مصاحبه ساختگی با رئیس جمهور برای معروف شدن سايت وپوشاندن ضعف خودروساز

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 250
تاریخ عضویت: جمعه 10 آذر 1385, 11:02 am
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

مصاحبه ساختگی با رئیس جمهور برای معروف شدن سايت وپوشاندن ضعف خودروساز

پست توسط Don Corleone »

در پي درج خبر جعلي يك سايت بي نام و نشان مبني بر " مصاحبه با رئيس جمهور " روابط عمومي رياست جمهوري واكنش نشان داد . شنیده ها حاکی است ، اين پایگاه خبری كه از سوی یک شرکت خودروسازی که اخیرا با انتقادات فراوانی در میان افکار عمومی مواجه شده است ، ساپورت مالی می شود .
به دنبال درج خبر "هجمه اي كه عليه صنعت خودرو صورت مي گيرد باعث خدشه دار شدن چهره بين المللي اين صنعت نوپا خواهد شد "، روابط عمومي رياست جمهوري واكنش نشان داد و توضيحاتي ارسال كرده كه در ذيل مي خوانيد:
به گزارش فارس ، در توضيح ارسال شده از سوي روابط عمومي رياست جمهوري آمده است: "نظر به درج مطلبي تحت عنوان مصاحبه رييس جمهور محترم با پايگاه اطلاع رساني صنعت خودرو ايران كه بنا بر ادعاي اين پايگاه بي نام و نشان در حاشيه سفر استاني رياست جمهوري به خوزستان صورت گرفته است، به اطلاع مي رساند رييس جمهوري چنين مصاحبه اي انجام نداده اند و مطالب نسبت داده شده به ايشان عاري از صحت است". در پی معلوم شدن دروغ بودن خبر، کارنا بدون هیچ توضیحی خبر مذکور راحذف کرد .
گفتنی است این مصاحبه ساختگی ، اولین خبر "كارنا" بوده است . شنیده ها حاکی است ،این پایگاه خبری ،از سوی یک شرکت خودروسازی که اخیرا با انتقادات فراوانی در میان افکار عمومی مواجه شده است ، ساپورت مالی می شود .
عدم رعايت حقوق يكديگر ريشه همه اختلافات و جنگها

حقيقت چيزي نيست كه نوشته مي شود؛ آن چيزيست كه سعي مي شود پنهان بماند. تولستوي
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”