آخوندزاده:با ستارگان جهان مسابقه مي دهم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

آخوندزاده:با ستارگان جهان مسابقه مي دهم

پست توسط DJ.HAMED »

تمرينات آمادگي اردوي تيم ملي به علت برگزاري رقابت هاي کارگران و همچنين امتحانات دانشگاه به حال نيمه تعطيل درآمده و تعدادي از نفرات به مرخصي رفته اند، اما من همچنان تمرينات را ادامه مي دهم.

مسعود حاجي آخوندزاده ملي پوش جودو کشورمان در گفت و گويي ضمن بيان مطلب فوق تصريح کرد: طبق برنامه تمرينات را پيش مي بريم و تصميم داريم در مسابقات آلمان که ستارگان جهان در آن حضور دارند حضوري پررنگ داشته باشيم، البته اين پيکارها چون داراي سهميه المپيک نيز هست براي ما از ارزش بالايي برخوردار است.
وي در ادامه تصريح کرد: بدون شک مسابقات آلمان بسيار سنگين و دشوار خواهد بود چون معمولا در اين رقابت ها مهم ترين هاي جهان شرکت مي کنند که همگي از سطح آمادگي بالايي برخوردار هستند، اما ما هم تمرينات دشوار و منظمي را انجام مي دهيم و من براي کسب مدال با ستارگان هان مسابقه خواهم داد.
آخوندزاده تاکيد کرد: حدود يک ماه بعد از پيکارهاي آسيايي دوحه استراحت داشتيم و اين باعث شد که خستگي مسابقات کاملا فراموش شود و حالا با انرژي بالا به تمرينات ادامه مي دهم تا با کسب امتيازات المپيک در اين ميدان بزرگ حضور داشته باشم.
وي در پايان افزود: در حال حاضر هيچ آسيب ديدگي ندارم و تمرينات سنگين خود را به صورت انفرادي دنبال مي کنم و اگر به همين منوال تمرينات ادامه پيدا کند در مسابقات آلمان که اسفندماه برگزار مي شود مي توانم در حد انتظار ظاهر شده و جواب زحمات مربيان و اعتماد فدراسيون را يک بار ديگر بدهم البته خود نيز انگيزه فراواني براي کسب مدال طلا در اين مسابقات دارم و براي رسيدن به آن تمام تلاش خود را انجام خواهم داد
:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”