در حضور 45 دقيقه‌اي كريمي

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

در حضور 45 دقيقه‌اي كريمي

پست توسط DJ.HAMED »

بايرن، مارسي را در 5 دقيقه شكست داد
تيم فوتبال بايرن مونيخ در ديدار رده‌بندي مسابقات چهارجانبه امارات موفق شد با نتيجه 4 بر 3 مقابل تيم مارسي فرانسه به پيروزي برسد و در جايزه تيم سوم اين مسابقات را به دست آورد.
به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، تيم فوتبال بايرن مونيخ پس از شكست مقابل بنفيكا در اولين مسابقه اين رقابت‌ها روز چهارشنبه 20 دي براي كسب مقام سومي مقابل تيم مارسي قرار گرفت و موفق شد با پيروزي مقابل اين تيم فرانسوي به مقام سوم اين تورنمنت برسد.
علي كريمي بازيكن ايراني تيم فوتبال بايرن مونيخ از ابتداي نيمه دوم به جاي "سباستين دايسلر" وارد ميدان شد و بازي قابل قبولي از خود به نمايش گذاشت.
حضور مجدد كريمي در تركيب بايرن در دوبازي اين تيم در تورنمنت دبي مورد استقبال هواداران اين بازيكن ايراني در كشور امارات شده بود و تماشاگران حاضر در استاديوم از لحظه ورود كريمي به ميدان وي را مورد تشويق قرار دادند.
در اين بازي ابتدا تيم فوتبال مارسي با دو گل "سمير نصري" و "جبرئيل سيسه" بازي را از تيم بايرن پيش افتاد، اما در دقيقه 37 "مارك فان بومل"‌ يكي از دو گل خورده بايرن را جبران كرد تا نيمه اول اين مسابقه با نتيجه 2 بر يك به سود تيم فرانسوي به پايان برسد.
در آغاز نيمه دوم، مارسي يك بار ديگر توسط "ميكائيل پاگيس" به گل دست يافت. تيم مارسي با نتيجه 3 بر يك تا دقيقه 85 پيروزي ميدان بود اما در فاصله دقايق 85 تا 90 تيم بايرن با دو گل "روي ماكاي" در دقايق 85 و 86 و همچنين گل دقيقه 90 "آندرياس گورليتس" توانست شكست 3 بر يك را با پيروزي 4 بر 3 عوض كند.
گفتني است، در ديدار فينال اين مسابقات تيم بنفيكا پرتغال در ضربات پنالتي موفق شد با نتيجه 5 بر 4 تيم لاتزيو ايتاليا را شكست دهد. اين بازي در وقت قانوني بدون گل به پايان رسيده بود.
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”