیزات ایمنی از جمله ABS و غیره نیز در برنامه های آتی سایپا قراردارد.

معاونت مهندسی سایپا گفت :سایپا بواسطه تولید محصولات با کیفیت و ایمنی بالا ، مصرف سوخت و آلایندگی اندک ،قیمت و خدمات پس از فروش مناسب ،هم اکنون توانسته به بزرگترین خودروساز ایران و خاورمیانه تبدیل شود و با ایجاد خطوط تولید در کشورهای مختلف حضور خود را در بازارهای جهانی توسعه دهد.
عدم رعايت حقوق يكديگر ريشه همه اختلافات و جنگها

حقيقت چيزي نيست كه نوشته مي شود؛ آن چيزيست كه سعي مي شود پنهان بماند. تولستوي
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”