همزمان‌ با عيد غدير‌ ساخت‌ شرکت‌ ايران‌ خودرو تبريز آغاز مي‌ شود

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

همزمان‌ با عيد غدير‌ ساخت‌ شرکت‌ ايران‌ خودرو تبريز آغاز مي‌ شود

پست توسط Don Corleone »

عمليات‌ اجرايي‌ ساخت‌ شرکت‌ ايران‌ خودرو تبريز همزمان‌ با عيد سعيد غدير آغاز مي‌ شود‌ .

مدير طرح‌ راه‌ اندازي‌ خط توليد ايران‌ خودرو در تبريز با بيان‌ اين‌ مطلب‌ افزود‌: اين‌ کارخانه‌ با ظرفيت‌ ‌16‌ دستگاه‌ خودرو در ساعت‌ هدف گذاري‌ شده‌ است‌ و پيش‌ بيني‌ مي‌ شود در پاييز سال‌ آينده‌ توليد آزمايشي‌ مرحله‌ اول‌ آن‌ آغاز شود‌ .

مهدي‌ سليم‌ زاده‌ گفت‌ :‌ کارخانه‌ ايران‌ خودرو تبريز نيمه‌ دوم‌ سال‌ ‌87‌ به‌ بهره‌ برداري‌ مي‌ رسد‌.
لازم به توضيح هست كه به احتمال زياد خط توليد پژو 206 به اين شهر منتقل خواهد شد
عدم رعايت حقوق يكديگر ريشه همه اختلافات و جنگها

حقيقت چيزي نيست كه نوشته مي شود؛ آن چيزيست كه سعي مي شود پنهان بماند. تولستوي
New Member

پست توسط mimre77 »

به نظر من ایران خودرو مجبور شد در تبریز کارخانه بزند. چرا که ماد خودرو و رخش خودرو در تبریز سرمایه گذاریهای سنگین کردند. بنا به تعداد قطعه سازان و کارخانجات در تبریز قیمت تمام شده هر اتومبیلی پایین می اید. البته صادرات آسان از این منطقه هم مزید بر این می تواند باشد.
New Member

مديريت صحيح

پست توسط cydonia »

با سلام :D
از آنجا که من دورادور در جریان راه اندازی این پروژه بودم ، باید اعتراف کنم مدیریت مهندس مهدی سلیم زاده در اجرای این پروژه مثال زدنی بود. ظاهرا ایرانخودرو نسلی جدید از مدیران را تربیت کرده که هم نسبتا جوان هستند و هم با دانش مدیریت روز آشنا هستند و این موضوع شاید (امیدوارم) بر روی بالا رفتن کیفیت محصولات این شرکت در آینده اثر خوبی داشته باشد. به نظر من شرکتهای خودرو ساز ایرانی به خصوص ایران خودرو و سایپا ، ظرفیت بالایی برای مطرح شدن در عرصه جهانی را دارند که اگر این روند مدیریت صحیح که آغاز شده ادامه یابد ، نیل به آن دور از دسترس نخواهد بود.
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”