لطفاً در باد اين پيروزي، كمبودها را از ياد نبريد!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵, ۲:۳۰ ب.ظ
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

لطفاً در باد اين پيروزي، كمبودها را از ياد نبريد!!

پست توسط DJ.HAMED »

چهارشنبه بيستم دي ماه 1385، تورنمنت چهار جانبه امارات، ورزشگاه النصر امارات، ساعت 16:30 دقيقه به وقت تهران
ايران يك - اشتوتگارت صفر
گل: مهدي رجب زاده در دقيقه 55 براي ايران
كارت زرد: نيكبخت واحدي، مرتضي اسدي، حسين بادامكي، ايمان مبعلي از ايران
كارت قرمز: امير قلعه نويي از ايران!!!
اسامي بازيكنان ايران
حسن رودباريان، محمد نصرتي، هادي شكوري، هادي عقيلي، مرتضي اسدي، جواد كاظميان، كيانوش رحمتي، حسين بادامكي، ايمان مبعلي، غلامرضا عنايتي، مهدي رجب زاده
سرمربي: امير قلعه نويي
تعويض ها:
عليرضا نيكبخت واحدي از دقيقه 20 به جاي جواد كاظميان، پژمان نوري از دقيقه 70 به جاي ايمان مبعلي، صابر ميرقرباني از دقيقه 80 به جاي حسين بادامكي
نماي بازي
تيم ملي ايران در شرايطي كه در بازي اول خود در مقابل هامبورگ شكست دو بر يك را پذيرا شده بود، ديروز در ورزشگاه النصر به مصاف تيم اشتوتگارت آلمان رفت تا در دومين بازي خود در تورنمنت امارات رو در روي اين تيم قرار بگيرد.

تيم ملي در اين ديدار با 8 تغيير نسبت به بازي نخست در زمين حاضر شد تا برگزار دومين ديدار خود در تورنمنت امارات باشند.
بازي با حملاتي از دو تيم آغاز شد. در دقيقه 15 در شرايطي كه فرار جواد كاظميان فرار خوبي را در محوطه جريمه اشتوتگارت تدارك ديد، با يك پاس عرضي، توپ را به مرتضي اسدي كه در شش قدم حريف جايگيري كرده بود رساند، ولي دخالت به موقع مدافعان اشتوتگارت مانع از باز شدن دروازه اين تيم آلماني شد.
در ادامه دو تيم بازي نسبتاً آرامي را در زمين به نمايش گذاشتند كه توپ بيشتر در ميانه ميدان جريان داشت.
در دقيقه 20، جواد كاظميان كه به نظر مي رسيد از ناحيه مچ پا دچار مشكل شده، از ميدان خارج شد تا علي نيكبخت به عنوان يار جانشين به جاي جواد به ميدان فرا خوانده شود. تعادل و آرامش نسبي كه در جريان اوايل نيمه اول شاهد آن بوديم با اعتراض امير قلعه نويي به نحوه قضاوت داور، مي رفت كه دستخوش تغيير قرار بگيرد. وقتي خطاي مشكوكي در محوطه جريمه اشتوتگارت صورت گرفت، اعتراض قلعه نويي به عدم اعلام پنالتي سبب شد كه داور از سرمربي ايران بخواهد از روي سكوها نظاره گر ادامه بازي باشد ولي اصرار قلعه نويي به نشستن روي نيمكت، بازي را براي دقايقي متوقف كرد ولي بالاخره با پا در مياني ديگر اعضاي تيم غائله خاتمه يافت.
در دقايق باقي مانده از نيمه نخست فعل و انفعال خاصي در زمين رخ نداد تا نيمه اول با تساوي بدون گل خاتمه پيدا كند.
با آغاز نيمه دوم، چهره بازي كمي تغيير كرد و دو تيم آهنگ بهتري به روند بازي خود دادند. در شرايطي كه چيزي حدود 10 دقيقه از آغاز نيمه دوم گذشته بود، پاس طلايي كاپيتان تيم ملي (نيكبخت) روي همراهي خوب بادامكي و عنايتي در محوطه شش قدم به مهدي رجب زاده رسيد و يك ضربه آرام از مهدي رجب زاده كافي بود تا تنها گل اين ديدار در دقيقه 55 به ثمر برسد.
پس از اين گل بود كه بازي آهنگ جديدي به خود گرفت. اشتوتگارتي ها كه به نظر مي رسيد در خستگي بدنسازي و تمرينات بسر مي برند در اين بازي نشاني از تيم سوم بوندس ليگا نداشتند و با حملات نه چندان منسجم دروازه ايران را هدف قرار دادند و نتوانستند آن طور كه بايد و شايد روي دروازه ايران خطرساز ظاهر شوند.
يكي از جدي ترين صحنه هايي كه در ادامه بازي رقم خورد، پاس زيباي نيكبخت واحدي، بادامكي را در يك موقعيت خوب گلزني قرار داد كه بدشانسي بادامكي و عكس العمل خوب دروازه بان حريف، مانع از فروپاشي مجدد دروازه اشتوتگارت شد.
در شرايطي كه بازي با تك گل رجب زاده پيگيري مي شد، در نهايت با حساب يك بر صفر به سود ايران خاتمه يافت. پيروزي كه اميدواريم در باد غرور آن فرو نرويم و كمبودها را ببينيم!!

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”