خالی کردن زير پای دنيزلي

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

خالی کردن زير پای دنيزلي

پست توسط DJ.HAMED »

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی آخرین دیدار نیم فصل خود را روز پنجشنبه برابر ذوب آهن برگزار می کند که تشکیل و فعالیت های برخی باندهای مخرب و ویرانگر آینده این تیم را با خطرات جدی مواجه کرده است.

این تیم در شرایطی روز جمعه هفته جاری دومین شکست خود در ششمین دوره رقابتهای لیگ برتر برابر راه آهن را متحمل شد که برخی بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار آن به دلیل مصدومیت حضور نداشتند و برخی بازیکنانی که در ترکیب اصلی این تیم قرار داشتند بنا بردلایلی با تمام وجود برای پرسپولیس بازی نکردند و به دنبال اثبات برخی اهداف خاص خودشان بودند.

این شکست درحالی رقم خورد که مصطفی دنیزلی به عنوان مرد شماره یک کادر فنی پس از پایان قراردادش با شبکه ترکیه ای و حل شدن مشکل مالی اش با باشگاه پرسپولیس ، تمام وقت خود را برای نتیجه گرفتن این تیم صرف کرد اما هر چه بیشتر تلاش کرد این تیم در رقابتهای لیگ برتر و خصوصا پس از دیدارهفته هشتم برابر استقلال کمتر نتیجه گرفت.

اینکه چرا دنیزلی نتوانسته است مثل ابتدای فصل تیمش را در شرایط ایده ال قراردهد به مسائل و اتفاقاتی برمی گردد که از سوی برخی نزدیکان او روی داده است. این عده که از نزدیکترین افراد به سرمربی ترکیه ای پرسپولیس هستند با در پیش گرفتن اهداف و منافع شخصی به دنبال خالی کردن زیر پای او هستند تا در صورت برکناری دنیزلی یکی از این گروه سه نفره به عنوان سرمربی پرسپولیس منصوب شود.

این گروه که از کادر فنی و روی نیمکت پرسپولیس تشکیل شده اند درچند هفته اخیر تلاش کرده اند با کشاندن برخی بازیکنان به سوی خود آنها را علیه مسائل و اتفاقاتی که در باشگاه می افتد بشورانند تا شاید از این طریق زودتر بتوانند به اهداف خود دست پیدا کنند.

در مورد این گروه که قدرت زیادی نیز در تیم دارند گفته می شود یکی از آنها از سوی فردی صاحب نفوذ که خارج از فوتبال است بشدت حمایت می شود و درحالی که محمد حسن انصاریفرد به نقش مخرب او در تیم پی برده است اما به دلیل حمایتی که از وی می شود نمی تواند عذر او را بخواهد.

این گروه ۳ نفره که در مراسم جشن باشگاه بازیکنان را تحریک کرده بودند به خاطر پرداخت نشدن پاداش های پیروزی بر استقلال مراسم را به حالت قهر ترک کنند در مدتی که دنیزلی در تمرینات حضور نداشته است زمینه را به گونه ای فراهم کرده اند که برخی بازیکنان پرسپولیس از دنیزلی فاصله گرفته اند و دیگر رابطه خوبی با او ندارند.

در مقابل برخی از بازیکنانی که تعدادشان هم کم نیست به سمت این گروه سوق پیدا کرده اند و شرایط را برای باشگاه به گونه ای فراهم کرده اند که به خاطر کوچکترین مشکلی شاهد بروز بحرانهای بزرگی در پرسپولیس هستیم.

دراین مورد گفته می شود به دلیل کمبود بازیکن در ترکیب پرسپولیس دنیزلی از چند بازیکن امید این باشگاه خواسته بود با حضور درکنار تیم بزرگسالان در تمرینات شرکت کنند اما به محض غیبت دنیزلی این گروه مخرب بازیکنان نامبرده را به بهانه ضعیف بودن از حضور در تمرینات محروم کردند.

فعالیت های این گروه که هر روز دامنه بیشتری هم به خود می گیرد تنها به این بهانه که باشگاه مشکل مالی دارد هر روز مخرب تر می شود و شرایطی را فراهم کرده است که برخی بازیکنان به خود اجازه می دهند مقابل دیدگان همه به مصطفی دنیزلی و مسئولان رده بالای باشگاه توهین کنند و از دستورات سرپرست و مسئولان باشگاه شانه خالی کنند.

علاوه براین گروه که نقش اساسی را دربحران های بوجود آمده برای پرسپولیس ایفا می کنند برخی بازیکنان نیز با ژست های طلبکارانه به دنبال رسیدن به اهداف شخصی شان هستند و در زمین هر طور که صلاح بدانند رفتار می کنند. در مورد یکی از بازیکنان این تیم که به دلیل از دست دادن موقعیت های فراوان مورد انتقاد علاقمندان به فوتبال قرار دارد گفته می شود که او رابطه نزدیکی با دنیزلی دارد و به همین خاطر علی رغم خراب کردن موقعیت های گل فراوان بازهم در ترکیب این تیم قرار می گیرد. البته این بازیکن رابطه خوبی با گروه مخالف دنیزلی ندارد و بیشتر سعی می کند خود را به نفر اول کادر فنی نزدیک کند.

شرایط فعلی پرسپولیس به گونه ایست که دست مصطفی دنیزلی برای انتخاب مردان اصلی اش بسته است و او ناچار است برای پرکردن لیست تیمش به خواسته بازیکنان حتی اگر نابجا هم باشد تن دردهد. نمونه این اتفاق هفته گذشته رخ داد و در شرایطی که دنیزلی یکی از بازیکنان خط دفاعی این تیم را تهدید کرده بود در دیدار برابر راه آهن به دلیل بی انضباطی و خودسری در ترکیب قرار نخواهد گرفت اما زمانی که او مدافع تخصصی در اختیارنداشت مجبور شد این بازیکن را به میدان بفرستد که عملکرد بسیار ضعیفی نیز داشت و یکی از پرحاشیه ترین بازیکنان این تیم بود.

واقعیت این است که مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس و عمل نکردن مسئولان این باشگاه به وعده هایی که به بازیکنان می دهند باعث شده است گروه مخالف باشگاه و دنیزلی از کوچکترین اتقاقات برای کوبیدن آنها استفاده کنند. بدترین خبر برای هواداران باشگاه پرسپولیس می تواند این باشد که گروه مخالف دنیزلی در تلاشند تا هرچه سریعتر زمینه اخراج او را از تیم فوتبال این باشگاه فراهم کنند و یک مربی ایرانی هدایت آنرا برعهده بگیرد.

ضمن اینکه گفته می شود بازیکنان خارجی که قرار است نیم فصل دوم به پرسپولیس بپیوندند حاصل انتخاب گروه مخالف دنیزلی هستند و درصورتیکه این بازیکنان جذب تیم شوند مشکلات بسیاری را برای سرخپوشان و محمدحسن انصاریفرد بوجود خواهند آورد.

این مشکلات تنها در شرایطی حل می شود که محمد حسن انصاریفرد هر چه سریعتر دست به کار شود و ریشه باندهای مخرب و ویرانگری که در این تیم وجود دارد را بخشکاند تا آنهایی که نزدیکترین افراد به دنیزلی و انصاریفرد هستند زمینه متلاشی شدن این تیم را فراهم نکنند. انصاریفرد اگر می خواهد نیم فصل دوم تیمش دوباره اوج بگیرد و به روزهای خوب ابتدای فصل برگردد باید چند دستگی را از تیمش دور کند و با افرادی که به بهانه مشکلات مالی و دوستی خاله خرسه به این تیم لطمه می زنند به شدت برخورد کند.

:grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”